826

Odp: Jakie gumy?

Rosso dla mnie odpadają ze wzlegu na przyczepnosc na morkym, ja nie potrzebuje opon na tor, WR'ka to dla mnie nie zabawka tylko jedyny srodek transportu jaki mam, a co za tym idzie priorytetem jest przyczepnosc na mokrym, w takim razie ciagle szukam, przyjrzę sie tym Metzelerom. A jak to jest z rozmiarówką? To dla mnie troche zagadka, jakie gumy wejda zamiast standardowych 110/70 i 140/70 bo w tym rozmiarze niezależnie od modelu ciezko cos znalezc.

827

Odp: Jakie gumy?

Ja nie wiem co na tym deszczu robisz tą WRą ale SD990 na rosso2 lata po deszczu jak szalony.

828

Odp: Jakie gumy?

Ja w deszcz na rosso2 jeździłem tylko jak mnie łapał w trasie, i źle to wspominam. KTM jest cięższy, a Rosso 2 to stricte sportowa opona więc w wr w deszczu może inaczej się sprawować niż w KTMie. Czy nie? :)

WR250X -> Husaria 701

829

Odp: Jakie gumy?

Jest szansa ze masz racje.

830

Odp: Jakie gumy?

fazzie napisał/a:

Rosso dla mnie odpadają ze wzlegu na przyczepnosc na morkym, ja nie potrzebuje opon na tor, WR'ka to dla mnie nie zabawka tylko jedyny srodek transportu jaki mam, a co za tym idzie priorytetem jest przyczepnosc na mokrym, w takim razie ciagle szukam, przyjrzę sie tym Metzelerom. A jak to jest z rozmiarówką? To dla mnie troche zagadka, jakie gumy wejda zamiast standardowych 110/70 i 140/70 bo w tym rozmiarze niezależnie od modelu ciezko cos znalezc.

Kup,sobie pilot road w deszczu są super,na codzienne przebiegi sa super a tracą przyczepność (w mire przewidywalnie) jak zaczynasz nimi jeździć jak na sportowych i to dość ostro.

Kazdzy szuka fenomenalnej opony za mała cenę,a czy aby te na których jeździcie są w 100% użyte?
Większość motocyklistów z tego co zaobserwowałem zakłada rosso 3 lub raceteka a nie potrafią ich nawet dobrze zagrzać.

Było MT-09,WR125X,jest MT-07-SP

831

Odp: Jakie gumy?

Nie wiem czy ktokolwiek się ze mną zgodzi ale według mnie to jest forum SUPERMOTO, a nie TURYSTYKÓW!!! "Subtelna różnica"...

832

Odp: Jakie gumy?

A WR250X to turystyk? ech zamiast odpowiedzi mam tylko wiecej pytan teraz :D

833

Odp: Jakie gumy?

Pisałeś ze wr nie zabawka tylko jedyny środek transportu,czy aby napewno sam wiesz czego szukasz?

Było MT-09,WR125X,jest MT-07-SP

834

Odp: Jakie gumy?

kup supercorsy i grzej przed każdym wyjazdem z domu, zawsze będziesz się lepił do drogi;)

Wczoraj mam pierwsze wrażenia z jazdy na Rosso 3 po torze i przyznam że tej opony to nawet specjalnie rozgrzewać nie trzeba. Za rok jak będą leżaki to kupie kilka sztuk:P A tak to rosso 2 są kilka razy tańsze więc wygrywają ceną do jakości.

835

Odp: Jakie gumy?

ŁukaszG napisał/a:

Pisałeś ze wr nie zabawka tylko jedyny środek transportu,czy aby napewno sam wiesz czego szukasz?

Dokładnie, ale to, że nie używam jej do jazdy na torze tylko do jazdy codziennej robi z niej nagle turystyka z jego paratmetrami? No nie bardzo :v wciaz szukam opony na WR250X, która jednak jest SM, tylko szukam opony nie na tor, a do miasta do jazdy na co dzien.

836

Odp: Jakie gumy?

do jazdy na co dzień to michelin pilot street, oponki jak najbardziej do mniejszych pojemności, dają radę zarówno na mieście jak i na torze, na mokrym przy mocniejszym hamowaniu czy redukcji tyłek zalatuje, ale to do opanowania ;)

CRF450R - trying to handle the beast

837

Odp: Jakie gumy?

Żaba napisał/a:

do jazdy na co dzień to michelin pilot street, oponki jak najbardziej do mniejszych pojemności, dają radę zarówno na mieście jak i na torze, na mokrym przy mocniejszym hamowaniu czy redukcji tyłek zalatuje, ale to do opanowania ;)

I widzę, że ze znalezieniem rozmiaru nie bedzie problemu, czy moze polecasz inny rozmiar niż standardowe?

838

Odp: Jakie gumy?

Żaba napisał/a:

tyłek zalatuje

Fu, fu fu!

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

839

Odp: Jakie gumy?

gierwi napisał/a:

Fu, fu fu!

ha ha, akurat nie o to mi chodziło :P


fazzie napisał/a:

I widzę, że ze znalezieniem rozmiaru nie bedzie problemu, czy moze polecasz inny rozmiar niż standardowe?

w swojej WR mam standardowy rozmiar opon

CRF450R - trying to handle the beast

840

Odp: Jakie gumy?

Ok dzieki wielkie za pomoc, problem rozwiazany beda pilot streety :D Btw nie nudzi Ci sie WR skoro masz DRZ?