6,151

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

jak chcecie transport obojetnie skad dawajcie znać siedze w transporcie wiec moge pomóc ;) bez zbednego krojenia kasy

drz y/sm 434

6,152

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Czy dysponuje ktoś w Warszawie lub okolicy jakimś decybelomierzem? Chcę sprawdzić czy mnie wpuszczą na tor w Łodzi.

WR250X -> Husaria 701

6,153

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

shonek napisał/a:

Czy dysponuje ktoś w Warszawie lub okolicy jakimś decybelomierzem? Chcę sprawdzić czy mnie wpuszczą na tor w Łodzi.

A na SKP przypadkiem nie mają?

To tak bardzo trzepią na łodzi?

https://www.bikepics.com/members/81

6,154 Ostatnio edytowany przez shonek (2017-07-05 13:04:10)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Zorientuje się czy mają, może ktoś ma z forumowiczów.
W temacie odnośnie toru Łódź mówili, że no trzymają się tego.
Trzeba samemu zadzwonić i się dowiedzieć co i jak najlepiej. Bo na prostej przy full manecie wątpię, żeby jakiekolwiek SM dało radę poniżej 98db no a tor jest po to żeby jeździć oporowo a nie 3/4 gazu.

WR250X -> Husaria 701

6,155 Ostatnio edytowany przez mallly200sx (2017-07-05 13:32:32)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

shonek napisał/a:

Zorientuje się czy mają, może ktoś ma z forumowiczów.
W temacie odnośnie toru Łódź mówili, że no trzymają się tego.
Trzeba samemu zadzwonić i się dowiedzieć co i jak najlepiej. Bo na prostej przy full manecie wątpię, żeby jakiekolwiek SM dało radę poniżej 98db no a tor jest po to żeby jeździć oporowo a nie 3/4 gazu.

Jeździ tam Trawer, Franz i kilku innych na maszynach typowo torowych.
Seryjnym piździkiem z przelotem spokojnie pojeździsz.

Pozdrawiam,
Piotrek

6,156

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Tory w PL to porażka... taka ostatnia ostoja zajebistego toru to Stary Kisielin na którym moim zdaniem jest wszystko idealnie (wiadomo nie ma terenu ale to nigdy nie był mój priorytet)

6,157

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Mam pytanko , bez hejtu prosze .

Mam drz y/sm  i teraz pojawia sie pytanie szykuje mi sie remont walnał był big bora moto uzywam do codziennej jazdy + wypady weekendowe z ekipa na szlifach + smcr    .   Znalazłem fajnego kata 660 smc i teraz pytanko .   Pchac sie w remont drezyny czy ja opierdalać ( oczywiscie nie na forum :P  )   i kupowac 660 smc  ?

drz y/sm 434

6,158

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

MAĆKO napisał/a:

Tory w PL to porażka... taka ostatnia ostoja zajebistego toru to Stary Kisielin na którym moim zdaniem jest wszystko idealnie (wiadomo nie ma terenu ale to nigdy nie był mój priorytet)

Na Kisielinie nigdy nie byłem, ale dodam do tego Radom, można latać tam zwykle 5 razy w tyg, niedrogo, nie ma podziałów(ew. niedziele), lata się ile chce.

https://www.bikepics.com/members/81

6,159

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

p4lma napisał/a:

Pchac sie w remont drezyny czy ja opierdalać ( oczywiscie nie na forum :P  )

o proszę jaki polaczek:P

a odp. na pytanie - kupić szlifierke albo smcr

https://www.bikepics.com/members/81

6,160

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Wiesz co mam na mysli  delta  :D   nie mo szlifiera odpada nie mój klimat . a smcr to juz cena za wysoka jak na moje mozliwosci ;p  cos z tych dwóch opcji doradź cos  dłużej jestes w temacie ode mnie

drz y/sm 434

6,161

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

nie ogarniam, co za fun ganiać za sportami 160km\h czy tam ile ten smcr poleci
więc albo zmienić ekipe
albo kupić sporta
albo chociaż nakeda ala sm
albo dozbierać przez zimę chociaż na smc 690
albo przerzucić się na tor i nie martwić się o prawko:P

https://www.bikepics.com/members/81

6,162

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

dobra czytajac wiadomosci  doszedłem do wniosku ze według pierwotnych planów robię remonta zbroje drz  i przerzucam sie na terror miasto plus tor a wypady łikendowe i tak będa wchodziły w gre pierdzac sobie 100 km/h  :D      jeszcze mam pytanko jakies optymalne przełozenia w drz ( zebatki )   zeby żwawo szło na koło i zeby przelotówka była znosna   aktualnie o ile sie nie myle jest 13/41     z 1 idzie na kółeczko z 2 tez z samego gazu ale wyrwać z 3 to juz jest wyższa szkoła latania  :D

drz y/sm 434

6,163

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

p4lma napisał/a:

Mam drz y/sm  i teraz pojawia sie pytanie szykuje mi sie remont[...]czy ja opierdalać

Ile byś chciał?

EXC 525 in progress

6,164

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

p4lma napisał/a:

dobra czytajac wiadomosci  doszedłem do wniosku ze według pierwotnych planów robię remonta zbroje drz  i przerzucam sie na terror miasto plus tor a wypady łikendowe i tak będa wchodziły w gre pierdzac sobie 100 km/h  :D      jeszcze mam pytanko jakies optymalne przełozenia w drz ( zebatki )   zeby żwawo szło na koło i zeby przelotówka była znosna   aktualnie o ile sie nie myle jest 13/41     z 1 idzie na kółeczko z 2 tez z samego gazu ale wyrwać z 3 to juz jest wyższa szkoła latania  :D

Ja jestem w trakcie remontu DRZ. Moge cos doradzic jakby co

DRZ 400 Y
Husaberg F(E)S 570

6,165

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Mozecie polecic jakis sklep internetowy(stacjonarny w Warszawie) gdzie moge kupic podkladki miedziane w wiekszych ilosciach?

DRZ 400 Y
Husaberg F(E)S 570