1,726

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Latamy?

320mm Supermoto Racing rotor orange motomaster flame bitch  :D

1,727

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

kurna nie wiedziałem że Ty taki zdyscyplinowany... w innym temacie na Ciebie czekałem :D  Pewnie że latamy ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

1,728

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

dobra dobra zobaczymy kolne pod wieczór do Ciebie artysto  :)

320mm Supermoto Racing rotor orange motomaster flame bitch  :D

1,729

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

hehe... zaskoczyło Cie moje zdecydowanie i wyszło na jaw że tylko myślałeś o lataniu... chciałeś coś napisa,
że niby ty chcesz a inni nie... a tu misterny plan chu... strzelił.

Konkretnie poproszę bo Duka wystawiam :D

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

1,730

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

bico co jest ze sprzedajesz drz?

Wgrywam mapki do KTM'ów
tel: 797 237 537

1,731

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

aaa bo DRZety maja to do siebie że są zajebiste ale... szybko się nudzą :cool:

Kto dzisiaj lata i o której godzinie?

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

1,732

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Chciałem ale sie rozmyśliłem  :)

Latamy !!! Czekam aż ciuchy po wczorajszym "offrołdzie" wystygną :D

Będziemy w kontakcie telefonicznym  :lol:

320mm Supermoto Racing rotor orange motomaster flame bitch  :D

1,733

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

no ja myślę i do kontaktu telefonicznego ZAPRASZAM TEŻ INNYCH :D

Gdzie i o której dziewczyny?

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

1,734

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

wymiękły  :)

320mm Supermoto Racing rotor orange motomaster flame bitch  :D

1,735

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

ej k***a, jaka opcja

jadę sobie dzisiaj tak koło 20.30, z marynarskiej w rzymowskiego w stronę dolinki służewieckiej i zatrzymuję się na drugich światłach.

podchodzi do mnie jakiś koleś, taki w sumie chuderlawy, cipa taka, ale ubrany jak taki dresik, chociaż z twarzy nie wyglądał. no i ma papierosa w ręku. i pyta się mnie
"masz ognia?"
no to ja mu mówię, że"nie, nie mam", no kurde co za pomysł, motocyklistę na światłach pytać o ogień...?
a on do mnie z tekstem:
"a w morde chcesz?"
no to ja w ogóle nie obczaiłem, no ale trochę stres mnie naszedł, no to zachowawczo jak zawsze ja w takiej sytuacji, zimna krew i mówię spokojnie: "nie, nie chcę"
to on przysunął się i jeszcze raz "w morde chcesz?!"
a ja mu "nie"
no to się odwrócił i poszedł

i dopiero jak odjechałem to sobie uświadomiłem że kurna, przecież jak bym go raz strzelił z buta, albo nawet rękawicą z pięści, przecież mam tam twarde ochraniacze, a w ogóle to byłem w kasku, zbroi i ochraniaczach na kolana, no kurde, aż żałuję że go nie strzeliłem, palant, będzie motocyklistów straszył?!... tylko kurcze na początku wlasnie sie bałem, że może mnie popchnąć i się wywalę, no i wiadomo najpierw będe modnosił moto, a jak bedzie uciekał to go w tych buciorach nie dogonię przecież ;/

mieliście kiedyś coś takiego? no normalnie całą drogę do domu nie mogłem się skupić tylko się zastanawiałem co to było O.o

100% Supermoto

1,736

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

hehe, ja raz dostalem w kask od kolesia bo jechalem akurat kawalek chodnikiem. Zablokowal mi drogie i z calej sily pierdyknal w kask. Ja sie tylko zaczalem smiac i nie mialem sily sie powstrzymac. Ewidenie gosc byl podpity i reka go mocno rozbolala od tego uderzenia bo przeklinal niesamowicie. Machnalem reka i pojechalem.  :D

1,737

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

:lol: tez miałem takie dwie sytuacje z moim bratem jakeis 3lata temu jak sie wsciekalismy po okolicznym lesie (oczywiscie na kołach crossowych :)) i pewnego razu kilkunastu gówniarzy 17-19lat zagrodziło nam droge i zaczeli napierdalac jakimis sztachetami idioci dobrze ze bylismy w kaskach itd  :mad: od tamtej pory w mniej niz 4-5moto nie wyjezdzamy w teren  :D  jak widac to niejest bezpieczny sport :lol:

Husaberg FS650 > Husaberg FS570 :D > KTM 950SM

1,738 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2010-08-01 23:06:13)

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

STOP Przemocy :P

nie bedzie czytania tego , tak postanowiłem  :D

motoslide.com

1,739

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Spe3dy napisał/a:

mieliście kiedyś coś takiego? no normalnie całą drogę do domu nie mogłem się skupić tylko się zastanawiałem co to było O.o

najebany?

Mnie kiedys ziomek z fury na swiatlach pytal o ogien :P

Wgrywam mapki do KTM'ów
tel: 797 237 537

1,740

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Zapraszam serdecznie na supermotowy terror warszawy.
Zbiórka koło 18stej  - może być pod pomnikiem wieszcza.
Cel??Rozgonienie spróchniałego towarzystwa pod pałacem prezydenckim:)

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE