91

Odp: Kupię WR250X

ja sie bardziej zastanawiam czy sie chetny sprzedajacy znajdzie w takiej sytuacji :)

SMCR Wings

92

Odp: Kupię WR250X

Na Drz400 xD

Ktm125sx<Ktm300gs<YamahaXt600sm<Husqvarna 610sm<Dorsoduro 750

93

Odp: Kupię WR250X

myśle , że historia się skończy na banie xD

DRZ 400 SM ---> Husqvarna SM 610 ---> KTM EXC 530

94

Odp: Kupię WR250X

Moją Huskę kupił typ który miał 168cm wzrostu, ledwo sięgał jedną nogą.....ale nie narzekał tylko ogarniał :D

95

Odp: Kupię WR250X

Skończy się na wielkim coming oucie i... okaże się, że nashman ma 12 lat i szuka skutera 50ccm3 i rodzice nie dadzą mu ani na WR ani na drz :D
Ewentualnie, jeżeli masz lat więcej i szukasz moto, a każde jest złe idź na studia inżynierskie, zatrudnij się w yamasze bądź ktm (Tylko nie bądź tak niezdecydowany przy wyborze, który pracodawca będzie lepszy :D) i stwórz moto idealne dla siebie... niskie, mocne, lekkie, trochę sporta, trochę SM, jak naked ale trochę enduro -> przy okazji zostaniesz bogaty :)

CRF 450 < exc 125 < sx 125 < sm690 <3

96

Odp: Kupię WR250X

Matkrk bravo braci i admin zamknij już ten temat . Bo masakra

97

Odp: Kupię WR250X

Po tym wszystkim pewnie znów wrócę do Triumpha i kupię jakiegoś 675 bo nie widzę alternatywy. SM to nie dla mnie. Zabawa dla dzieci.
Żartuje. Szukam ciągle jakiejś WR250X i jestem stały w tych poszukianiach i już nic mnie nie wytrąci z równowagi.

MT-07

98 Ostatnio edytowany przez mallly200sx (2018-11-10 22:43:52)

Odp: Kupię WR250X

nashman_supermoto napisał/a:

już nic mnie nie wytrąci z równowagi.

Oprocz dzwonka ja lekcje ;)

Pozdrawiam,
Piotrek

99

Odp: Kupię WR250X

Piotrek ja na tym forum już byłem aktywny w 2010 roku i wtedy miałem Horneta i w 2012 roku z Tobą nawet pisałem o różnych fajnych rzeczach, Znakomita większość pozostałych osób zabierająca bezsensownie zdanie w tym moim temacie to chyba jakieś gimnazjum, co zresztą widać po poziomie wypowiedzi.
Dlaczego nikt nie rozumie, że ktoś chce wybrać idealnie pod siebie moto, bo już ma dosyć oklepanych nakedów?

MT-07

100

Odp: Kupię WR250X

Może nikt nie rozumie, bo SM to nigdy nie było i nie będzie idealnym moto. Szukasz i szukasz i ogólnie to sam nie wiesz czego chcesz. Serio kup tą wr250x, najwyżej sprzedasz po miesiącu, a raczej branie będzie bo to fajne moto.
Ja szukałem drz albo wr450. Wr, którą chciałem kupić sprawdził kolega z Torunia, drz w wawie oglądałem z mally'm, dla mnie to był szatan po mojej 125, ale mally mowil, żeby odpuścić (potem to moto przypadkiem spotkałem w warsztacie).
Finalnie kupiłem w ciemno 525, które kolega z forum wystawił. Polecam iść za głosem serca  :D Wróciłem po imprezie dobrze zrobiony, zobaczyłem to exc, chwilę pogadaliśmy, zaklepałem, obudziłem się rano i trzeba było po to jechać :D
Stwierdziłem właśnie, że jak moto mi nie podpasuje to najwyżej sprzedam i kupie inne... A latam już trzeci sezon i jak mam zmienić to tylko na nową 500 :)

Yamaha DT125X
KTM EXC 525

101

Odp: Kupię WR250X

LukAs_525 a jakie przebiegi kręcisz miesięcznie bądź w sezonie?
Latasz z ekipa czy samemu?
I czy przewaga miasta czy toru?

MT-07

102

Odp: Kupię WR250X

nashman_supermoto napisał/a:

Szukam ciągle jakiejś WR250X i jestem stały w tych poszukianiach i już nic mnie nie wytrąci z równowagi.

tyle na ten temat xD

DRZ 400 SM ---> Husqvarna SM 610 ---> KTM EXC 530

103

Odp: Kupię WR250X

LukAs_525 napisał/a:

Może nikt nie rozumie, bo SM to nigdy nie było i nie będzie idealnym moto. Szukasz i szukasz i ogólnie to sam nie wiesz czego chcesz. Serio kup tą wr250x, najwyżej sprzedasz po miesiącu, a raczej branie będzie bo to fajne moto.
Ja szukałem drz albo wr450. Wr, którą chciałem kupić sprawdził kolega z Torunia, drz w wawie oglądałem z mally'm, dla mnie to był szatan po mojej 125, ale mally mowil, żeby odpuścić (potem to moto przypadkiem spotkałem w warsztacie).
Finalnie kupiłem w ciemno 525, które kolega z forum wystawił. Polecam iść za głosem serca  :D Wróciłem po imprezie dobrze zrobiony, zobaczyłem to exc, chwilę pogadaliśmy, zaklepałem, obudziłem się rano i trzeba było po to jechać :D
Stwierdziłem właśnie, że jak moto mi nie podpasuje to najwyżej sprzedam i kupie inne... A latam już trzeci sezon i jak mam zmienić to tylko na nową 500 :)

Nie mieszaj mu już w głowie bo zaraz będzie miliard pytań odnośnie EXC itp itd bo to jednak EXC stanie się najlepszym wyborem dla niego ... xD

Yamaha WR250X -> KTM 690SMCR EVO2

104

Odp: Kupię WR250X

Poproszę więc o zamieszczanie ewentualnych ofert sprzedaży Yamahy WR250X w tym temacie. EXC może kiedyś. Choć podejrzewam, że jak bym kiedyś chciał zrobić upgrade to chyba bym poszedł w WR450.

MT-07

105

Odp: Kupię WR250X

johny_55 napisał/a:

Nie mieszaj mu już w głowie bo zaraz będzie miliard pytań odnośnie EXC itp itd bo to jednak EXC stanie się najlepszym wyborem dla niego ... xD

EXC jest zawsze najlepszym wyborem :)
A przebiegi to różnie. Przez 3 sezony zrobiłem 210mth, czego 140 w pierwszym :D

Yamaha DT125X
KTM EXC 525