61

Odp: Ktm SMC-R 2019

LukAs_525 napisał/a:

Czyli tak jak zwykła redukcja z międzygazem tylko automatycznie? Takich rzeczy to powinni na kurcie prawka uczyć ;)

Nie. To co piszesz to oczywista oczywistość. W trybie quickshiftera robi to automat, a to jest co innego:

MSR (Motor Slip Regulation) engine brake control, is a standard feature and it works in the opposite direction of the MTC. When, due to sudden down shifting or abrupt throttling-off, or if the engine drag torque gets too high, the ride-by-wire system balances throttle input as much as needed to ensure controlled deceleration. MSR complements the slipper clutch and is especially effective in low grip situations.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

62 Ostatnio edytowany przez gierwi (2018-11-08 23:33:33)

Odp: Ktm SMC-R 2019

No i dwie mapy zamiast trzech, ale nareszcie z przełącznikiem na kierownicy i możliwością zmiany "w locie". Jestem ciekaw, czy rama ma wzorem Huski 701 węższą część przednią, bo poprzednie modele nie grzeszą zbyt dużym kątem skrętu kierownicy.
Macie też jakieś doświadczenia z oponami Bridgestone S21? Takie teraz będą fabrycznym wyposażeniem.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

63

Odp: Ktm SMC-R 2019

Ciekawa opcja z tymi redukcjami w takim razie. I ciekawe od kiedy będą dostępne jazdy próbne bo warto sprawdzić sprzęt. Rozmawiałem z 2 miesiące temu w salonie o wyprzedaży exc 500 2018, to wyszło, że mimo, że na stronie wisiały taniej to i tak wszystkie były sprzedane już od dawna.
Kurna, że też nikt nie wpadnie na pomysł upakowania silnika typu 690 w ramę i zawieszenia podobną do exc i zrobienia takiego dzikusa tylko z innym serwisem niż exc ;)

Yamaha DT125X
KTM EXC 525

64

Odp: Ktm SMC-R 2019

Ten silnik jest naprawdę duży w porównaniu z powiedzmy 530. Nie widzę tego w żaden sposób.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

65

Odp: Ktm SMC-R 2019

Za poważnie to wziąłeś chyba :)
Podejrzewam, że kolejki do jazd próbnych będą spooore

WR250X -> Husaria 701

66

Odp: Ktm SMC-R 2019

Ja już dziś byłem w salonie się umówić!

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

67

Odp: Ktm SMC-R 2019

gierwi napisał/a:

Ten silnik jest naprawdę duży w porównaniu z powiedzmy 530. Nie widzę tego w żaden sposób.

Nie no, śmieję się tylko, ale taka hybryda by rozwiązała wiele problemów większości użytkowników SM :)

Yamaha DT125X
KTM EXC 525

68

Odp: Ktm SMC-R 2019

LukAs_525 napisał/a:

Kurna, że też nikt nie wpadnie na pomysł upakowania silnika typu 690 w ramę i zawieszenia podobną do exc i zrobienia takiego dzikusa tylko z innym serwisem niż exc ;)

Ktoś już wpadł. Kiedyś widziałem 690 w ramie EXC. Dużo cięcia było :D

PBM

69

Odp: Ktm SMC-R 2019

No tak typowo customowo to wiem, bo sam myślałem nad podobnym projektem :D Upychali już silniki ze ścigów do crossów ale to sztuka dla sztuki, bo jedyne co to robi to daje moc, a jeździć tym normalnie to już trochę ciężko ;)

Yamaha DT125X
KTM EXC 525

70

Odp: Ktm SMC-R 2019

DRZ 500 to byłoby to ;) Dać trochę więcej mocy niż w 400 E, zostawić plastik bak, ramę zrobić z alu, 6 bieg, lepszy hebel, dobry wtrysk i wsio ;)

71

Odp: Ktm SMC-R 2019

anderson10 napisał/a:

DRZ 500 to byłoby to ;) Dać trochę więcej mocy niż w 400 E, zostawić plastik bak, ramę zrobić z alu, 6 bieg, lepszy hebel, dobry wtrysk i wsio ;)

Chcesz bana? Co to za rozwalanie tematu o jeszcze nie sprzedawanym, a już kultowym SUPERMOTO? KTM 690 SMC-R jest najlepszy i nic tego nie zmieni!

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

72

Odp: Ktm SMC-R 2019

gierwi napisał/a:
anderson10 napisał/a:

DRZ 500 to byłoby to ;) Dać trochę więcej mocy niż w 400 E, zostawić plastik bak, ramę zrobić z alu, 6 bieg, lepszy hebel, dobry wtrysk i wsio ;)

Chcesz bana? Co to za rozwalanie tematu o jeszcze nie sprzedawanym, a już kultowym SUPERMOTO? KTM 690 SMC-R jest najlepszy i nic tego nie zmieni!

Dokładnie. Oczywiście do momentu jak Yamaha nie wpadnie na pomysl zrobienia SM ;)

Pozdrawiam,
Piotrek

73 Ostatnio edytowany przez Koso (2018-11-09 12:08:47)

Odp: Ktm SMC-R 2019

gierwi napisał/a:

Ja już dziś byłem w salonie się umówić!

Raczej dopiero na Orange Days o ile będą dostępne do testów nowe 690
Dodam ze dealer KTM w Warszawie nic nie wie, ale czego się spodziewać jeśli zamiast wiedzy do klienta wysyłają nawet atrakcyjna panią od sprzedaży

Ktm 690 SMC R (4sztuka :D
Can-Am Renegade 1000
Honda Crf 250

74

Odp: Ktm SMC-R 2019

W 2019 jest antyhop, czy tylko software'owy ?

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

75

Odp: Ktm SMC-R 2019

levis napisał/a:

W 2019 jest antyhop, czy tylko software'owy ?

I to i to. Zwykły antyhopping jest w SMC_R od 2008 roku.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"