5,341

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

w ogóle co to za samochód ?

jak używane piasty nie są drogie, to od tego bym zaczął. No i sprawdź te prowadnice, mimo, że zaciski były regenerowane...

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

5,342 Ostatnio edytowany przez bielu000 (2016-06-18 22:45:37)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

MG ZR 2.0 idt 2004r - takie usportowiona wersja Rovera 25 - zawieszenie to samo jak w Hondzie Civic. Mam piasty tylko jest jedno ale...że tak powiem powypadkowe, z samochodu, który po dzwonie miał pokrzywione felgi, więc nie sądzę, żeby te piasty były proste. Spróbuje najpierw te co mam teraz założone jakoś pomierzyć.

Husqvarna TE/SM 610i.e

5,343

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Co to za samochód? Fwd? Miałem coś podobnego to pól os krzywa

Honda hm w planach crf 2007 replica :D

5,344

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

A jakie masz opony? Bo pisałeś, że nowe. Jak masz jakieś twarde gumy jak pirelli np to czasem bywa tak, że po założeniu i wyważeniu kół jest wszystko ok a po przejechaniu 2-5tyś km może się zdarzyć, że konieczne jest ponowne wyważenie tych opon. Znajomy z wulkanizacji mi to kiedyś tłumaczył czemu tak się dzieje ale to już dawno było i zapomniałem. Problem ten najczęściej występuje razem ze sztywnym i obniżonym zawieszeniem.

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

5,345

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Tak Fwd, opony to Kormorany, modelu nie pamiętam. Z tym wyważeniem to może być też dobry trop, zwłaszcza, że mam mega twardy zawias i jeżeli faktycznie ma to jakiś wpływ, to warto sprawdzić.

Husqvarna TE/SM 610i.e

5,346

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Jak będziesz jechał wyważać koła, to jedź do warsztatu gdzie robią to "na samochodzie" bez sciagania z piasty.

https://vimeo.com/128136519

5,347

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

mam na tarczy beringera spory luz  luz nie jest przez tarcze lecz przez rotor, da rade kupic sam rotor czy jakos go naprawić ?

ktm 640 06r

kiedys exc 2x525  2x450 lc4 640 xt600

5,348 Ostatnio edytowany przez delta (2016-06-21 14:34:30)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

helmex napisał/a:

mam na tarczy beringera spory luz  luz nie jest przez tarcze lecz przez rotor, da rade kupic sam rotor czy jakos go naprawić ?

zestaw naprawczy można kupić chyba w dynotechu, Toivias kiedyś kupował

[url]http://forum.supermoto.pl/topic25760-husaberg-fs650-04-toivias-p2.html[/url]

https://www.bikepics.com/members/81

5,349

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Da radę ale kosztuje to około 800zł a po obecnym kursie może nawet więcej. Niedawno widziałem chłopaka, który miał ten rotor dorobiony na CNC:)

5,350

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

delta napisał/a:
helmex napisał/a:

mam na tarczy beringera spory luz  luz nie jest przez tarcze lecz przez rotor, da rade kupic sam rotor czy jakos go naprawić ?

zestaw naprawczy można kupić chyba w dynotechu, Toivias kiedyś kupował

[url]http://forum.supermoto.pl/topic25760-husaberg-fs650-04-toivias-p2.html[/url]

Jeszcze mozesz dowiedzieć sie w Legato ale przygotuj sie na koszt ~1000zł (rotor+nity) dowiadywałem sie bo miałem taką tarcze, pózniej poszła do stopka, a teraz ją ma użytkownik adamada lub ty. Poszukam to podeśle Ci linka jak o niej dyskutowalismy.

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

5,351

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

znalazłem na forum typka z tarnowa który zrobił  włąsnie na frezarce rotor,  podbiłem do nniego na pw,
znalzałem też nowy notor w usa za jakies 450zł tyle ze nie wysyłaja do europy.
znalzałem też firme  w niemczech która nazywa sie  SPIEGLER  dorabiają nity na wymiar.

i uwaga domorosły sposób  przeprasowac kulkę z łożyska przez otwór nita leczu tu uwaga gosc pisze ze kulka musi byc w odpowiednich wymiarach :D
do dynotechu pisałem tydzien temu bo cos słyszałem własnie o nitach, ktos pisał  na forum.  lecz zero odzewu
czy olac sprawe i niech będzie jak  jest ? 

cz

ktm 640 06r

kiedys exc 2x525  2x450 lc4 640 xt600

5,352

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

helmex napisał/a:

znalazłem na forum typka z tarnowa który zrobił  włąsnie na frezarce rotor,  podbiłem do nniego na pw,
znalzałem też nowy notor w usa za jakies 450zł tyle ze nie wysyłaja do europy.
znalzałem też firme  w niemczech która nazywa sie  SPIEGLER  dorabiają nity na wymiar.

i uwaga domorosły sposób  przeprasowac kulkę z łożyska przez otwór nita leczu tu uwaga gosc pisze ze kulka musi byc w odpowiednich wymiarach :D
do dynotechu pisałem tydzien temu bo cos słyszałem własnie o nitach, ktos pisał  na forum.  lecz zero odzewu
czy olac sprawe i niech będzie jak  jest ? 

cz

Jak coś mamy namiar na ogarnietegovgoscia co sprowadza graty z USA. Paczka idzie przez jakiś adres w USA więc z wysyłką nie ma problemu :)

Pozdrawiam,
Piotrek

5,353

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Nity są tanie. Zresztą prędzej się ten rotor z gównolitu zużywa niż one.

5,354

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

spróbuje kombinowac z dorabianiem rotora.

ktm 640 06r

kiedys exc 2x525  2x450 lc4 640 xt600

5,355 Ostatnio edytowany przez Dzinkss (2016-06-21 17:45:58)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Same nity nie załatwią prawdopodobnie sprawy gdyż prawdopodobnie półksiężyce tarcza/rotor są rożnie wyrobione Tez słyszałem o tym ze mozna lekko zaprasowac nity tylko ze to musi byc precyzyjna robota dlatego o tym nie pisałem bo je chce zeby ktos sobie zrobił przypadkiem kuku. Dynotech mi tez nie odpowiadał jak i ktos tu napisał ze juz nie istnieje, spróbuj do Legato lub szukaj na ebay. Pozdro

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650