106 Ostatnio edytowany przez johny_55 (2018-11-11 20:01:34)

Odp: Kupię WR250X

A oprocz sprawdzania zaworow itp robiles cos przy nim?  Sorry za brak polskich znakow ale Win francuski

Yamaha WR250X -> KTM 690SMCR EVO2

107

Odp: Kupię WR250X

co robi ktm 690 w temacie kupię wr250x ? XD

Ktm125sx<Ktm300gs<YamahaXt600sm<Husqvarna 610sm<Dorsoduro 750

108

Odp: Kupię WR250X

Damian napisał/a:

co robi ktm 690 w temacie kupię wr250x ? XD

Pomylilem zakladki w przegladarce i wkleilem nie w ten temat co trzeba xD

Yamaha WR250X -> KTM 690SMCR EVO2

109 Ostatnio edytowany przez mallly200sx (2018-11-11 21:24:05)

Odp: Kupię WR250X

LukAs_525 napisał/a:
johny_55 napisał/a:

Nie mieszaj mu już w głowie bo zaraz będzie miliard pytań odnośnie EXC itp itd bo to jednak EXC stanie się najlepszym wyborem dla niego ... xD

EXC jest zawsze najlepszym wyborem :)
A przebiegi to różnie. Przez 3 sezony zrobiłem 210mth, czego 140 w pierwszym :D

Tuż za WR450 :)

Lukas z waszymi zabawami z zaworami, znikającym luzem, odkręcającymi się śrubkami, latającymi częściami po silniku. Niech ch*j strzeli te KTM-y. Serio. I to nie był przypadek a PRZYPADŁOŚĆ. Także polecam, jak potrafisz sam rozłożyć silnik na czynniki pierwsze + UMIESZ ustawić luzy zaworowe.

Przez 200mth w zasadzie nie musiałem zaglądać do zaworów, a w KTMowych śrubkach to sam wiesz ile to pierdolenia. Jak Ci się odkręciło w Koszalinie, jak w Poznaniu znów był FUCKup. i podobna historia w SMR co tytanowe zawory wyklepywały się z 10mth ;)
Gdyby nie to, że sam robisz moto, to by Cię ch*j strzelił a moto by wylądowało w Wiśle.

Masz dobrą pamięć, ale nie do awarii ;)

Pozdrawiam,
Piotrek

110

Odp: Kupię WR250X

Tak jak Mally pisze, tylko WR. Narazie szukam WR250X a gdybym planował kiedyś większą moc/moment to bym celował w WR450. Części trochę droższe niż do KTM ale tej jakości i bezawaryjności japonii nic nie przebije.

MT-07

111 Ostatnio edytowany przez LukAs_525 (2018-11-11 22:18:33)

Odp: Kupię WR250X

No w Koszalinie odkręciła się nakrętka od popychacza zaworowego, a dopiero w Poznaniu składałem. Potem wymieniłem popychacz bo w tamtym się wyrobił gwint (profilaktycznie zmieniłem wszystkie), nowe nakrętki i od tamtej pory spokój. Poza akcją z tą nakrętką nie było innych awarii. Poza tym przez ten czas  co do silnika to wymieniłem tłok, łańcuszek rozrządu i uszczelniacz kopki i zębatki.

Nie chodziło o to, że polecam Exc, chodziło mi o to, żeby wreszcie coś kupił. Jak nie będzie pasowało to zawsze można sprzedać i kupić coś innego. Ale serio jeżeli szuka czegoś przy czym nie trzeba praktycznie nic robić to wr250x ;)

Yamaha DT125X
KTM EXC 525

112

Odp: Kupię WR250X

Tak, dokładnie, ma być w miarę lekkie i żeby nie trzeba było za wiele grzebać. Przerobiłem teorię chyba wszystkich modeli i ni w pysk ni w oko, ale zawsze wypada mi na wr250x. Chyba najlepsza opcja wejścia świat sm.
Od kolegi Shonek wiem, że na WR250X można się świetnie pobawić, a serwisowy spokój zapewniony.
No i standardowy setting zawiasu już jest pod moją wagę (ok 70-75kg) więc najchętniej kupił bym z seryjnym nie kombinowanym zawiasem.

MT-07

113

Odp: Kupię WR250X

Jest jeszcze coś takiego [url]https://www.olx.pl/oferta/idealny-kawasaki-klx-250-CID5-IDsYj7H.html#ef6632e834[/url]

EXC 525 in progress

114

Odp: Kupię WR250X

[url]https://www.otomoto.pl/oferta/yamaha-wr-yamaha-wr-250-x-supermoto-ID6BuNs2.html?[/url]


tę wr'kę widziałeś? jest w oryginalnym set up'ie

CRF450R - trying to handle the beast

115

Odp: Kupię WR250X

W KLX nie da się wymienić samego korbowodu jak by co.
Co do wuerki przedstawionej przez Żabę to nie chciał bym moto od handlarza.

MT-07

116

Odp: Kupię WR250X

Czyli NASHMAN  pozostało tobie kupić wędkę na rynku i chodzić na ryby bo w Polsce brak dla Ciebie Moto .

117

Odp: Kupię WR250X

bez czytania calego posta napisalbym po prostu chlopie odpusc sobie wr, kup sobie drz i tyle :)

KTM SMC 690 - niestety sold
MT09 - sercem nadal w supermoto!

118

Odp: Kupię WR250X

Ale pomyślcie jaka to będzie radość, jak za 3 lata znajdzie tą wymarzoną ćwiartkę. Po takim czasie bez moto, będzie musiał się przyzwyczaić na nowo, więc słaby silnik WR będzie dodatkową zaletą.

A Ci wszyscy, którzy kupili w tym roku wyczyny, po 3 latach bezawaryjnej jazdy, będą się zastanawiali nad pierwszym większym serwisem. No bo w sumie dlaczego by nie zrobić dla spokoju ducha :D

PBM

119

Odp: Kupię WR250X

Nie wiem co macie do handlarzy.
Ja najlepsze sprzęty kupowałem od handlarzy. A największe gruzy od prywaciarzy:D

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

120

Odp: Kupię WR250X

nashman_supermoto napisał/a:

Co do wuerki przedstawionej przez Żabę to nie chciał bym moto od handlarza.

z takimi uprzedzeniami to naprawdę moto nie znajdziesz, bo zawsze będzie coś co Ci nie pasuje... pojedz i zobacz, na zdjęciach wygląda na dość zadbaną... moim zdaniem lepiej już kupić sprowadzoną od handlarza niż zjeżdżoną w Polsce przez kilku młodych gniewnych :p
a i handlarz handlarzowi nie równy

CRF450R - trying to handle the beast