31

Odp: Ktm SMC-R 2019

Skoro mocowo jest to samo to wątpię, żeby się w nim cokolwiek zmieniło

32

Odp: Ktm SMC-R 2019

shonek napisał/a:

A wczytał się ktoś czy silnik taki sam identycznie jak z 701sm 2017/18?
Jeśli tak to lipa bo się sypią bardzo często

No i masz. Jakie elementy w 701 są aż tak awaryjne? Nadzieja w tym, że usterki w silniku poprawili.

33

Odp: Ktm SMC-R 2019

Ładny. Tylko ramę bym pomalował na czarno.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

34

Odp: Ktm SMC-R 2019

Wyglądem nie sprowokował mnie by nawet myśleć o przesiadce z dotychczasowego SMCR'a :/

MT07 ---> SMC-R Evo1 / WR125X

35

Odp: Ktm SMC-R 2019

chętnych zapraszam na priv

WR250X -> Husaria 701

36

Odp: Ktm SMC-R 2019

Dali dupy z zaprojektowaniem Smc R na 2019, zupełnie mi się nie widzi już nie mówiąc ze wyglada jakby został złożony z tego co znaleźli w pośpiechu

Ktm 690 SMC R (4sztuka :D
Can-Am Renegade 1000
Honda Crf 250

37

Odp: Ktm SMC-R 2019

Beda dostepne fiszki z czesciami to bedzie wiadomo czy cos w silniku zmienili.

Pozdrawiam,
Piotrek

38

Odp: Ktm SMC-R 2019

shonek napisał/a:

chętnych zapraszam na priv

A co wstydzisz się opowiedzieć wszystkim?

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

39

Odp: Ktm SMC-R 2019

Trochę mu się przytyło. Jakieś 10kg na plus w porównaniu z moim 2008, z tym, że tutaj dochodzi dodatkowa elektronika (ABS, kontrola trakcji) i bak jest troszkę większy. W każdym bądź razie, 160kg zatankowany pod korek to jak na mój gust trochę za dużo jak na supermoto, nawet typowo uliczne.

40

Odp: Ktm SMC-R 2019

Tylko Mally i Hacker się znają na motorach! Moim zdaniem jest fajny, plastiki kształtem odpowiadają linii cross/enduro i nie ma tych pomarańczowych ch***a wartych dodatków. Rama mogłaby być czarna. Zegary bez obrotomierza są zajebiste.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

41

Odp: Ktm SMC-R 2019

gierwi napisał/a:
shonek napisał/a:

chętnych zapraszam na priv

A co wstydzisz się opowiedzieć wszystkim?

Wiedziałem, że znajdzie się jakaś dobra dusza co się przyczepi :) Nie, nie wstydzę się. Ale nie wiem czy to jest temat do tego żeby pisać o tym.

WR250X -> Husaria 701

42

Odp: Ktm SMC-R 2019

Hehe. Poszło PW.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

43

Odp: Ktm SMC-R 2019

ecetera napisał/a:

Trochę mu się przytyło. Jakieś 10kg na plus w porównaniu z moim 2008, z tym, że tutaj dochodzi dodatkowa elektronika (ABS, kontrola trakcji) i bak jest troszkę większy. W każdym bądź razie, 160kg zatankowany pod korek to jak na mój gust trochę za dużo jak na supermoto, nawet typowo uliczne.

Twój waży 139 kg na sucho, mój (2015) 142 kg, a ten 2019 147 kg. Pewnie że jest to różnica, ale nie dramatyzowałbym bo ta elektronika może trochę rekompensować nadwagę. Poza tym tłumik zaraz wylatuje do kartonu i już masz 5 kg mniej. ;-)

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

44

Odp: Ktm SMC-R 2019

Widzieliście jak tragicznie wygląda ten czarny akrap patrząc od tylu? Coś strasznego...

45 Ostatnio edytowany przez LukAs_525 (2018-11-07 02:20:19)

Odp: Ktm SMC-R 2019

Na zdjęciu z boku wygląda zajebiście. Po ostatnim zdjęciu z pierwszej strony tego tematu tragicznie.. Wydzior to mały problem bo można wstawić inny. Pytanie jak to wygląda i jeździ na żywo.
Shonek napisz na PW albo tu co się potem działo potem, bo jak była nówka (albo Twoja albo ta druga) to jeździliśmy na torze i padło coś przy sprzęgle (albo wsyprzęglik albo pompa). Ale to już było dobrze zrobione i jestem ciekawy co tam dalej się dzieje z tym moto :)

Yamaha DT125X
KTM EXC 525