1

Temat: serwis 3fun, ku przestrodze

pacjentem jest ktm smc 690 2008 rok. problem dotyczy caly czas tego samego, czujnik polozenia przepustnicy. problem zauwazylem zaraz po zakupie, pojechalem pierwszy raz w 2009 roku. problem znikl na 10 km, ja stracilem caly dzien. drugi raz zglosilem problem w 2010 roku, zostalem poproszony o wizyte w serwisie. miala byc zrobiona diagnostyka. podszedl mechanik i powiedzial ze do wymiany czujnik bez zadnej diagnostyki. Panowie/Panie, troche szacunku dla cudzego czasu! znow stracilem pol soboty tylko po to zeby ktos napisal zlecenie, nie mozna przez telefon skoro znacie problem?
dzis tj w sobote 10.07 pojechalem po raz trzeci. czujnik zostal wymieniony, dojechalem do domu i znow to samo. zatem kolejne pol dnia stracone. pomijam tutaj fakt, ze jeden motocykl zaczyna jeden mechanik, po czym wychodzi, konczy inny mechanik, a ja bylem informowany ze potrwa to godzine. zajelo Panstwu 3.5 godziny.

...wszystko wyglada malo profesjonalnie, nadaja sie chyba tylko do szybkiej sprzedazy sprzetu, wtedy wyglada wszystko ladnie.

zadzwonilem przed chwila do serwisu i mowie ze mam dosc tematu. serwis poinformowal mnie, ze skontaktuje sie ze mna kierownik. powiedzialem, ze opisze problem ku przestrodze na forach. uslyszalem ze moge sobie pisac gdzie chce, to pisze gdzie chce, na poczatek tutaj:)...

cieply
______________
bez smc ale z 2oo nadal, naped nozny

2 Ostatnio edytowany przez rodman (2010-07-10 16:18:48)

Odp: serwis 3fun, ku przestrodze

Podobna sytuacje miałem ze swoim dr-z w zeszłym sezonie, motocykl wracał 3 razy do 3 Fun do niby "Autoryzowanego Serwisu Suzuki" przez niedociągnięcia w pracach serwisowych, które niosły również za sobą nie tylko straty czasowe ( caly ten pierdolnik jest w pizduuu, gdzies gdzie psy dupami szczekają) ale i po części koszty finansowe.


Z czystym sumieniem również mogę napisać NIE POLECAM, zarówno sklepu ( obsługa też po choooju) jak i serwisu.

DR-Z 400ESM sold

3 Ostatnio edytowany przez gierwi (2010-07-10 16:14:00)

Odp: serwis 3fun, ku przestrodze

Napisz jeszcze do:
adres wysłałem na PW, bo nie wiem czy tak można otwarcie podawać takie informacje
i piszcie wszyscy którzy macie problem z serwisem KTM.
To jest general manager na europę wschodnią, co prawda jak ja pisałem z moimi problemami to musiałem się naczekać na odpowiedź (jego poprzednik był znacznie lepszy), ale może coś się ruszy z tym "wdupiemaniem" :D Nas jako klientów.
P.S. Jakie miałeś/masz objawy tej awarii?

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

4 Ostatnio edytowany przez cieply (2010-07-10 16:52:32)

Odp: serwis 3fun, ku przestrodze

gierwi napisał/a:

.
P.S. Jakie miałeś/masz objawy tej awarii?

objawy to komunikat. wcale to nie musi byc to, ale moim zdaniem troche przymula przy odkreceniu.

w kazdym razie mam komunikat (ilosc blyskow kontrolki FL). o ciekawe przy lekko (0,5 cm)odkreconej manete przy uruchamianiu komunikat nie dziala, wiec musi byc albo czujnik, albo ustawienie samo. w kazdym razie, w sumie 1,5 dnia to duzy koszt dla klienta:(

na szczescie konczy sie gwarancja i nie zobacza juz mojego moto nigdy. nie zobacza tez mnie, jak bede kupowal nastepny:)

cieply
______________
bez smc ale z 2oo nadal, naped nozny

5

Odp: serwis 3fun, ku przestrodze

ZTCP to nie widziałem pochlebnych opinii nt 3fun
miałem tylko do czynienia z nimi przy zakupie części
serwisu nawet nie ważyłem się odwiedzać po opowieściach o nieposkręcanych KTMach po serwisie

http://p0lish.wordpress.com

6

Odp: serwis 3fun, ku przestrodze

W 990 zalecali pozostawiać moto na 15 min na biegu jałowym i komputer miał sięsam resetować, ale nie wiem czy to działa w tym przypadku. Ponoć nie wolno otwierać manety podczas uruchamiania, bo wtedy komputer odczytuje to otwarcie jako bazę i dalsza praca może być zakłócona, ale nie jestem mechanikiem.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

7

Odp: serwis 3fun, ku przestrodze

ja też byłem raz we 3fun z kawasaki i więcej tam nie pojadę na 101% wolałbym już sam sobie serwisować motocykl niż tam wrócić.
po odebraniu motocykla okazało się że nie ma śruby od dźwigni zmiany biegów w sumie pierdoła gdyby nie telefon z 3fun z pytaniem czy jestem zadowolony z ich usług. powiedziałem otwarcie że nie bo problemu z którym do nich pojechałem nie zlikwidowali a jeszcze mi tą nieszczęsną śrubkę zgubili. pani zawołała mechanika który się rzekomo zajmował moim motocyklem a ten mi mówi że on wajchy nie zdejmował bo stator jest z drugiej strony  :o  :o . po kilku minutach doszedł jednak do wniosku że co do lokalizacji statora ja mam rację ale stwierdził że żeby wyjąć stator (odkręcić dekiel) nie trzeba zdejmować wajchy zmiany biegów  :o  :o  :o . zwątpiłem i dałem sobie spokój z dalszą konwersacją.

Z CZYSTYM SUMIENIEM ODRADZAM SERWIS 3FUN

pozdro.

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"

8 Ostatnio edytowany przez dukeSebo (2010-07-11 02:46:44)

Odp: serwis 3fun, ku przestrodze

gierwi napisał/a:

W 990 zalecali pozostawiać moto na 15 min na biegu jałowym i komputer miał sięsam resetować, ale nie wiem czy to działa w tym przypadku. Ponoć nie wolno otwierać manety podczas uruchamiania, bo wtedy komputer odczytuje to otwarcie jako bazę i dalsza praca może być zakłócona, ale nie jestem mechanikiem.

Tak jest Gierwi z tą manetą a o resetowaniu kompa nie słyszałem może to wypróbuję  :)
A swoja historię z super serwisem opiszę gdy przyjdzie mi wena...:P idę spać, styrany jestem... nowy laczek docierałem :D :D :D pirelli diablo strada:)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

9 Ostatnio edytowany przez Krzemien (2010-07-29 09:41:28)

Odp: serwis 3fun, ku przestrodze

ok jezeli nie 3fun czyli warszawski dystrybutor to gdzie polecicie serwisowac KTM'a

10

Odp: serwis 3fun, ku przestrodze

Ze swojej strony mogę polecić Sancheza

SMR 505

11

Odp: serwis 3fun, ku przestrodze

jakies namiary dasz na tego Sancheza ?

12

Odp: serwis 3fun, ku przestrodze

Krzemien napisał/a:

jakies namiary dasz na tego Sancheza ?

Pierwszy Sanchez w google:)

13

Odp: serwis 3fun, ku przestrodze

rafax napisał/a:

Pierwszy Sanchez w google:)

Szkoda ze nie w "google grafika" ;)

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

14

Odp: serwis 3fun, ku przestrodze

:D  :D  :D  :D  zawsze warto tu zajrzeć  ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

15

Odp: serwis 3fun, ku przestrodze

cieply napisał/a:

pacjentem jest ktm smc 690 2008 rok. problem dotyczy caly czas tego samego, czujnik polozenia przepustnicy. problem zauwazylem zaraz po zakupie, pojechalem pierwszy raz w 2009 roku. problem znikl na 10 km, ja stracilem caly dzien. drugi raz zglosilem problem w 2010 roku, zostalem poproszony o wizyte w serwisie. miala byc zrobiona diagnostyka. podszedl mechanik i powiedzial ze do wymiany czujnik bez zadnej diagnostyki. Panowie/Panie, troche szacunku dla cudzego czasu! znow stracilem pol soboty tylko po to zeby ktos napisal zlecenie, nie mozna przez telefon skoro znacie problem?
dzis tj w sobote 10.07 pojechalem po raz trzeci. czujnik zostal wymieniony, dojechalem do domu i znow to samo. zatem kolejne pol dnia stracone. pomijam tutaj fakt, ze jeden motocykl zaczyna jeden mechanik, po czym wychodzi, konczy inny mechanik, a ja bylem informowany ze potrwa to godzine. zajelo Panstwu 3.5 godziny.

...wszystko wyglada malo profesjonalnie, nadaja sie chyba tylko do szybkiej sprzedazy sprzetu, wtedy wyglada wszystko ladnie.

zadzwonilem przed chwila do serwisu i mowie ze mam dosc tematu. serwis poinformowal mnie, ze skontaktuje sie ze mna kierownik. powiedzialem, ze opisze problem ku przestrodze na forach. uslyszalem ze moge sobie pisac gdzie chce, to pisze gdzie chce, na poczatek tutaj:)...


ciąg dalszy lektury


[url]http://www.3fun.pl/forum/viewtopic.php?t=1002[/url]

lokalny diler opium*

opium*- bo motocykl jest jak narkotyk