16

Odp: Exc 400 vs drz 400 stunt

to wychodzi na to że 4 w rzędzie jeszcze żadnej nie miałeś;P

17 Ostatnio edytowany przez jacko (2017-03-04 21:53:36)

Odp: Exc 400 vs drz 400 stunt

Moze na duzej zebatce z tylu nie byłoby tak źle? :)
Przerobione motocykle dzialaja na zasadzie duzej zebatki + podkreconych wolnych obrotow do ok. 3-4k, takze moze jakby zastosowac taki zabieg, to dałoby radę pojeździć na supermoto w stuncie. Na seryjnym 4-cylindrowcu też trudno się robi wolną gumę:)

https://instagram.com/jac__ek

18

Odp: Exc 400 vs drz 400 stunt

Pewnie ze pierwsze co to bym kombinował z jakąś pizza. Jeśli ktoś się orientuje jak to jest z tymi skrzyniami w exc 400 to prosiłbym odpowiedź.

19

Odp: Exc 400 vs drz 400 stunt

Tak czy siak FCR oddaje moc gwałtownie, rzędówa liniowo. Jak to ostatnio powiedział mój kumpel 636 to limuzyna w porównaniu do crf.

20

Odp: Exc 400 vs drz 400 stunt

jacko napisał/a:

Moze na duzej zebatce z tylu nie byłoby tak źle? :)
Przerobione motocykle dzialaja na zasadzie duzej zebatki + podkreconych wolnych obrotow do ok. 3-4k, takze moze jakby zastosowac taki zabieg, to dałoby radę pojeździć na supermoto w stuncie. Na seryjnym 4-cylindrowcu też trudno się robi wolną gumę:)

Ja mam tył 60z i przód 12z, śrubka od obrotów wkręcona prawie max i na pierwszym biegu prędkość przy wolnej gumie jest taka jak byś szedł spacerkiem, a stojąc obok można szprychy liczyć i się nie pomieszać ale im wolniej tym trudniej. Moja 250 (2t) w porównaniu do kumpla F4i to jak dziecko z ADHD. F4 jest stabilniejsza w prowadzeniu i nie tak narwana co przejawia się do łatwiejszych długich wolnych gumach. Ja się już tak do SM przyzwyczaiłem, że nie bardzo mi idzie jakieś combo robić na sporcie bo prowadzi się jak zaspana krowa hehe. Znajomi co doś dobrze latają jak siadaja na moje 2t to jakoś tam jadą ale zawsze pytają mnie jak Ty k... tym jeździsz? Z drugiej strony ja się zastanawiam jak oni dają redę na krowach hehe. Tak jak Maćko pisał 4gary nie są tak narwane i łatwiejsze do przewidzenia z oddawaniem mocy. Tu najważniejsza jest tez kwestia przyzwyczajenia.

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology

21

Odp: Exc 400 vs drz 400 stunt

No i Wyrzyk dokładnie wie o co mi chodzi;)  W CRF dochodzi jeszcze szarpanie.

22

Odp: Exc 400 vs drz 400 stunt

No dajcie już spokój tym 4ką chce sm' a koniec kropka. Teraz tylko wybrać model i przerabiać