91

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi HONDA

Majster128 napisał/a:

Odma jak odma, idzie z pokrywki zaworów do airboxa, ale po drodze jest trójnik i przewód w dół na zgromadzenie emulsji.

Teraz wyjaśnione.
Dzięki.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

92

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi HONDA

Z tym wyczyszczonym silnikiem to taka ironia była tak? Bo w sumie nic z nim nie robilem.

Dzięki za odpowiedzi.

Części silnikowe, odzież motocyklowa oraz akcesoria jeżeli czegoś potrzebujesz napisz do nas ! sklep@RRmoto.pl

4SR SIDI ALPINESTARS NOLAN LS2 X-LITE MOTUL IPONE SBS NISSIN AXO FLY PROGRIP

93

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi HONDA

Dla mnie wygląda bardzo czystko.
Chyba za dużo mam wspólnego z błotnym offroadem :)

Wymiany korbowodów, naprawa wałów, wymiarowanie cylindrów, tulejowanie, szlify cylindrów. Remonty i tuning silników, serwis zawieszeń. Prostowanie kolektorów wydechowych. Części i akcesoria. tel. 607198003
WWW.MOTO-KORN.PL

94

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi HONDA

Potrzebuje porady. W crf450 2006 po jeździe a przede wszystkim gumowaniu za każdym razem brakuje wody w chłodnicy. Ucieka wężykiem przy wlewie (przelewowym). Za każdym razem brakuje 200-250ml. Czy to jest normalne? Po odpaleniu na pełnej i otwartej chłodnicy nic nie wskazuje na uszczelke po głowicą.

Obecnie poszukiwania.

Honda CRF 450 R <3

95

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi HONDA

Korek chłodnicy podmień

96 Ostatnio edytowany przez Kinio (2015-05-14 10:39:44)

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi HONDA

Już zamieniałem się korkiem z kolegą i to nic nie dalo. Mi lecialo dalej a jemu nic się nie dzialo

Obecnie poszukiwania.

Honda CRF 450 R <3

97

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi HONDA

Moze mnie ktoś naprowadzić na jakiś trop, mianowicie to chyba nie do konca normalne ze jadac ze stala predkoscia mam wrazenie ze silnik trochę przerywa? Czy taka jest po prostu charakterystyka pracy singla ?

Części silnikowe, odzież motocyklowa oraz akcesoria jeżeli czegoś potrzebujesz napisz do nas ! sklep@RRmoto.pl

4SR SIDI ALPINESTARS NOLAN LS2 X-LITE MOTUL IPONE SBS NISSIN AXO FLY PROGRIP

98

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi HONDA

Zależy od moto, w wyczynowych maszynach zazwyczaj tak jest, miałem tak w sxf450 i w cr250, gaz działał zerojedynkowo.
Obecnie w Xrce tego nie ma , jeździ płynnie.

Litrowy Gixer

99

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi HONDA

Charakterystyka singli taka jest że silnik szarpie. Właśnie przez to w dużych pojemnościach są zabieraki.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

100

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi HONDA

Jeździ / jeździł ktoś honda crf w wersji x z homo?  Fajne sprzęty tylko czy warto kupić taki? Chodzi mi o silnik, cxy nadaje się też do kulania po mieście na sm? Jak z żywotnością?

evolution09x, dnia 27 Maj 2013 - 17:20, napisał:
Nie wiem nawet co to tłok.

Stań przed dużym lustrem, rozepnij rozpór, odchyl nieco nachy i patrz uważnie... to jest tłok... cylinder wygląda inaczej i bywa przeważnie noszony pod spódnicami... :)

101

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi HONDA

Czy chłodnice w crf450 z 2005r są takie same jak w 2013? Myślę nad kupnem wzmocnień chłodnic i mogę mieć takie które były założone w crfce z 2013r, pozdrawiam