1

Temat: Licznik WR 125 R jaki to przebieg

Witam. Kupiłem wczoraj Yamahe WR 125 R i miałbyc przebieg 8 tys tak było napisane w ogłoszeniu. Przyjechałem na miejsce i dla mnie to wyglądało na 81tys, ale dwóch panów z tamtego sklepu zapewniało, że jest to 8tyś, pomyślałem, że fakt, jest przerwa miedzy 8ką, a 1 wiec pewnie mają racje. Jak jest u was bo nie widziałem innej WRki nigdy, czy jest tam do 999 999 tys czy 99 999, u mnie to wygląda tak : [url]https://szybkiplik.pl/download/5c9b800b6d41ac4347b33f651748fd5a.html[/url]

Nie mam jak teraz sprawdzic bo pół metra śniegu na polu, czy to ostatnie sa metry czy kilometry

2

Odp: Licznik WR 125 R jaki to przebieg

Tez nie widziałem innej ale jako luzna uwaga to dla mnie to wygląda jak 81tyś :D

KTM SMC 690 - niestety sold
MT09 - sercem nadal w supermoto!

3

Odp: Licznik WR 125 R jaki to przebieg

Kur.a to moto chyba zwracac jak najszybciej, jeśli w ogóle sie gośc zgodzi

4

Odp: Licznik WR 125 R jaki to przebieg

Jeśli ostatnia cyfra liczy każde 100m a nie km (co łatwo sprawdzić ) to masz 8 tys

Ktm125sx<Ktm300gs<YamahaXt600sm<Husqvarna 610sm<Dorsoduro 750

5

Odp: Licznik WR 125 R jaki to przebieg

No nic, bede musiał go dzisiaj popchac po śniegu by sie dowiedziec

6 Ostatnio edytowany przez dariusz087 (2019-01-05 17:46:29)

Odp: Licznik WR 125 R jaki to przebieg

Ewidentnie jest tam 81 000, przerwa między 8 a 1 jest naturalnie na cyfrowym wyświetlaczu ponieważ ta cyfra (1) wyświetla się jako pojedynczy pasek od prawej krawędzi. Gdyby tam była inna cyfra to odstępy byłyby równe.
natomiast jeśli naliczane byłyby metry, to przed ostatnią cyfrą powinna być kropka bądź przecinek.

MT07 ---> SMC-R Evo1 / WR125X

7

Odp: Licznik WR 125 R jaki to przebieg

Jeśli jest zarejestrowany w Polsce to możesz sprawdzić przebieg na ostatnim przeglądzie w CEPIKu.

#BRAAP
Suzuki DRZ 440 SM aka Bumblebee

8

Odp: Licznik WR 125 R jaki to przebieg

81 tys km? WOW, ze też aż tyle to nakręci.. który rok moto?

n ex motocykli -> Yamaha WR250X/R - the Swiss army knife of motorcycles ;)

9

Odp: Licznik WR 125 R jaki to przebieg

Nie jest zarejestrowany. Został kupiony w sklepie tak jakby od handlowca który go sprowadził tylko jeśli chciałem taniej i móc na razie nie rejestrowac to umowe mi dał bezpośrednio od Niemca, czyli on jakby w ogóle w tym nie uczestniczył. Rocznik 2009, pierwsza rejestracja we wrześniu. Kurde uwierzyłem mu, że to 8tys bo 80 mi nie przyszło do głowy, że może aż tyle miec i jeszcze sie trzymac.
Pozbywac sie tego jak najszybciej, jeśli się tylko uda ? W sensie zwrócić mu

10

Odp: Licznik WR 125 R jaki to przebieg

Tzn. komu chcesz zwrócić, Niemcowi? Pewnie już zapomniał o tej wrce a handlarz umyje ręce, przecież go nigdzie w papierach nie ma więc powie że tego moto na oczy nie widział i na pewno żadnej kasy nie dostał. Braciak tak się wpieprzył, tyle że z autem.. i klops.

n ex motocykli -> Yamaha WR250X/R - the Swiss army knife of motorcycles ;)

11

Odp: Licznik WR 125 R jaki to przebieg

Na logikę - co jest bardziej prawdopodobne w nie wysilonym moto, którym możesz jeździć bez prawka, że ktoś robił nim 800km rocznie, czy 8000? A akcji z tą umową to nawet nie komentuję, trzeba jeszcze było napisać w umowie, że za złotówkę kupiłeś.

EXC 525 in progress

12

Odp: Licznik WR 125 R jaki to przebieg

Wiem, że będzie teraz kłopot bo jego tam nigdzie nie ma, jeszcze mi mówił wpisz w tytule przelewu tylko przelew, że wystarczy.
Po prostu nie wierzyłem, że tak może ktoś oszukiwac, nie mieściło mi sie to w głowie, wiec mu uwierzyłem

13

Odp: Licznik WR 125 R jaki to przebieg

Był wystawiony w Internecie, jeśli tak odszukaj ogłoszenie zrób screeny, pojedź do sprzedawcy i pogadaj ale najpierw bym przedzwonić do salonu Yamahy i się upewnił co z tym przebiegiem.
Swoją drogą jak nie jesteś czegoś pewien to nie kupuj bo to nie 50czy 100pln pewnie było

14

Odp: Licznik WR 125 R jaki to przebieg

Oszustów jest w ch.., mam tylko nadzieję, że nie była to zbyt droga lekcja. Hm... Skoro był przelew, czyli jakiś ślad w systemie został.

EXC 525 in progress

15

Odp: Licznik WR 125 R jaki to przebieg

To są kilometry, niesamowita trwałość WR :D
I niesamowita głupota z kupowaniem na Niemca :D Generalnie teraz nie jesteś w stanie nic typowi udowodnić.

PBM