46

Odp: Licznik WR 125 R jaki to przebieg

Dzwoniłem. Mówi, że jeśli mi to naprawdę przeszkadza to nie ma problemu, mogę przywieźć i oddać i po sprawie. Ale, że on gwarantuje, że ten pojazd nie ma 80 tys zrobione, że felgi, manetki, wahacz, podnozki, siedzenie, tarcze itd nie mogłyby być w takim stanie z przebiegiem 80 tys i że on nie miał innej WRki do podglądu więc uznał że to musi być 8tysięcy. Zasugerował że prawdopodobnie ten licznik nie jest wgl z tego motoru, być może gościowi ktoś stłukł i kupił używany z jakimś przebiegiem znacznym. Z tego co mówi to zaglądał do silnika i jest tam cylinder tuningowy z airsala, że bardzo wysoka półka i jest w świetnym stanie.
Może rzeczywiście mimo takiego przebiegu na liczniku moto może nie mieć nic z tym wspólnego i być lepsze od niejednego który ma wbite 5-10 tyś
Co myślicie?

47

Odp: Licznik WR 125 R jaki to przebieg

Chcesz zostawić sobie moto, podjedź do dobrego mechanika niech obejrzy fachowym okiem i będziesz miał jasność a nie gdybanie co powiedział sprzedawca, co zrobione, co nie zrobione, wymienione itp.

48

Odp: Licznik WR 125 R jaki to przebieg

Wyjątkowo wysoki ten przebieg ale nie niemożliwy. Jak ktoś sobie pykał w bamboszach po asfalcie to i śladów zużycia nie będzie widać na maszynie. Jeżeli przebieg jest realny to dobry przykład na to jak trwałe to sprzęty.

dabljuer250x

49

Odp: Licznik WR 125 R jaki to przebieg

ja bym bez zastanowienia zawoził i żądał zwrotu poniesionych kosztów za podróże.

50

Odp: Licznik WR 125 R jaki to przebieg

Mnie by bardziej zastanowiło po jakiego grzyba zaglądał do silnika. Ogólnie możliwe, że licznik wymieniony ale 80 tys. też możliwe możesz poszukać raportu z numeru vin, może będzie wpisany przebieg z jakiegoś przeglądu.

51

Odp: Licznik WR 125 R jaki to przebieg

jest jakaś stronka od tego ? czy gdzie sie to sprawdza?

52

Odp: Licznik WR 125 R jaki to przebieg

Niby zapłaciłeś mało, ale Cię oszukali. Dodatkowo umowa "na niemca". Nie wiesz jaki jest aktualny przebieg. Ile by nie było, czy to 8, 18 czy 80k. Zawsze możesz rozbierać i szukać co jest rzeczywiście zużyte i co trzeba wymienić co idzie w tysiące.
Koleś sam Ci mówi, że licznik nie jest z tego motocykla, w takim razie jakim cudem jest w stanie określić jego przebieg.

Możliwe, że to piękna sztuka z wymienionym licznikiem na taki z dużym przebiegiem.
Możliwe, że to trup ze zmienionymi plastikami.

Skoro wcześniej nic nie wspominał o rozbieranym silniku i że go niby sprawdzał, a teraz takie rzeczy pisze i masz możliwość zwrotu to chyba opcja jest tylko jedna..

Yamaha DT125X
KTM EXC 525

53 Ostatnio edytowany przez kb2244 (2019-01-09 13:05:35)

Odp: Licznik WR 125 R jaki to przebieg

On twierdzi, że po zużyciu różnych części może mi zagwarantować że tyle nie ma zrobione.
Dzisiaj znalazłem naklejkę taką jak się kupuje coś w sklepie, zwłaszcza takich mniejszych wiecie, co tam pisze cena produktu. Jest ona od wewnętrznej strony owiewki przedniej czyli ona była wymieniana, może więc licznik również. Próbuję ściągnąć jakiegoś mechanika, ale każdy chce by mu przywieźć, a nie mam narazie jak. Co myślicie żeby wynegocjować dłuższą gwarancję bo do maja/czerwca mi daje. To jeszcze mówił przed tym jak wiedziałem o przebiegu. On na każdy motor daje 3msc gwarancji ogólnie, ale mówi że zima jest to mi da dłużej bo wiadomo, że teraz nim nie pojezdze. Narazie go nagram jak chodzi, ktoś chce usłyszeć?
Edit ; [url]https://szybkiplik.pl/download/a2ee2211cf039d4b857a163f62a9f2ba.html[/url]
mogłem dac za blisko mikrofon

54

Odp: Licznik WR 125 R jaki to przebieg

wydaje mi się, że wszyscy, którzy mieli się wypowiedzieć już się wypowiedzieli i większość nastawiona jest na zwrot. Silnika przez kompa czy telefon to sobie można posłuchać jak na*ierdala strasznie, a tak to usłyszymy pracujący motor wr... bez sensu. Decyzję musisz podjąć sam, nikt jej za Ciebie nie podejmie. Ja bym miał gdzieś gwarancję i wszystko inne.

55

Odp: Licznik WR 125 R jaki to przebieg

Tylko on chce zwrot na koszt kupującego, wiec nie wiem czy juz nie lepiej mi sprzedac normalnie

56 Ostatnio edytowany przez jachu1111 (2019-01-09 14:12:38)

Odp: Licznik WR 125 R jaki to przebieg

Ten temat może za chwilę pobić temat nashmana . Jedź oddaj ja niech gość odda kasę i tyle .

57

Odp: Licznik WR 125 R jaki to przebieg

kb2244 napisał/a:

Tylko on chce zwrot na koszt kupującego, wiec nie wiem czy juz nie lepiej mi sprzedac normalnie

Sprzedać normalnie? Tylko jaki dasz przebieg? 8k czy 80k? Nie wiadomo w jakim stanie jest silnik, trzeba by otwierać itd. Oczywiście, że on chce na koszt kupującego, widziałeś moto i przebieg przy oględzinach itd, tym bardziej, że masz umowę na Niemca, więc nie licz, że koleś odda Ci $$ za koszty dojazdu etc. Zostaje Ci już chyba tylko pogodzić się z utratą tych kilku stówek a motocykl oddać. Jeśli zdecydujesz się na rozbieranie silnika może okazać się, że musisz dołożyć do niego dużo więcej. No ale teraz przynajmniej już wiesz jak NIE kupować moto.

58

Odp: Licznik WR 125 R jaki to przebieg

Lepiej stracić parę stówek niż kilka tysi. Kolesie dobrze Ci radzą- oddaj w cholerę tę wrę jak masz możliwość i niech się gość buja. Albo nauczy jak prawidłowo odczytywać przebiegi z zegarów. Handlarze od 7miu boleści, okulary niech se kupi hehe.

Tyle od mnie. EOT.

n ex motocykli -> Yamaha WR250X/R - the Swiss army knife of motorcycles ;)

59 Ostatnio edytowany przez lsxardek (2019-01-09 18:04:06)

Odp: Licznik WR 125 R jaki to przebieg

Ja miałem w wr tak;) w załączniku zdjęcie

60

Odp: Licznik WR 125 R jaki to przebieg

człowieku weź to oddaj i cześć, a jak już zaczynasz pisać, że ci szkoda kasy na zwrot itd. to se odpuść i można zamknąć ten temat, bo widać że sam nie wiesz czego chcesz.... ta najlepiej sprzedać; pewnie jak kolega wyżej pisał z przebiegiem 8 k co :P ?

KTM LC4 640 SM 2004
Honda CB600F Hornet 2010