706

Odp: Olsztyn-warmia-mazury????

Szkoda bo ja własnie z enduro zrezygnowałem!!! Myślę że kogoś się spotka na drodze!!

707

Odp: Olsztyn-warmia-mazury????

Nikt nie lata w lany poniedziałek?

708 Ostatnio edytowany przez Dzinkss (2016-11-11 04:06:06)

Odp: Olsztyn-warmia-mazury????

Czyja Husqa na Aurze tak błyszczała? Dla pracownika dobre piwo, za ch.uja fury szefa (wariat podobno, a w taką pogodę to szacun wogóle) nie dał by tknąć byle frendzlom;)) Pozdro

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

709

Odp: Olsztyn-warmia-mazury????

Siemanko został ktoś jeszcze na Olsztynie z SM? szukam chętnych na pośmiganie po mieście, widze troche Supermociakow na mieście ale zawsze jak coś mijam to lece autem... Pozdro

710

Odp: Olsztyn-warmia-mazury????

Jak będzie pogoda możemy polatać:P

711

Odp: Olsztyn-warmia-mazury????

no teoretycznie ma się w końcu pod koniec tygodnia jakaś wiosna pojawić wiec pomyslalem ze milo by było się złapać w kilka osób zawsze to razniej i weselej ;)

712

Odp: Olsztyn-warmia-mazury????

ta kilka osób...:P

713

Odp: Olsztyn-warmia-mazury????

A co to aż taka bieda na olsztynie ? niby takie duże miasto a taka wieś :) niby tyle sprzetów lata a co do czego wiekszosc pewnie tyko do pracy pyrka  heh :) szkoda szkoda ze ludzie teraz jacyś anty społeczni :P

714

Odp: Olsztyn-warmia-mazury????

A ja nie wiem czy bieda czy nie, każdy sobie sam jeździ, największe grupy sm jakie widziałem składały się z dwóch osób.

715

Odp: Olsztyn-warmia-mazury????

No to jak nie patrzeć jest okazja stworzyć jedną z największych grup :P

716

Odp: Olsztyn-warmia-mazury????

Ja dziś trochę posmigam po mieście popoludniu, więc jak coś to pisać.

717

Odp: Olsztyn-warmia-mazury????

I dziś też.

718

Odp: Olsztyn-warmia-mazury????

A może są jacyś nowi chętni do pochasania na kole w ekipie bo coraz więcej widze SM na Olsztynie ostatnio dwie Huski 610, jeden okolice Nowego Underground drugi na Jarotach oklejona w Monsterka ;)