31

Odp: Supermoto na A2 pomoc przy wyborze

Każdym idzie jak kupisz zadbany, ewentualnie warto się rozejrzeć za crf450x sprzęt prosty w obsłudze i wytrzymały a mocy też mu nie brakuje  :)

WR450F 13r  &  CRF450X

32

Odp: Supermoto na A2 pomoc przy wyborze

PrzemoToZiomal napisał/a:

mally ty nią latasz na enduro czy sm czy to i to? Jak ta wrka sie sprawuje droga w utrzymaniu? idzie tym cos ponapierdzielac w trasie?

Mam zestaw SM i Enduro.
W utrzymaniu jest tania- tzn. nic nie musiałem jeszcze robić, ale wersje na wtrysku mają swoje "fanaberie". Można się na nią obrazić :)
W trasie to ja nie lubię SM. 100 czy 200km można zrobić, ale dupa boli ;)
Prędkość przelotowa 100km/h na seryjnych przełożeniach.

Pozdrawiam,
Piotrek

33

Odp: Supermoto na A2 pomoc przy wyborze

jest jakas sensowna crf 450 x na psrzedaż teraz?

Yamaha DT 125 X 2006 rok --------->Husqvarna TE 510 2009 rok

34

Odp: Supermoto na A2 pomoc przy wyborze

powiem wam że namieszaliscie mi teraz tą hondą i yamaszką, bo już prawie bylem zdecydowany na husq teraz nadal mam dylemat ;p

Yamaha DT 125 X 2006 rok --------->Husqvarna TE 510 2009 rok

35

Odp: Supermoto na A2 pomoc przy wyborze

525 albo WR jak chcesz coś bezawaryjnego ;)
Honda ma tanie części itp ale w USA nie ma rewelacyjnych opinii co do żywotności.

Pozdrawiam,
Piotrek

36

Odp: Supermoto na A2 pomoc przy wyborze

czy husqa smr 450 miala seryjnie zamontowany kopnik ? czy tylko starter ?

Yamaha DT 125 X 2006 rok --------->Husqvarna TE 510 2009 rok

37

Odp: Supermoto na A2 pomoc przy wyborze

Posiada fabrycznie zarówno kopajkę jak i rozrusznik. Przynajmniej u mnie w modelu 2004

Husqvarna SM450R & Yamaha YZ 250
było KTM Exc-r 530 Yamaha WR400F  Ducati Monster 800 S.i.e.
http://www.bikepics.com/members/pablo87/

38 Ostatnio edytowany przez Gamut (2017-01-27 18:56:26)

Odp: Supermoto na A2 pomoc przy wyborze

Tabul sprzedaje xrke, wystarczy ogladnac kilka filmikow z grupy xr na fb by zobaczyc jak to potrafi zapier*dalac przy czym eksploatacja sprzetu zamyka sie w oleju co 1k oraz filtrze co druga zmiane. Wrzucasz fcr i wkreca sie jak crfka, tyle ze crfki zajedziesz 4 a xrka dalej bedzie jezdzic.

XR650R

39

Odp: Supermoto na A2 pomoc przy wyborze

ktm 530 znalazlem fajnego kase juz mam bo moto sprzedałem więc chyba bede go brać, co sadzicie?

link do aukcji
[url]http://allegro.pl/ktm-530-exc-2008r-akrapovic-zarejstrowany-serwis-i6692551805.html#thumb/5[/url]

Yamaha DT 125 X 2006 rok --------->Husqvarna TE 510 2009 rok

40

Odp: Supermoto na A2 pomoc przy wyborze

+ dokupic do niego excelki jakieś i jazda

Yamaha DT 125 X 2006 rok --------->Husqvarna TE 510 2009 rok

41

Odp: Supermoto na A2 pomoc przy wyborze

Ten rocznik 530 miał problemy z migracją oleju między dwoma obiegami. Sam przez to przeszedłem. Warto dopytać czy w przeszłości były z tym problemy. Nie tyczy się to oczywiście wszystkich egzemplarzy ale była to ich najczęstsza przypadłość. Nie licząc tej bolączki to moto jak najbardziej godne polecenia

Husqvarna SM450R & Yamaha YZ 250
było KTM Exc-r 530 Yamaha WR400F  Ducati Monster 800 S.i.e.
http://www.bikepics.com/members/pablo87/

42

Odp: Supermoto na A2 pomoc przy wyborze

bylem dzis ogladac husqe smr 510 stan ogolnie nie ma sie do czego przyczepic poza drobnymi detalami mianowicie zdziwilo mnie to ze felgi to jakies no name czarne a nie excel, były takie montowane w tej husqe? 2007 rok mi sie wydaje ze byly srebrne i ktos na czarno pomalował, druga sprawa to nie działający licznik tzn obrotmierz działa, kontorlki rowniez jesli chodzi o przebieg i predkosc w km/h niestety nie, gostek mowil ze ponoć elektryk byl do tego zagladac ale niestety tylko na zagladaniu sie skonczylo. na koniec najmniej istotna sprawa moze wydac wam sie błaha jednak mnie troszke nurtuje mianowicie gdy motocykl zapalil przednie swiatlo zaczelo dziwnie mrugać, gdy jednak dodał troche gazu wszystko bylo ok i elegancko swiecilo, mozliwe ze cos jest poyebane z elektryka?? jeszcze jedna sprawa mnie nurtuje jest to model smr, z tylu jest opona bodajze o szerokosci 150 co jest dla mnie dziwne gdyz serwisowka podaje ze ma byc 160 ale nie o to mi chodzi. MIanowicie na brzegach oponny wyglada to tak jakby lancuch tarł o oponę gdyz jest zbyt szeroka. O co chodzi cos jest zle ustawione? Za wszelka pomoc dzieki

link do moto : [url]https://www.olx.pl/oferta/husqvarna-smr-510-supermoto-enduro-CID5-IDitrtn.html#d7f4665a9b[/url]

Yamaha DT 125 X 2006 rok --------->Husqvarna TE 510 2009 rok

43

Odp: Supermoto na A2 pomoc przy wyborze

W papierach to jest na pewno SMR ? Może to TE przerobiona na smr, wtedy wiedział byś skąd te koła. Jeśli chodzi o licznik to raczej normalna przypadłość husqy, może wystarczy wymienić czujnik lub magnes przy kole

Husqvarna SM450R & Yamaha YZ 250
było KTM Exc-r 530 Yamaha WR400F  Ducati Monster 800 S.i.e.
http://www.bikepics.com/members/pablo87/

44

Odp: Supermoto na A2 pomoc przy wyborze

Tak 100% pewien że smr

Yamaha DT 125 X 2006 rok --------->Husqvarna TE 510 2009 rok

45

Odp: Supermoto na A2 pomoc przy wyborze

Wlasnie zastanawiam sie nad ta husqa albo katem + kola supermoto dokupić

Yamaha DT 125 X 2006 rok --------->Husqvarna TE 510 2009 rok