5,356

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Dzinkss napisał/a:

Dynotech mi tez nie odpowiadał

Bo kontakt z Dyno jest chujowy, odpisują z wielkiej łachy.

Yamaha WR 250F - chyba się starzeje.
Husaberg TE 250
Husaberg FS 570 sztos
EXC 525 mianowicie, dość dobry. LC4 640 badziewie, do badziewia.

5,357

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

velkurczak napisał/a:
Dzinkss napisał/a:

Dynotech mi tez nie odpowiadał

Bo kontakt z Dyno jest chujowy, odpisują z wielkiej łachy.

Jak ja próbowałem to telefonicznie kontak leżał, brak odbioru. Nigdy nie załatwiam takich spraw przez maile itp.
A tak wogole ktos wie cos moze gdzie hacker33 zaginął w akcji? Mam go szukac na tych rowerowych forach czy na szachy moze sie przerzucił? Bo jak ja bez tego chłopa w piec zajrzę;)

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

5,358

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

tarcza jest idealna gorzej z rotorem. spróbuje podbić do jakiegoś majstra z cnc,  ktos wie z jakiego alu jest rotor ?  nie wydeje sie super  twardy powiedział bym ze super plastelina,

ktm 640 06r

kiedys exc 2x525  2x450 lc4 640 xt600

5,359 Ostatnio edytowany przez wyrzyk969 (2016-06-21 23:38:31)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

z czego zrobiony to nie wiem ale zrób najlepiej z PA9 (7075)

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology

5,360

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

na 90% zrobiony jest z PA9, to jedno z najtwardszych stopów aluminium jeszcze w rozsądnej cenie. Jedyny minus to taki, że śniedzieje, więc trzeba anodować.

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

5,361

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

helmex napisał/a:

tarcza jest idealna gorzej z rotorem. spróbuje podbić do jakiegoś majstra z cnc,  ktos wie z jakiego alu jest rotor ?  nie wydeje sie super  twardy powiedział bym ze super plastelina,

A moze na trytytki da rade;) Nie zapominajmy ze to jest przedni hebel i koniec końców żebyś jeszcze tej tarczy sobie nie spi.erdolił. Ja bym ja regenerował po oryginale i masz prawie nówencję.

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

5,362

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

W sumie jak tak patrzę to 80% beringerów ma zużyty ten rotor, jakby ktoś ogarnął dorabianie to chętni by się znaleźli. Regeneracja na org. częściach się średnio opłaca bo niewiele drożej można dostać całą tarczę.

5,363

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Helmex dla ciebie alternatywa, mi z 6p cos tam lekko szura ale siła zestawu jest.
[url]http://forum.supermoto.pl/topic35617-tarcza-hamulcowa-braking-supermoto-310mm.html[/url]

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

5,364

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

mam rozstyaw jak w crf :D  ja kombinuje zeby po 50 mth znowu nie latało to jak zyd po pustym sklepie ;)

ktm 640 06r

kiedys exc 2x525  2x450 lc4 640 xt600

5,365

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Przeskakuje mi z pierwszego biegu na trzeci, nie ma sekwencji? ktm 125 sx?

5,366 Ostatnio edytowany przez MarcinAkaMariano (2016-06-26 17:18:47)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

szukam filmiku, gosciu jezdzil jakims endurakiem chyba w stanach jakby po pustyni, sporo skal, byl tam jakis kamper gdzie tez bylo jego moto, pozniej troche zdemolowal tego kampera, ubrany byl jakby mial robic metaamfetamine ;p

EDIT

dobra mam [url]https://www.youtube.com/watch?v=PvJWN7abtPA[/url]

https://www.instagram.com/mdesign_projects/
                      SMCR 2016 <3

5,367 Ostatnio edytowany przez shonek (2016-07-04 17:01:42)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Będę teraz miał dosyć sporo wolnego czasu więc mam w planach się zająć jakimś fajnym i ciekawym programem do obróbki video. W czym robicie? Szukam czegoś w miarę intuicyjnego oraz średnio-zaawansowanego (nie prostego). Może być po angolu nawet.  Co polecicie? Zależy mi na tym żeby pracować już z tym jednym programem przez dłuższy czas, a nie że najpierw jakieś proste gówno, potem się okaże, że mi nie wystarcza i od nowa ogarniać interfejs.

WR250X -> Husaria 701

5,368

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

shonek napisał/a:

Będę teraz miał dosyć sporo wolnego czasu więc mam w planach się zająć jakimś fajnym i ciekawym programem do obróbki video. W czym robicie? Szukam czegoś w miarę intuicyjnego oraz średnio-zaawansowanego (nie prostego). Może być po angolu nawet.  Co polecicie? Zależy mi na tym żeby pracować już z tym jednym programem przez dłuższy czas, a nie że najpierw jakieś proste gówno, potem się okaże, że mi nie wystarcza i od nowa ogarniać interfejs.

Adobe Premiere/Sony Vegas? Na początku może wydawać się trudne, ale jak ogarniesz (na necie jest wiele poradników) to później nie będziesz miał z tym problemu.

#BRAAP
Suzuki DRZ 440 SM aka Bumblebee

5,369

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Ja również sony vegas mogę polecić. No i tablice można w nim zakrywać

EXC 300 TPI 2019

5,370

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Z tablicami to chyba nie lada wyzwanie coś mi się wydaje?

WR250X -> Husaria 701