556

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

tarcza może się przegrzewać od np stojących klocków - innych pomysłów nie mam, oprócz po prostu słabej jakości tarczy...

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

557

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

A jakieś przebarwienia na tarczy masz?
Mierzyłeś to jakoś?
Może za mocno hamujesz?

HUSQVARNA TE 449 2013
BMW E65 2005

558

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

LogiHUŚ napisał/a:

A jakieś przebarwienia na tarczy masz?
Mierzyłeś to jakoś?
Może za mocno hamujesz?

przebarwień nie ma, tarcza wygląda jak nowa. Co oznacza za mocno hamujesz? Moto nie jeżdżone po torze itp....
normalne śmiganie po mieście.

levis napisał/a:

innych pomysłów nie mam, oprócz po prostu słabej jakości tarczy...

raczej tarcza brembo kupiona w KTM nie jest słaba :) poza tym skrzywić dwie tarcze w 7 tys km nie jest łatwo.......

690 smc-r

559

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

ale co się dokładnie dzieje, jakie objawy?

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

560

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

hacker33 napisał/a:

ale co się dokładnie dzieje, jakie objawy?


standardowe zachowanie motocykla z delikatnie skrzywioną tarczą czyli najbardziej czuć podczas hamowania do zera, pulsacyjne hamowanie motocykla natomiast mniej czuć drgania podczas hamowania z większej prędkości. Wczoraj byłem w KTM profi i chłopaki stwierdzili że tarcza jest delikatnie skrzywiona, zaciski pracują prawidłowo, koło nie jest krzywe nie ma do czego się przyczepić więc stwierdzili żę napiszą pismo do Bratysławy z opisem problemu tym bardziej że pierwszą skrzywioną tarczę zgłaszałem jak moto było na gwarancji. Nie mam też żadnego interesu żeby wymieniać "NOWĄ" tarczę lub ją krzywić i zakładać kolejną więc zobaczymy jak dalej się sprawa się potoczy póki co czekam na odpowiedź KTM.

690 smc-r

561 Ostatnio edytowany przez marcin_t (2015-07-21 22:37:43)

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Przez czerwone światła i 40stopni w cieniu dziobal mi sie porzadnie zagrzal i wyplul nadmiar plynu z chlodnicy po przedsezonowej wymianie, o dziwo nie polecialo do zbiorniczka wyrownawczego i rurką na ziemie tylko wywaliło przez korek ( w ktorym nomen omen jest rurka prowadzaca do zbiorniczka wyrownawczego), pytanie dlaczego?  :) padl ten zaworek cisnieniowy puszczajacy plyn do zbiorniczka czy jakis inny pomysl? Ewentualnei jak samemu sprawdzic czy zawor puszcza do zbiorniczka czy cos sie przycielo?

562

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

dobry, a więc motocykl na dniach wraca w moje szczurze łapska, cylinder jest po honowaniu, nowy tłok ,ł.rozrządu , łożyska na wale, korbowód. jak wygląda docieranie lc4 ?

benzyna

563

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Przerabiał ktoś dobór oleju do Lag. Zastanawiam się czy lać 7.5W czy 10W. Jest w ogóle jakaś wyczuwalna różnica ?

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

564

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Ja ale zlecialem z 10 na 5W. Roznica ogromna wg mnie ale zawias w SV650.

WSK 125 (odrestauruje się) - Honda CB450S - Suzuki GS500E - Suzuki SV650S - KTM LC4 Duke II - KTM LC4 640SM - KLX300R - enduro zajawka

565

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Dzięki, już się wyjaśniło - do RXV jest 7.5, do SXV jest 10W.

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

566

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Witam,wie ktoś może czy w serwisie ktma dostanę zabezpieczenia tarczy hamulcowej(te nity z zabezpieczeniami)

567

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

[url]http://ktmsklep.pl/wyszukiwarka-czesci[/url]

sprawdz

568

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Właśnie szukałem i nie mogłem znaleźć....

569

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

mozna wstawic tuleje drugi raz ? w ktm 450 sx tuleja wyszczerbiła sie u dołu.

ktm 640 06r

kiedys exc 2x525  2x450 lc4 640 xt600

570

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Tak można.

Wymiany korbowodów, naprawa wałów, wymiarowanie cylindrów, tulejowanie, szlify cylindrów. Remonty i tuning silników, serwis zawieszeń. Prostowanie kolektorów wydechowych. Części i akcesoria. tel. 607198003
WWW.MOTO-KORN.PL