16

Odp: Transport KTMa LC4 SM na przyczepie

I co jak złapię tylko przy przedniej ośce to motocykl się nie przewróci?:)

Jak jak łapałem za kierę alba za półki to motocykl tańczył jak na weselu a tutaj ma stać jak dąb?:) Nigdy w życiu:)
Zwłaszcza LC4.
Chyba, że jedziesz calutką trasę po autostradzie.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

17

Odp: Transport KTMa LC4 SM na przyczepie

Ja swojego też tak transportuje. Mam rynnę na przednie koło, pasami łapię za lagi przy ośce z każdej strony oddzielny pas, a z tyłu łapię, za wachacz, też po pasie z każdej strony, tak jak bym chciał rozerwać moto na pół i jeszcze nigdy mi się nie przechylił ani nie spadł.

KTM SMC-R 690 - był :(
Husqvarna FS450  #510  :)

18

Odp: Transport KTMa LC4 SM na przyczepie

Żonkil napisał/a:

Ja swojego też tak transportuje. Mam rynnę na przednie koło, pasami łapię za lagi przy ośce z każdej strony oddzielny pas, a z tyłu łapię, za wachacz, też po pasie z każdej strony, tak jak bym chciał rozerwać moto na pół i jeszcze nigdy mi się nie przechylił ani nie spadł.

Jeśli możesz to cyknij fotę tego jak pospinałeś moto, bo ni jak nie umiem sobie tego wyobrazić tak, żeby to było stabilne :) A fajna ciekawostka i sądzę, że też pewnie wielu ludzi by się tego chętnie dowiedziało

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

19

Odp: Transport KTMa LC4 SM na przyczepie

hacker33 napisał/a:

I co jak złapię tylko przy przedniej ośce to motocykl się nie przewróci?:)

Jak jak łapałem za kierę alba za półki to motocykl tańczył jak na weselu a tutaj ma stać jak dąb?:) Nigdy w życiu:)
Zwłaszcza LC4.
Chyba, że jedziesz calutką trasę po autostradzie.

Ja sceptycznie na to patrzyłem ale rzeczywiście jak zepniesz pasy to moto stoi jak dąb. Tak do Bydgoszczy przyjechało i tak z niej wróciło. Ja i tak spinam po swojemu ale sposób ciekawy i rzeczywiście nie wywali uszczelniaczy :)

20

Odp: Transport KTMa LC4 SM na przyczepie

Tak proste, że aż ciężko w to uwierzyć:)

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

21

Odp: Transport KTMa LC4 SM na przyczepie

Zapinam moto za tylko za oske od dawna, nigdy mi motor nie spadł, nawet się nie przechylił. Z motorami tak zapiętymi spokojnie zrobiłem z 15-20kkm także system działa.

KTM 525 SM

22

Odp: Transport KTMa LC4 SM na przyczepie

ja to zauważyłem na tym filmiku...

[url]https://www.youtube.com/watch?v=tcxU6PivNsI[/url]

KTM LC4 640 SM 2004
Honda CB600F Hornet 2010

23

Odp: Transport KTMa LC4 SM na przyczepie

Niestety jeszcze nie jestem w stanie wciągnąć moto na przyczepkę i zrobić zdjęcia bo noga jeszcze niedomaga, ale ja montuje dokładnie tak samo jak na tym filmiku, tylko bez tych środkowych pasów. 2:18 sek koleś dobrze tłumaczy. Motocykl trzyma się przednim kole w rynnie więc nie wyskoczy, a tył montuje tak (nie mam rynny na tył), żeby tylne koło nie mogło latać na boki i można naginać bez żadnych problemów.

KTM SMC-R 690 - był :(
Husqvarna FS450  #510  :)

24

Odp: Transport KTMa LC4 SM na przyczepie

Dwa pasy na półkę, jeden koniecznie zeby uziemić tył. Dlaczego? Ponieważ przy gwałtownym hamowaniu moto potrafi stanąć dęba na przednim kole. Przy ściąganiu moto pamiętaj koniecznie ze jak luzujesz pasy pojedynczo to moto musi byc asekurowane. Mt 09 prawie mi tak spadła z przyczepki jak mój nietrzeźwy kolega odpiął pas z półki od strony stopki, a zdarzyłem o tym powiedzieć 5min wcześniej jak odpinamy, całe szczęście zdążyliśmy złapać ten szajs i udać sie dalej po Berga:))

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

25

Odp: Transport KTMa LC4 SM na przyczepie

jeszcze raz dzięki wszystkim za odp.
raz już moto transportowałem i przeżyłem :D ale że teraz mam więcej czasu to chcę się lepiej przygotować...

KTM LC4 640 SM 2004
Honda CB600F Hornet 2010

26

Odp: Transport KTMa LC4 SM na przyczepie

Ja kiedyś zgubiłem blachę w kupionym motocyklu. Nie wiem jak:)
Na starcie była a na mecie nie.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

27

Odp: Transport KTMa LC4 SM na przyczepie

hacker33 napisał/a:

Ja kiedyś zgubiłem blachę w kupionym motocyklu. Nie wiem jak:)
Na starcie była a na mecie nie.

Pewnie zapierdalałeś ;)

100% koncentracji = 100% satysfakcji - moje małe enduroooo - #997 rejsing
O nas http://www.youtube.com/watch?v=z5LUptOcE_o&feature=youtu.be
Part 1  http://www.youtube.com/watch?v=l-6jEjyYJpg
Part 2  http://www.youtube.com/watch?v=PWdubyCHfnQ

28

Odp: Transport KTMa LC4 SM na przyczepie

hermes napisał/a:
hacker33 napisał/a:

Ja kiedyś zgubiłem blachę w kupionym motocyklu. Nie wiem jak:)
Na starcie była a na mecie nie.

Pewnie zapierdalałeś ;)

Na przyczepce:D

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

29

Odp: Transport KTMa LC4 SM na przyczepie

Supermoto to tak jak HD najszybciej jeździ na przyczepce:)

30

Odp: Transport KTMa LC4 SM na przyczepie

hacker33 napisał/a:

Na przyczepce:D

Kiedyś miałem spokojnego tripa po autostradzie z przyczepką i piździkiem na niej. Spokojnie, czyli jakieś 140-150. W pewnym momencie wyprzedziło mnie jakieś Pajero z Panigalką na przyczepce. Sądząc po tym, że ciężko było mi go dojść, to pewnie leciał swoim maxem, albo był blisko

PBM