46

Odp: Kupię WR250X

matkrk napisał/a:
nashman_supermoto napisał/a:
JohnnyQulaweOkO napisał/a:

+ za tą wypowiedź. Wielkie pisanie żali o każdym moto ale nic nawet nie pojedzie oglądać żeby mieć odniesienie.

Człowieku byłem ją oglądać, jeździłem nawet, ale nie kupię niesprawnego motocykla bo nie mam czasu żeby wyjmować silnik i sobie testować czy jednak planowanie głowicy pomoże czy nie.
I dziwię się, że jak było wszystko wyjęte to Lewy nie dał do splanowania głowicy. Poza tym w jednocylindrówce ciężko jest o skrzywienie głowicy. Więc uznajcie moje obawy i podejrzenia jako jednak czymś podparte.

jak masz w kurwę czasu na pisanie pierdół to i na wymianę uszczelki się znajdzie...
Człowieku k***a szukasz Moto i to nie pasuje, za drogie, za tanie, za niebieskie... Jak za pierd*** bierzesz się tak jak za kupno Moto to coś czuję że Pie**li pół osiedla tylko nie ty :)
Ja w tym roku kupiłem dwa różne Moto, nie pasowały mi to sprzedałem i szukam nadal, bogatszy o trochę doświadczeń. Polecam ci to samo, kup, pojeździł a jak nie siądzie to sprzedaj. Tylko skończ marudzić bo jesteś gorszy niż moje 7 letnie dziecko

Nie wymiana uszczeki (bo jak byś wiedział to Lewy już uszczelkę pod głowicą wymieniał i nic to nie dało) tylko prawdopodobnie planowanie + nowa uszczelka a to się wiąże z wyjęciem silnika a i tak nie mamy pewności że zabieg pomoże. Więc skończ Waść pisać bzdury jak nie wiesz o jakim zakresie prac piszesz. Trzeba mieć dużo czasu i trochę odpowiednich narzędzi.
Sam kupil byś niesprawny motocykl? Nie sądzę. Łatwo jest oskarżać, wytykać przez internet i pisać bzdury.

MT-07

47

Odp: Kupię WR250X

Borewicz jakiś czas temu sprzedawał wr250x. Może do niego napisz. Po full remoncie. Kobra, tłok, cylinder itp itd.

Yamaha DT125X
KTM EXC 525

48

Odp: Kupię WR250X

LukAs_525 Borewicz już sprzedał komuś:( coś w okolicach chyba 13  tys cenił. Tą jego bym w  tych pieniądzach brał w ciemno. Piękna sztuka. No i po remoncie.

MT-07

49

Odp: Kupię WR250X

Ciekawe, bo właśnie z nim gadałem i wcale nie sprzedał.

Yamaha DT125X
KTM EXC 525

50

Odp: Kupię WR250X

A nie wiesz czy chce sprzedać? Dzwoniłem właśnie do niego ale nie odbiera.
To jest była wuerka Lewego prawda?

MT-07

51

Odp: Kupię WR250X

[url]https://www.olx.pl/oferta/yamaha-wr-yamaha-wr-x-250-supermoto-a2-CID5-IDvFi9E.html[/url]

Tą widziałeś?

52

Odp: Kupię WR250X

Borewicz mi napisał, że zostawia wuerkę na przyszły sezon.

Karolo widziałem to ogłoszenie stoi już długo i nie znana jest przeszłość i stan tego moto.
Strasznie słabe rozmazane zdjęcia. Czy ktoś to widział na żywo może?

MT-07

53

Odp: Kupię WR250X

Nikt z forum nie sprzedaje zdrowej WR250X?

MT-07

54 Ostatnio edytowany przez nashman_supermoto (2018-11-08 11:57:34)

Odp: Kupię WR250X

Karolo napisał/a:

[url]https://www.olx.pl/oferta/yamaha-wr-yamaha-wr-x-250-supermoto-a2-CID5-IDvFi9E.html[/url]

Tą widziałeś?

Gość mi napisał, że motocykl sprowadzony że Szwajcarskiej ubezpieczalni, odzyskano go po kradzieży. Uszkodzona była stacyjka i stelaż przedni. Nie było zegarów i przedniej lampy. Założona nowa stacyjka a pozostałe części dokupione. Przebieg został ustawiony na takim poziomie jak podała Szwajcarska ubezpieczalnia i jest w 100% oryginalny.

Czy warto się pchać w takie coś?

Mam dostać dziś dokładniejsze fotki.

MT-07

55

Odp: Kupię WR250X

To po jaką cholerę pisze, że bezwypadek... No ja bym się nie odważył raczej ale jechać zobaczyć zawsze można. Dolicz okleine jeszcze... I ch*j wie, kto z tym co robił. Jednak zbyt wiele niepewności chyba

56

Odp: Kupię WR250X

Pewnie pisze, że bezwypadek bo te elementy były uszkodzone w wyniku kradzieży a nie wypadku.
Ale fakt - zbyt wiele niepewnych kwestii..

MT-07

57

Odp: Kupię WR250X

Raczej nikt ich tak po prostu nie zdjął, bo mu były potrzebne do jego wrki tylko w coś wykur*il i się rozsypalo

58

Odp: Kupię WR250X

No tak, bo w pierwszej kolejności pomyślałem, że uszkodzenia mogły powstać przy kradzieży motocykla, a nie przez wypadek.

MT-07

59

Odp: Kupię WR250X

Karolo napisał/a:

Raczej nikt ich tak po prostu nie zdjął, bo mu były potrzebne do jego wrki tylko w coś wykur*il i się rozsypalo

Raczej zdjął żeby szybko dostać się do stacyjki :D

PBM

60

Odp: Kupię WR250X

Jeśli była uszkodzona to chyba najprościej ją po prostu wylamac niż dostawać się od spodu... Ile ludzi tyle wersji :P