61

Odp: Kupię WR250X

Jeśli kradniesz moto nie patrzysz na to co prościej lub bezpieczniej zrobić, tylko robisz to jak najszybciej, żeby szybko zwiać. W tym układzie łatwiej wyrwać czache z lampą i mieć lux dostęp do kabelków.

PBM

62

Odp: Kupię WR250X

Nie będę kupował jakichś pokradzieżowych moto. Jeszcze jakieś problemy z tego będą.

Szkoda, że żaden forumowicz nie sprzedaje.

MT-07

63

Odp: Kupię WR250X

Ja Tobie powiem NASHMAN  , że zajrzę tu na wiosnę A Ty i tak nie kupisz Moto bo powiem tobie że tak obserwuje temat i idealne Moto znajdziesz w Salonie Yamaha i nie wiem czy i tak Tobie przypasuje .

64

Odp: Kupię WR250X

Dokładnie. Na takie wymagania jak miasto, czasem tor, trasa w 2 osoby, dojazdy do pracy to trzeba mieć kilka motocykli. I do tego, żeby jeszcze były rzadkie serwisy i bezawaryjność ;)

Yamaha DT125X
KTM EXC 525

65

Odp: Kupię WR250X

No to wychodzi 690 sm ale z awaryjnością różnie :)

https://www.instagram.com/mdesign_projects/
                      SMCR 2016 <3

66

Odp: Kupię WR250X

jachu1111 napisał/a:

Ja Tobie powiem NASHMAN  , że zajrzę tu na wiosnę A Ty i tak nie kupisz Moto bo powiem tobie że tak obserwuje temat i idealne Moto znajdziesz w Salonie Yamaha i nie wiem czy i tak Tobie przypasuje .

Pytanie tylko którego roku będzie ta wiosna :D

DRZ400 SM -> WR250X-> CR 250 R -> RMZ450 RR -> nicość

67

Odp: Kupię WR250X

Jazda z pasażerem odpada. Do tego celu dokupię później coś dedykowanego.
O dojeżdżaniu do pracy nigdy nie wspominałem.
Pozostają wygłupy na mieście + zwiedzanie pobliskich okolic, czasem tor kartingowy. Tyle.

Co do wypowiedzi Jachu1111 to w salonie Yamahy byłem, jeździłem testową MT-07 i mi nie pasuje. Jak miałby to być naked to dla mnie nic nie przebije Street Triple'a. Ale kolejnego nakeda nie chcę i się zdecydowałem w 100% na sm i takim wstępem będzie idealna dla mnie właśnie WR250X ale sami przyznacie, że nie ma w czym wybierać.
Jak by się trafiła fajna i pewna mechanicznie (wizualnie DRZ SM to też by było ok (nie chce E ani Y bo nie chce mi się często serwisować, a mocy i tak na początek przygody z SM będzie wystarczająco.

MT-07

68

Odp: Kupię WR250X

Zależy jak bardzo chcesz nak*urwiac tym motocyklem. Po przesiadce ze streeta - wątpię, że mocy w wr będzie ok. Ale sam musisz przetestować, każdy ma inne potrzeby, styl i charakterystykę jazdy :)

69

Odp: Kupię WR250X

Jeździłem na dwóch wr250x. Jedna z zębatką 48 a druga seria. 48 robi robotę i taka dynamika mi styknie.
Na vmax mi nie zależy. Ważne, żeby 80-90 przelotową utrzymywała bez zbędnego jazgotu.

MT-07

70 Ostatnio edytowany przez Karolo (2018-11-09 10:33:01)

Odp: Kupię WR250X

Ee to na spoko na sezon powinno wystarczyć, później się będziesz wściekał ale do tego dojdziesz sam :) teraz mało kto goli pewne sprzęty, bo ceny 'zimowe' i nawet szkoda wystawiać, bo i tak nikt nie dzwoni... A już tymbardziej i supermoto, które w naszym kraju jest dosyć słabo rozwiniętą kategorią motocykli

71

Odp: Kupię WR250X

Karolo to co sugerujesz takiego, żeby się po sezonie nie znudziło?

MT-07

72 Ostatnio edytowany przez Karolo (2018-11-09 12:09:10)

Odp: Kupię WR250X

Ja bym sugerował lc4, tak, jak zaczęliśmy rozmowę. Bardziej 'uniwersalne' według mnie i w razie przycisniecia przy wyprzedzaniu np czy dzidowaniu po wioskach będzie po prostu ciekawszym motocyklem. Dlatego właśnie to kupilem, a nie wrke. Przeżyłem na nim 2 sezony i znudziła mi się tylko okolica, motocykl nie :) myślę też o zmianie na full sm i dokupieniu jakiegoś turystyka typu gs 800 ale najpierw muszę sprawdzić czy klimat toru mi się spodoba, w tym roku niestety zabrakło na to czasu i w sumie chęci pomocy kogokolwiek z forum jeżdżącego na Radomiu. Zapytałem czy mógłby ktoś coś pomóc, powiedzieć co i jak ale niestety zostalem olany. W przyszłym roku mam dużo wydatków i wyjazd na wycieczkę do Kanady na miesiąc w miesiącach wakacyjnych ale mam nadzieję, że uda się pojeździć po torze i ze mi się spodoba :)

73

Odp: Kupię WR250X

LC4 jak dla mnie ma sporą nadwagę oraz zbyt duży rozstaw kół, przez co nie jest taki "nimble" jak WR250X, co przekłada się na gorszą "zabawowość" sprzęta. Ja mocy w sm jak na razie nie pragnę, inaczej brałbym EXC.
LC4 u mnie by się gorzej sprawdziło na torze. Wydaje mi się, że większy progress będę uzyskiwał na wurece.

MT-07

74

Odp: Kupię WR250X

To może Crf 250m .Mozna łatwiej trafić ładna sztukę pomodzić i tez bedzie fajnie jeździć.

Było MT-09,WR125X,jest MT-07-SP

75

Odp: Kupię WR250X

nashman_supermoto napisał/a:

LC4 jak dla mnie ma sporą nadwagę

3 kilo to spora nadwaga?

PBM