31

Odp: Podnośnik motocyklowy

co nie zmienia ze to i tak kowalstwo ;) pozdro dla tych któzy ten kraj nadal trzymaja 100 lat na murzynami :p

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

32

Odp: Podnośnik motocyklowy

cross napisał/a:

co nie zmienia ze to i tak kowalstwo ;) pozdro dla tych któzy ten kraj nadal trzymaja 100 lat na murzynami :p

Kur.. miałem Ci już nie odpisywać ale jedno Ci wytłumacze Nie każdy jest taki jak Ty który goni zachód i zmniejsza odległość tych 100 lat goniąc z kasą do serwisu lub do jakiegoś sklepu. Pracuje już kilka lat w niemczech wcześniej w holandji tez pracowałem i troche poznałem tych ludzi. Ich poprostu stac na to zeby iść i kupić nowa część w sklepie. Śmiejesz sie kur.. z mojego podnośnika. Jestem spawaczem MIG-MAG  TIG i znam się na tym co robię Myślisz że twój podnośnik z allegro jest lepszy od mojego?? tam też siedzi jakiś spawacz i ma do odjebania dniówkę lub po prostu ktoś otwożył  produkcje hurtową więc nie myśl sobie że jest lepiej wykonany od mojego tylko tyle że ja to robiłem pierwszy raz. I skoro w tamtym temacie pisałem że można pospawać i będzie dobrze to kur.. tak jest a jeśli się nie znasz to po prostu się nie wypowiadaj  :mad:

SUPERMOTO - ma być głośno, niewygodnie i harcorowo !!!

33

Odp: Podnośnik motocyklowy

Popieram Sebe , że zapłacisz komuś i dużo nie znaczy , ze bedziesz miał lepsze.

motoslide.com

34

Odp: Podnośnik motocyklowy

tu tez kiedys bedzie  ludzi stac  do sklepu isc  tylko trzeba dac im szanse zarobic . narzekacie ze ceny wysokie a jak maja byc nizsze skoro wolicie cos odkuwac niz dac komus zarobic ;)

a ze stojaka sie nie smieje tylko komentuje a to 2 rozne sprawy  :)

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

35

Odp: Podnośnik motocyklowy

cross napisał/a:

tu tez kiedys bedzie  ludzi stac  do sklepu isc  tylko trzeba dac im szanse zarobic . narzekacie ze ceny wysokie a jak maja byc nizsze skoro wolicie cos odkuwac niz dac komus zarobic ;)

a ze stojaka sie nie smieje tylko komentuje a to 2 rozne sprawy  :)

Widzę że zawsze musisz mieć ostatnie zdanie więc po temacie a jak kto będzie robił i tak nie masz na to wpływu ja tylko chciałem doradzić jak zrobić a nie jak spierdolić Sam kata kupiłem od kolegi z forum (reklamy mu nie bede robił) ale jakbym miał go na wyciągnięcie reki ............... Więc wiem dokładnie jak to jest kupić bubla Ale doprowadze go do pożądku oczywiście żeby ponapier.....  ;) ale też dlatego żeby mieć czyste sumienie przy sprzedaży Tak więc nie chce się tu z nikim kłócić ale błazna  z siebie nie dam robić Pozdro dla Ciebie

SUPERMOTO - ma być głośno, niewygodnie i harcorowo !!!

36 Ostatnio edytowany przez cross (2010-08-19 21:56:41)

Odp: Podnośnik motocyklowy

pozdro :) przynajmniej wieczór jakos uciekl  :cool:

i na przyszlosc mniej napinki przed monitorem  ;)

aa wlasnie ps. czyli ze ktos z forum ci bubla pocisł ?

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

37

Odp: Podnośnik motocyklowy

1. Jak bubla ktoś sprzedał to napisz.... koniec OT
2. Mi się podnośnik podoba :) Podnoszenie powinno byc jedynie jednym ruchem ręką...są takie z mechanizmem pneumatycznym
3. Jak samemu można coś zrobić to satysfakcja 100% większa niż pójść do sklepu ! Fakt niektóre rzeźby nie powinny ujrzeć światła dziennego

SMR 505

38

Odp: Podnośnik motocyklowy

cross napisał/a:

aa wlasnie ps. czyli ze ktos z forum ci bubla pocisł ?

Tak dokładnie, ale jak już pisałem nie będę tego rozgrzebywał bo to i tak nic nie zmieni Moto u elektryka stoi już trzeci tydzień i go ogarnąć nie może :(  ale nic pocieszam się tym ze mnie w kraju nie ma i jakoś nie żal że stoi Ale odliczanie trwa- jeszcze cztery tygodnie i do domu  :)  Mam nadzieje że kacior gotowy bedzie :D

SUPERMOTO - ma być głośno, niewygodnie i harcorowo !!!

39

Odp: Podnośnik motocyklowy

Wiem, że temat już dawno zamknięty ale muszę powiedziec ,że podnosnik zajebisty. NIC BYM NIE ZMIENIŁ.!! A co do cb "cross" ,nie znam cię ,nie chce cię obrażać ,ale przeczytawszy całe 3 str stwierdziłem ,że to ty jesteś raczej 100 lat za murzynami ;)

evolution09x, dnia 27 Maj 2013 - 17:20, napisał:
Nie wiem nawet co to tłok.

Stań przed dużym lustrem, rozepnij rozpór, odchyl nieco nachy i patrz uważnie... to jest tłok... cylinder wygląda inaczej i bywa przeważnie noszony pod spódnicami... :)

40

Odp: Podnośnik motocyklowy

juraas napisał/a:

Wiem, że temat już dawno zamknięty ale muszę powiedziec ,że podnosnik zajebisty. NIC BYM NIE ZMIENIŁ.!! A co do cb "cross" ,nie znam cię ,nie chce cię obrażać ,ale przeczytawszy całe 3 str stwierdziłem ,że to ty jesteś raczej 100 lat za murzynami ;)

hahaha no troche dawno to juz bylo ale ciesze sie ze Ci sie podoba ;)

SUPERMOTO - ma być głośno, niewygodnie i harcorowo !!!

41

Odp: Podnośnik motocyklowy

Seba zajebista robota. Dalej uzywasz tego stojaka?

READY TO >> TERROR

42

Odp: Podnośnik motocyklowy

Olaff napisał/a:

Seba zajebista robota. Dalej uzywasz tego stojaka?

Tak dalej go używam i jestem z niego zadowolony. Po zmontowaniu go planowałem dokupić jeszcze taki zwyczajny z allegro, ale ten w zupełności mi wystarczy

SUPERMOTO - ma być głośno, niewygodnie i harcorowo !!!

43

Odp: Podnośnik motocyklowy

cross napisał/a:

tu tez kiedys bedzie  ludzi stac  do sklepu isc  tylko trzeba dac im szanse zarobic . narzekacie ze ceny wysokie a jak maja byc nizsze skoro wolicie cos odkuwac niz dac komus zarobic ;)

A na zawody to jeździłeś taksówka? Motocykl woziłeś DHL-em? Opony zmieniał Ci mechanik? A wieczorny seks zapewniała kurtyzana?
Jakoś nie kojarzę.

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

44

Odp: Podnośnik motocyklowy

SebaKAT napisał/a:
Olaff napisał/a:

Seba zajebista robota. Dalej uzywasz tego stojaka?

Tak dalej go używam i jestem z niego zadowolony. Po zmontowaniu go planowałem dokupić jeszcze taki zwyczajny z allegro, ale ten w zupełności mi wystarczy

Masz PW

READY TO >> TERROR

45 Ostatnio edytowany przez I/JG53_Pogo (2013-02-15 19:19:39)

Odp: Podnośnik motocyklowy

A ja zrobiłem sobie taki czyli  typowy podnośnik  MX.


[url=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=bd088af244a75b58]http://images49.fotosik.pl/1800/bd088af244a75b58m.jpg[/url]

[url=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=39e5c3debd669097]http://images48.fotosik.pl/596/39e5c3debd669097m.jpg[/url]

cross napisał/a:

tu tez kiedys bedzie  ludzi stac  do sklepu isc  tylko trzeba dac im szanse zarobic . narzekacie ze ceny wysokie a jak maja byc nizsze skoro wolicie cos odkuwac niz dac komus zarobic ;)

Ale masz zjebane myślenie myślisz że z gówna wszystko zrobisz ???
Ktoś też na tym zarobił bo trzeba było to wszystko kupić .
-Tarcze do cięcia
-Tarcze do szlifowania
-Profile
-Deskę
-Płaskowniki
-I inne dupsy

Nie wspominając o tym że  trzeba to jeszcze wszystko pospawać i pomalować . Więc koszta też nie są  małe i wierz mi że zawsze ktoś na tym coś zarobi bo trzeba to kupić .
Ale satysfakcja z własnej roboty jest o wiele większa niż z gotowego produktu no i miło spędzony czas w garażu przy piwku bezcenny ...

https://www.facebook.com/MoherosBanditos
www.youtube.com/JG53Pogo