406

Odp: Kupię WR250X

Nashman czy ty masz stwierdzoną schizofrenię?

407

Odp: Kupię WR250X

nashman, kurcze chłopakuuu!
jeśli stać cię na motocykl za 15-20 tys. to powinno cię stać również na jego serwis, a jeśli nie stać cię na serwis takiego moto, to po co wymyślać?
no chyba liczysz się z tym, że w KAŻDYM sprzęcie będzie coś do zrobienia, czy to nówka z salonu czy używka od Włocha... to kwestia tylko czasu i ceny... i ewentualnie życiowego farta ;)
albo bierzesz moto ze wszystkimi konsekwencjami, albo naprawdę odpuść sobie sm :p

a jakbyś brał psa ze schroniska to też byś najpierw sprawdził jak dużo je, żeby wiedzieć ile cię karma miesięcznie wyniesie? ;)

Oczywiście, bez urazy :) wszystko dla Twojego dobra :D

CRF450R - trying to handle the beast

408

Odp: Kupię WR250X

Żaba to dlaczego nie jeździsz wyczynem tylko Wr250X?

MT-07

409 Ostatnio edytowany przez Dziku (2018-12-05 11:17:22)

Odp: Kupię WR250X

nashman_supermoto napisał/a:

W Huskach serwisówka zaleca wymianę tytanowych zaworów dosyć często, na pewno nie 500mth tylko bliżej 100.

A myślisz, że tłoki wymienia się też jak w serwisówce?

nashman_supermoto napisał/a:

W dodatku tytanowe nie dają oznak zużycia i po prostu się urywają.

A nieprawda

Co do zaworów w RFS - komplet zdrożał z okolicy 800 zł do 1100zł i może Prox wychodzić taniej. Ale w komplecie KTM masz jeszcze talerzyki, sprężyny, zapinki i uszczelniacze. I wtedy wychodzi taniej niż jakbyś miał to kupować oddzielnie.

Żaba nie jeździ wyczynem, bo nie sprzedała wr-ki,  ponieważ przyjechał taki jeden i wydziwiał.

EXC 525 in progress

410 Ostatnio edytowany przez Żaba (2018-12-05 11:17:30)

Odp: Kupię WR250X

a kto powiedział, że nie zamierzam jeździć wyczynem?
mój wyczyn jest obecnie u mechanika i się przygotowuje do sezonu :D

CRF450R - trying to handle the beast

411

Odp: Kupię WR250X

Dedede napisał/a:

Nashman czy ty masz stwierdzoną schizofrenię?

Nawet dwie:)

A tak na poważnie to w świetle obowiązujących przepisów nie masz prawa rozpytywać o stan zdrowia osób. Miej taką świadomość. Wiesz, RODO/DODO i te sprawy.

MT-07

412

Odp: Kupię WR250X

Żaba napisał/a:

a kto powiedział, że nie zamierzam jeździć wyczynem?
mój wyczyn jest obecnie u mechanika i się przygotowuje do sezonu :D

No to fajnie. Ale wyczynem to będziesz śmigała tylko na torze jak się domyślam?
A ja potrzebuję coś co przebiegi ma liczone w km a nie mth, bo czasem chciałbym zrobić np. wielką pętlę bieszczadzką.

MT-07

413

Odp: Kupię WR250X

Dziku napisał/a:

Żaba nie jeździ wyczynem, bo nie sprzedała wr-ki,  ponieważ przyjechał taki jeden i wydziwiał.

Dziku z całym szacunkiem nie było Cię tam wtedy więc nie wiesz kto wtedy "nawydziwiał" za co zostałem później przez Żabę przeproszony (sms do wglądu) bo ja tam na miejscu nic nie wydziwiałem, byłem gotowy na pełne negocjacje i dałbym te 14500 wtedy i zabrał moto, jak bym nie został pożegnany przez tego pana po zaproponowaniu przeze mnie mojej propozycji cenowej i oczekiwaniu na Jego/Jej propozycję i byśmy się spokojnie dogadali.

Proszę Żaba utnij w tym momencie ten temat żeby nie było że ja wtedy wydziwiałem i narzekałem bo tak nie było i kończymy temat.

MT-07

414

Odp: Kupię WR250X

Ile moto ogladałeś od kiedy poszukujesz sm? Ile wr oglądałeś ? Bo ty za dużo myślisz za mało robisz
-.- Jak ja szukałem sm to co weekend byłem oglądać 2-3 sztuki sm

Ktm125sx<Ktm300gs<YamahaXt600sm<Husqvarna 610sm<Dorsoduro 750

415

Odp: Kupię WR250X

ja np szukałem sm przez 2 miesiące, pojechałem po jednego 550km w 1 stronę, zbiłem cenę do takiej, żebym się zmieścił z dokładkami, które sprzedającemu wymieniłem, spakowałem i przywiozłem. Także brzmi to jak mega farcik... żeby nie było tak kolorowo to po drodze rozpadła mi się skrzynia na A1 :) ale jakoś się udało :P

416 Ostatnio edytowany przez Żaba (2018-12-05 11:44:41)

Odp: Kupię WR250X

nashman_supermoto napisał/a:

Proszę Żaba utnij w tym momencie ten temat żeby nie było że ja wtedy wydziwiałem i narzekałem bo tak nie było i kończymy temat.

to po co się tłumaczysz? przestań reagować to samo się utnie
a dla uściślenia, bo też mnie już to wqrza... nie pisz, że byś wtedy dał 14500, bo zacząłeś negocjacje od 13 tys.!!!!

i to ja powinnam być teraz przeproszona, że wypisujesz tu na forum ogólnym szczegóły naszej rozmowy...

na tym ucinam temat definitywnie :D

CRF450R - trying to handle the beast

417

Odp: Kupię WR250X

Na koniec muszę poprawić Cię jeszcze Żaba: powiedziałem że chciałbym zobaczyć cyfrę 13 w pierwszych dwóch cyfrach ceny a to mogło oznaczac 13999 a przygotowane miałem w kieszeni 15 wiec byś wyszła na swoje i każdy byłby zadowolony.

Co do poszukiwań i oględzin to oglądałem i jeździłem na dwóch WR250X, jednym EXC 525, jednym LC4 640 SM, oglądałem też jednego SMCR.

Żona wyjeżdżała na szkolenia nieraz i po 8 dni z rzędu, a nieraz na weekendy więc jak się zostaje z 20 miesięcznym dzieckiem to nie jest łatwo się czasem "wyrwać" i zrobić 600-700km, chyba żebym miał jechać na pewniaka że jest już ustalona w miarę cena i osoba sprzedająca np. ktoś z forum z dłuższym stażem, albo moto przeglądnięte przez kogoś z forum

MT-07

418 Ostatnio edytowany przez Dedede (2018-12-05 12:55:09)

Odp: Kupię WR250X

nashman_supermoto napisał/a:

Na koniec muszę poprawić Cię jeszcze Żaba: powiedziałem że chciałbym zobaczyć cyfrę 13 w pierwszych dwóch cyfrach ceny a to mogło oznaczac 13999 a przygotowane miałem w kieszeni 15 wiec byś wyszła na swoje i każdy byłby zadowolony.

Proszę pana, ale to nie jest kur*a koncert życzeń. Idąc twoim tokiem myślenia, wystawiając moto za 12999,99 to może ktoś chce za niego tak naprawdę 11,500? Skoro miałeś w kieszeni 15koła trzeba było potargować o stówę na paliwo, za 50 zjeść maka po drodze, wieczorem za 20 napić się piwa i każdy byłby zadowolony. Okej, zaraz zarzucisz temat, że ktoś zakończył negocjacje na twoich 13tys... To jak tak bardzo chciałeś to moto to było przyznać się do błędu i tupnąć nogą, że chcesz kupić ten sprzęt mimo twojej słabej propozycji i że jakoś dojdziecie do porozumienia, a nie teraz beczysz po kątach... Od początku pier*olisz farmazon z suchymi faktami zebranymi z różnych stron. Szukałeś czegoś na tor, ale to, ale sramto, może jednak ulica, ale podnóżki, ale zawias dupny, chłopie, ogarnij się. Chcesz pętlę bieszczadzką, a po niej może jednak na tor? :)

nashman_supermoto napisał/a:

zostaje z 20 miesięcznym dzieckiem

ja na przykład mam w garażu 144 miesięczne moto :)

419

Odp: Kupię WR250X

Zaznaczone było że głównie ulica z okazjonalnymi wypadami na kartodrom.

MT-07

420

Odp: Kupię WR250X

Dedede napisał/a:

ja na przykład mam w garażu 144 miesięczne moto :)

Gratuluję motocykla. Gratuluję także umysłu - porównywanie dziecka do motocykla? Chyba reprezentujesz jakiś inny poziom i Twoje posty nic nie wnoszą.

MT-07