5,311 Ostatnio edytowany przez shonek (2016-06-09 22:23:23)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Wczoraj byłem świadkiem poważnej kraksy kierownika na suzuki (bandit?). Gość chciał się zmierzyć z Maseratim w starcie spod świateł, gdzieś koło 60km/h wyrwało mu moto na gumę i poleciał na plecy, moto też, no i potem oczywiście koziołki itp. Kierownikowi nic się nie stało bo był ubrany. Dosłownie jechałem za nim z 20 metrów jak to się działo. Dziwne doświadczenie coś takiego zobaczyć na oczy.
Potem ściągaliśmy moto we 3 z asfaltu.

Oto co zostało z moto, filmy z kraksy nie mam
[url]https://youtu.be/firS6q8Bjc0[/url]

WR250X -> Husaria 701

5,312

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

A w Sm zebralbyš dumę z asfaltu i pojechał dalej :)

Pozdrawiam,
Piotrek

5,313

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Kierownica jebłaby pewnie :) Ale co prawda to prawda, że nie byłoby tyle do naprawy co tutaj.

WR250X -> Husaria 701

5,314 Ostatnio edytowany przez Spidi (2016-06-09 22:59:39)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

mallly200sx napisał/a:

A w Sm zebralbyš dumę z asfaltu i pojechał dalej :)

Z drugiej strony gdyby kierowca Suzuki miał trochę pojęcia co robi to nie było by całej hecy... ;)

SPIDI

Subiektywnie o motoryzacji z charakterem
Facebook.com/SpidiFreestyle

5,315

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Na światłach była prowokacja jeden drugiego, ja wiedziałem co się święci :)
Gościu mi mówił na koniec, że jechał do mechanika bo jeden cylinder mu nie chodził i w momencie dawania w pizde zaczął działać i dlatego poszło na koło :O

WR250X -> Husaria 701

5,316 Ostatnio edytowany przez Spidi (2016-06-09 23:41:38)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

shonek napisał/a:

Gościu mi mówił na koniec, że jechał do mechanika bo jeden cylinder mu nie chodził i w momencie dawania w pizde zaczął działać i dlatego poszło na koło :O

Leżę!!! :D
Chyba jedno z najbardziej oryginalnych wytłumaczeń dla swojego błędu tudzież braków w umiejętnościach/talencie jakie dotąd słyszałem!?
A trzeba powiedzieć, że trochę tego już się nasłuchałem przez wszystkie lata! ;))

SPIDI

Subiektywnie o motoryzacji z charakterem
Facebook.com/SpidiFreestyle

5,317

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Spidi napisał/a:
shonek napisał/a:

Gościu mi mówił na koniec, że jechał do mechanika bo jeden cylinder mu nie chodził i w momencie dawania w pizde zaczął działać i dlatego poszło na koło :O

Leżę!!! :D
Chyba jedno z najbardziej oryginalnych wytłumaczeń dla swojego błędu tudzież braków w umiejętnościach/talencie jakie dotąd słyszałem!?
A trzeba powiedzieć, że trochę tego już się nasłuchałem przez wszystkie lata! ;))

O ile dobrze pamiętam, to znajomy miał podobny problem. Coś mu padło i łapalo tylko na wysokich obrotach, więc czemu nie?

RMX 450Z

5,318 Ostatnio edytowany przez Spidi (2016-06-10 02:11:35)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Proszę Cię...
Ja nie mówię, że awarie się nie zdarzają. Sam kiedyś, jadąc na gumie fiknąłem na ryj przez kierę po tym jak mi moto zgasło. Tyle, że siedziałem na baku i ładowałem w ten sposób kilkaset metrów jadąc dobrze ponad setką.
Jednak w tym przypadku... cóż, większej bzdury dawno nie słyszałem(to nie do Ciebie Shonek - mam na myśli jak się typek tłumaczył). :))
Przecież to się zupełnie kupy nie trzyma...
Niby jechał do warsztatu starym Gixem chodzącym na 3ech garach ale ściny z Maseratti ze świateł mimo wszystko sobie nie odmówił!? LOL
Już był w ogródku! Już witał się z gąską... gdy ni stąd ni z owąd nagle do akcji wkroczył czwarty gar! Moto dostało nagle dostało taki strzał mocy się biedaczysko nakryło sprzętem jak kołderką.
Jak to się mówi: "fura gwizda tylko kierowca p...a!" :D

Zawsze dziwiły mnie i irytowały takie niestworzone historie wymyślane na poczekaniu żeby tłumaczyć przed kolegami i gawiedzią swoje błędy. Jak by komuś w razie przyznania się do mniejszej czy większej porażki, korona miała spaść z głowy.

SPIDI

Subiektywnie o motoryzacji z charakterem
Facebook.com/SpidiFreestyle

5,319

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Dobrze że chociaż był ubrany. A co do motocykla to i tak mało się posypał. Plastiki mają to do siebie że przy najmniejszej glebie wszystko odpada. Byłem świadkiem jak gościu przewrócił plastika na parkingu, stojąc w miejscu (SIC!) i już złamał plastik i kilka porysował. Z czego one są robione z kosmicznego smalcu?

dabljuer250x

5,320 Ostatnio edytowany przez snieg (2016-06-10 07:50:17)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Spidi napisał/a:

(...)
Już był w ogródku! Już witał się z gąską... gdy ni stąd ni z owąd nagle do akcji wkroczył czwarty gar! Moto dostało nagle dostało taki strzał mocy się biedaczysko nakryło sprzętem jak kołderką.
(...)

Miałem identyczny objawy w gixx'ie K4 600, jak miałem problemy z jednym garem. W pewnym momencie dostawał "olśnienia" ;)
... aczkolwiek nigdy to nie było na tyle, żeby poszedł na gume - a to była dość mocno podrasowana torówka. ;)

#21, śnieg

5,321

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

SPIDI twój komentarz rozbawił mnie do łez:D

Spidi napisał/a:

Już był w ogródku! Już witał się z gąską... gdy ni stąd ni z owąd nagle do akcji wkroczył czwarty gar! Moto dostało nagle dostało taki strzał mocy się biedaczysko nakryło sprzętem jak kołderką.
Jak to się mówi: "fura gwizda tylko kierowca p...a!" :D

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

5,322

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Spidi,  bardziej odebrałem to jako wysmianie że tak mogło się stać, niż sam sens wymówki :P

RMX 450Z

5,323

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Może kolega od Suzi miał turbo lag'a ^^

CRF450R SM

5,324

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Macie jakiś pomysł co zrobić z piszczącą przetwornicą?

Husqvarna TE/SM 610i.e

5,325

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Zalać cewki klejem o ile masz taką możliwość.