3,931

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

KaspaSM napisał/a:
Roriert11 napisał/a:

Ktoś z okolic Bielska/Żywca chętny na wspólną jazdę?

Już niedługo ja będę chętny do częstej jazdy w Bielsku. Masz jeszcze jakiś chętnych albo znasz jakieś fajne puste parkingi czy inne miejscówki do potrenowania?

Napisałem wiadomość na PW, ale napiszę jeszcze tutaj, że mam czas codziennie od godziny 15:30-16 oraz najprawdopodobniej cały piątek ;)

Śląsk, Bielsko-Biała

3,932 Ostatnio edytowany przez Kuba177777 (2015-04-12 14:55:33)

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

jest kasa teraz trzeba szukać i coś może kupić :)
jest może ktoś z okolic Katowic kto posiada KTM 690 SMC im nowszy tym lepszy , (jeżeli była by możliwość przejechania się chociaż kawałek)

3,933

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Niedziela tor mx/enduro szopienice Katowice latamy od 11 ktoś chętny ??

romet pony -> senda -> rm125 -> dr-z e400 -> wr400 -> crf450 -> fzs600 & sm690

3,934

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Siema,

Panowie - czy ktoś orientuje się o jakimś zamkniętym placu, torze, miejscu gdzie można potrenować motocyklem bez homologacji tak by nie mieć problemów z ew. policja?

Oczywiście mówimy o asfalcie.

Może być odpłatnie w ramach zdrowego rozsądku? :)

3,935

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Jak chcesz ćwiczyć gumowanie to szopienice. Jak slalomy to ciężko... Na ligocie ścigają, u nas na Rudzie to Cię "szare człowieki" zjedzą, [url]https://www.google.pl/maps/place/Biskupice,+Zabrze/@50.3153416,18.7981735,249m/data=!3m1!1e3!4m2!3m1!1s0x47112d821a4a1bd5:0xd8831e9bee5c183f[/url] Zabrze, kasprowicza 12. Tam jes nauka jazdy dla ciężarówek/aut. Ostatnio widziałem gościan a stuncie co trenował jak nikogo nie było. Czy wolno, czy ścigają... Ciężko stwierdzić. Pogadaj z jakimś otwartym torem cartingowym, nam się tak udało w Opolu polatać.

3,936

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Siema! ktoś z okolic Zawiercia?

SXV 5.5

3,937

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Mały update na Ligocie już nie ścigają :) Ja tam latałem wczoraj między oponami ;-)

3,938

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

A kumpla dorwali na Ligocie :)

3,939

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Rozmawiałem z expsiakami i mówią ze to teren prywatny, wiec jedynie mogą przyjechać postraszyc tam za akademiki...

3,940

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

dreed napisał/a:

Mały update na Ligocie już nie ścigają :) Ja tam latałem wczoraj między oponami ;-)

A dokładnie można namiar co to na Ligocie ciekawego do smigania jest ? :)

Only too fast is fast enough...

Honda XR650R
Yamaha YZ250

3,941

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Wiesz gdzie jest klub Panorama ? Mijasz go po lewej ręce i dalej prosto w las, skręcasz w lewo i do końca drogi, zobaczysz place do śmigania ☺

3,942

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

[url]https://goo.gl/maps/ETXX1[/url]

To to ? :)

Only too fast is fast enough...

Honda XR650R
Yamaha YZ250

3,943

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Tja. Jak chcesz to możemy tam kiedyś skoczyć razem ☺

3,944

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

dreed napisał/a:

Tja. Jak chcesz to możemy tam kiedyś skoczyć razem ☺

No ja chętnie :) Tylko pogoda...:/

Próbuję się też ustawić na tor Wyrazów z użytkownikiem muszykin99, może byś był zainteresowany? :)

Only too fast is fast enough...

Honda XR650R
Yamaha YZ250

3,945

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Nie chce się wpierdalac na tor na nielegalu bo w tym państwie będzie to traktowane jak wlamanie do czyjegoś domu... chociaż nie powiem... pojeździłbym