61

Odp: Rehabilitacja

Dzinkss spokojnie, jeszcze wrócisz na moto. Nie jeden z nas to przechodził i każdy przeżył. Z tym stawem rzekomym to bez przesady, domniemam, że jesteś jeszcze za młody na takie powikłania. Nie imprezuj za dużo, nie myśl o tej ręce za dużo, a minie szybciej niż Ci się zdaje i szybko zapomnisz, o tym wszystkim lecąc na gumie z bananem na twarzy :)

KTM SMC-R 690 - był :(
Husqvarna FS450  #510  :)

62

Odp: Rehabilitacja

będzie dobrze, 2 miesiące to i tak spoko. Ja miałem wyjęte 4 po złamaniu kciuka...

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

63

Odp: Rehabilitacja

Pisałem, że śruby ręki nie zastąpią. Musi się dobrze zrosnąć tak czy siak. Głaskać, chuchać leczyć siłą woli:)
RTG się nie przejmuj, też miałem zalecenie po 14 dniach a zrobiłem po 5 tygodniach bo na NFZ szybciej się nie dało. Było to moje kontrolne i zarazem ostanie RTG hehe

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

64

Odp: Rehabilitacja

Na moto to wracam wiadomo. Tylko raczej będzie to następny sezon, a jeszcze mi się zachciało graty do Apki przewieźć i spada mi tam jakiś element i odruch złapania...najgorsze. Spuchło no i dzisiaj przewinięcie szyny, trochę ja wyprostowalem, abdolutnie nawet ja nie mogłem sobie podtrzymywać. Spoko. Takie rzeczy wiem od wczoraj jak ja sobie latam autem tu od 10 dni, na czterdziestce delikatne tam tance, majóweczka, w pn przychodzą mi jeszcze graty i miałem skladac. Pewny ze mi wczoraj zdejmą gips, i zaczynamy wracać do normy. Trzeba ich cisnąć o szczegóły wszystkiego. Trafi mi jeszcze do tego wszystkiego na szybkisci Berga pogonić jak to tyle się zejdzie, heh;)

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

65

Odp: Rehabilitacja

Dzinkss napisał/a:

Trafi mi jeszcze do tego wszystkiego na szybkisci  Berga pogonić jak to tyle się zejdzie, heh;)


Prędzej wskoczysz na motor w przyszłym tygodniu niż na szybkości spylisz berga, sorka ale to ściana rzeczywistości:P

66

Odp: Rehabilitacja

Dziś przełomowy dzień na który tak czekałem - zszedłem po schodach:) Normalnie, nie jak kaleka po jednym schodku:D
Kolejny etap to krawężnik...

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

67

Odp: Rehabilitacja

Wpadam z flaszką! Ale zaraz, ja nie wejdę po schodach!

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

68

Odp: Rehabilitacja

Hacker teraz to już górki. Tylko nie szalej i niedługo będzie po wszystkim.

KTM SMC-R 690 - był :(
Husqvarna FS450  #510  :)

69

Odp: Rehabilitacja

gierwi napisał/a:

Wpadam z flaszką! Ale zaraz, ja nie wejdę po schodach!

Mam windę. Ty zresztą też, wiec zapraszam:D
Tylko zamiast alko przynieś mleko, chyba, że chcesz się nie zrosnąć lub złamać drugą hehe

Żonkil napisał/a:

Hacker teraz to już górki. Tylko nie szalej i niedługo będzie po wszystkim.

Od dwóch tygodni w pracy więc już jakoś to idzie:)

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

70 Ostatnio edytowany przez Dzinkss (2018-05-29 13:19:10)

Odp: Rehabilitacja

U mnie dzisiaj też przełom, uwolnili mi rękę, miło i przyjemnie. Poczęstowali mnie jeszcze promieniami i jest powolny zrost ale jest i już trochę przyłapało:) czyli wszystko idzie dobrym torem w moim przypadku. Narazie wymachy ręka na raz i dwa i trzy i cztery, tak proszę robić, aaaaa, hehehe;) Dr kiedy będę mógł za.pierdac? No jeszcze z 5 miesięcy panie kolego, jak byście w miesiąc się zrastali to na chleb byśmy nie zarobili, czyli nie jest źle i tak widocznie musi być.
Tez tam chłopaki się zrastajcie i się nie aż tak nie bójcie procentów, a mlekiem popijajcie:))
Ps. Puszczam sobie wodę do wanny i w końcu się trochę pomoczę, jak to cieszą zwykłe zwykłości.

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

71

Odp: Rehabilitacja

Nie, że się nie myję ale mi prysznice nie służą.
Troszkę cieplejszej wody i robi się lekka bania z kostki:)
Za to w weekend w zimnym jeziorku - to była frajda:D

Fajnego masz doktora, że Cię nie robi w jajo.
Ja jak się pytałem kiedy będę w 100% sprawny to powiedział, że 5 tygodni i będzie jak przedtem. mmhhh.... ta 5 tygodni.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

72

Odp: Rehabilitacja

5tygodni czy tam 5miesiecy takie tam fatalne przejęzyczenie:) Ja z nimi rozmawiam i się nie dąsam jakieś humorek jeszcze na początek w stylu: i jak tam ręka, a lewa bdb dziękuje, a prawa to już dr mi mówi jak. Na luzie i można się dowiedzieć wszystkiego, a nie siedzieć w poczekalni jak ta większość naburmuszona wielce obrażona, ot cała filozofia:)

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

73

Odp: Rehabilitacja

Mój luzu nie miał.
Albo to był żart. Bo mi się pytał czy mam buta abym mógł iść do domu po zdjęciu gipsu.
Na pytanie co mam teraz robić odpowiedział, jeździć rowerem, pływać i dużo chodzić.
Czy potrzebuję rehabilitacji? On: Nie ma takiej potrzeby. Chodzić, jeździć rowerem wystarczy:) To było na NFZ.
Później poszedłem prywatnie do innego to facet nic nie mówił. Tylko, że ładnie wygląda:)

Najlepszy był ten w szpitalu podczas wypisu. Jak się zapytałem co mam teraz robić to powiedział; że tłumaczył już koledze z łóżka obok, było trzeba słuchać.  Wypis już Panu dopisałem, do widzenia.

Więc Ty trafiłeś widać na normalnego lekarza.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

74

Odp: Rehabilitacja

Jak mi zdejmowal gips z kciuka to powiedzial - "troche krzywo sie zrosl, ale moze byc..."

Jednak najgorsze bylo nastawianie, a w zasadzie zastrzyk znieczulajacy jak chrupalo podczas wbijania igly...

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

75

Odp: Rehabilitacja

Jak tam złamasy - zrastacie się?:D

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD