1,381

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Też słyszałem i widziałem koleżka kręci się po Bielanach i z tego co mówił nie zagląda na forum.

jakubek

1,382

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Temat otwarty bo nie mam pojęcia dlaczego był zamknięty.

jakubek

1,383

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

no to kul XD

w takim razie składam moje zapytanie:
kto leciał wczoraj na ursynowie czarną drzetą jakoś po 19, płaskowickiej, potem pileckiego i odbił w lewo w stronę reala? i czy jest zarejestrowany tu na forum? XD

100% Supermoto

1,384

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Latamy dziś cuś?

320mm Supermoto Racing rotor orange motomaster flame bitch  :D

1,385

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

To nie jest temat ktokolwiek widział ktokolwiek wie  :D  ale przyznam się słyszałem tego drzeta.

Pogoda jak drut także USTAWKA w samo południe pod pomnikiem wieszcza na PL.Bankowym.
W planie motórzenie wraz z wycieczką nad zegrze! Zapraszam!

yamaha xt660x

1,386

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

ja tam chetnie ale od 14 moge...

320mm Supermoto Racing rotor orange motomaster flame bitch  :D

1,387

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

ja mogę tak koło 13

to gdzie i o ktorej kto bedzie?

KTM lc4 640 SM SPRZEDANY :( /// obecnie 100% Retro WSK 125 made in Świdnik na dojazdy do sklepu po bułki:)

1,388

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

ja bede ok 14 moge juz a reszta nie wiem kolne do ciebie potem

320mm Supermoto Racing rotor orange motomaster flame bitch  :D

1,389

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

ja niestety jestem dzisiaj wolny od 20 :(  tak wiec jak ktos jeszcze bedzie latal o tej godzinie to dajcie znac :D

Husaberg FS650 > Husaberg FS570 :D > KTM 950SM

1,390

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Mogę wieczorkiem polatać  :D

HUSABERG 82

1,391

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

ja tez wieczorem zaraz u mnie lunie :(

320mm Supermoto Racing rotor orange motomaster flame bitch  :D

1,392

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Ahhhhh po 8 miesiącach znowu pełen zajaw, dzięki chłopaki za pikną pojeżdzawkę, no i kiełba niczego sobie:D

SMR 505

1,393

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

No i polatane tym razem już bez drutów w paluchu. Na początku było nas pięciu a później czterech. ;)  dobre i to!
Jednak następnym razem liczę że będzie nas więcej.  :D Kięłba, ognicho :)  jak za dawnych pięknych czasów.

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

1,394

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

fajnie, ja byłem o 12.45 na bankowym i już nikogo nie było :(  :(  :(  spotkałem potem tylko koło 15 jakieś czarne lc4...

KTM lc4 640 SM SPRZEDANY :( /// obecnie 100% Retro WSK 125 made in Świdnik na dojazdy do sklepu po bułki:)

1,395

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Jakaś ustawka :)  zaproponujcie godzinę tylko nie tak jak zwykle... 6 osób a każdy proponuje inną godzinę :D
przychodzi ta chwila i czas postawić się mamie.... ;) jedynym naszym obowiązkiem jest latanie.  :D

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR