886

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Ja do WR450 kupiłem ostatnio żelowy w InterMotorsie - dobrze się spisuje, moto odpala bez większego problemu.

Nie mają w katalogu na stronie tych aku, na Łopuszańskiej mi dobrali ten żelowy - cena też była całkiem ok.

Na pokładzie YZF-R1 07' GASGAS EC300 9' R1200GS 11' :)

887

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Dzieki wielkie panowie:)) Z tego co wczoraj z kumplem rozmawiałem to miał wlecieć exide, a w pudełku była yuasa miał byc żelowy a jest suchoładowany:)) takie buty. A czy ten litowo jonowy do Berga podpasuje moze? tez za chwile bede kupował jakies aku i powiem szczerze ze mnie ta opcja bardzo interesuje.

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

888

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

[url]http://www.larsson.pl/index.php?c=r&no=NzA3MDA0MQ==&bid=114437[/url]

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

889

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

ja jebie, w życiu nie zapłaciłbym za akumulator 300 zeta :D

powtórzę - mój kosztował niecałe 70 zeta, nie ma lekko, bo Apka nie zapala najłatwiej, wytrzymał kilka gleb, w tym jedną spektakularną z fikołkami i piruetami motocykla.

Raz nawet wytrzymał katowanie przez 30 min, jak mi przestał jeden cylinder w ulewie chodzić, to co 30 sekund musiałem odpalać z rozrusznika i tak przez 5 km...

Ciągle działa jak należy - jedyne co, to zabrałem go na zimę do mieszkania.

Wg mnie lepiej pozostałe 200 zeta włożyć w co innego do moto :)

kiedyś do sporta kupiłem Yuasę i oczywiście zepsuła się 2 miesiące po gwarancji - od tamtej pory biorę produkty niszowe... :)

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

890

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Starczy mieć zniżki w sklepie motocyklowym i już lżej na sercu i kieszeni.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

891

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

levis napisał/a:

śruba służy do ustawienia ilości powietrza. Odkręcając, zwiększamy ilość powietrza tym samym mieszanka robi się bardziej uboga.

Jest taka niepisana zasada, że jak odkręcisz 3 pełne obroty od pełnego wkręcenia, a obroty będą dalej rosły, tzn, że trzeba wymienić dyszę wolnych obrotów.

Jeśli mowa o śrubie regulacji mieszanki wolnych obrotów to jest dokładnie odwrotnie. Tą śrubą regulujemy ilość paliwa.

892

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

to zależy od rodzaju gaźnika, w jednym powietrze w drugim paliwo

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

893

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Pytanie było o Keihina Fcr.

894

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

FCR - śruba paliwa
PWK - śruba powietrza

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

895 Ostatnio edytowany przez Adammada (2016-04-17 09:37:26)

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

[url]https://imgur.com/a/5JmXu[/url]

Pytanko,czy to odpowiedni kolor swiecy? Jest to zdjecie swiecy przy max. Otwarciu przepustnicy,pod obciazeniem.

896

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

levis napisał/a:

ja jebie, w życiu nie zapłaciłbym za akumulator 300 zeta :D

powtórzę - mój kosztował niecałe 70 zeta, nie ma lekko, bo Apka nie zapala najłatwiej, wytrzymał kilka gleb, w tym jedną spektakularną z fikołkami i piruetami motocykla.

Raz nawet wytrzymał katowanie przez 30 min, jak mi przestał jeden cylinder w ulewie chodzić, to co 30 sekund musiałem odpalać z rozrusznika i tak przez 5 km...

Ciągle działa jak należy - jedyne co, to zabrałem go na zimę do mieszkania.

Wg mnie lepiej pozostałe 200 zeta włożyć w co innego do moto :)

kiedyś do sporta kupiłem Yuasę i oczywiście zepsuła się 2 miesiące po gwarancji - od tamtej pory biorę produkty niszowe... :)

Do 525 tez zawsze brałem najtańszy za 65zł i chodził ok 3 lat i jak sie skończył to pojechałem i tez poprosiłem o jak najtańszy chiński . W Bergu ze wzgledu na dostęp myślałem o czymś lepszym ale 330zł to przegięcie trochę:)

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

897

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

ktos wie czy z 20mm na 26 wystarczy sama wymiana tulejek lub rozwiercenie  tych z 20mm na 26 ?

ktm 640 06r

kiedys exc 2x525  2x450 lc4 640 xt600

898

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

helmex napisał/a:

ktos wie czy z 20mm na 26 wystarczy sama wymiana tulejek lub rozwiercenie  tych z 20mm na 26 ?

Łożysko jest inne. To od 20 nie przyjmie ośki 26. Można dobrać tak by pasowało, ale przenosi znacznie mniejsze siły itp.

PBM

899

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Koledzy, znacie może szybki i sprawny patent na ściągnięcie bieżni łożyska z wałka balancera w LC4? :)

Mechaniczna pomarańcza.

900

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Chałupnicza metoda to przeszlifowanie boschem i chwycenie w imadło.