46

Odp: Puchar Polski a starty zagraniczne

ja na.myto pojade .

SUZUKI RMZ 450
   #94

47

Odp: Puchar Polski a starty zagraniczne

Trawer dobrze mówi...
Ile to było gadania, że PZM blokuje starty Pucharu za granicą ...
A teraz jak można to i tak nikt nie jedzie....

Do zobaczenia w Pisku :)

KTM 450 SMR
#49 S2 Mistrzostwa Polski

48 Ostatnio edytowany przez samson (2015-04-29 15:07:29)

Odp: Puchar Polski a starty zagraniczne

bo rozwiązanie "zrób A i możesz startować za granicą" to podcieranie dupy szkłem

pozdrawiam, samson
www.farmapomyslow.pl

49

Odp: Puchar Polski a starty zagraniczne

Dlaczego podcieranie dupy szkłem?
Robisz A, jedzisz sobie za granicą i u nas w Pucharze.
Za rok, jeżeli czasy Twoje nie są konkurencyjne do MP- nadal jedziesz w PP ponieważ chroni Cię zapis o % czasów najlepszego z MP.
Druga sprawa, jeżeli ktoś czuje się na tyle szybki, żeby jechać za granicę, to myśle ze da sobie również radę w naszym lokalnym ,,czempionacie"

KTM 450 SMR
#49 S2 Mistrzostwa Polski

50

Odp: Puchar Polski a starty zagraniczne

Zapis jest słaby, bo gdziekolwiek nie pojedziesz za granicę wpakują Cię do najwyższej klasy widząc lic. międzynarodową A. Dla kogoś kto lata w MP może to bez znaczenia, dla ludzi z PP trochę bez sensu.

pozdrawiam, samson
www.farmapomyslow.pl

51

Odp: Puchar Polski a starty zagraniczne

Samson głupoty gadasz, pojedziesz tam gdzie Tobie pasuje, w tamtym roku z uwagi na awarię 450-tki jechalem na 250 w klasie weteran i nikt mi tego nie zabronił. Mogłem jechac w kazdej klasie której chciałem.

Husqvarna FS 450 nr 99, CRF250R nr 999

52

Odp: Puchar Polski a starty zagraniczne

samson napisał/a:

Zapis jest słaby, bo gdziekolwiek nie pojedziesz za granicę wpakują Cię do najwyższej klasy widząc lic. międzynarodową A. Dla kogoś kto lata w MP może to bez znaczenia, dla ludzi z PP trochę bez sensu.


Litwa Łotwa Estonia -masz licencje A ale nie czujesz sie na siłach żeby jechać w S2 to lecisz klasy hobby nikt ci nie robi żadnych problemów :)

jeżeli masz licencję A  jest ona niezbędna aby wyrobić licencję międzynarodową FIM - gdzie jesteś ubezpieczony za granicą i o to tu chodzi :)

53

Odp: Puchar Polski a starty zagraniczne

Trawer i zural_Jedrzej to że startowaliście za granicą i nie mieliscie przymusu startu w klasie Mistrzowskiej to nie znaczy, że nie ma gdzieś na świecie kraju, w którym każą jechać z najlepszymi. Być może jest to jakieś państwo w Azji, czy w południowej Afryce. Ale jeśli jest i będziecie chcieli tam wystartować to wtedy wspomnicie słowa Tomasza ;)

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

54

Odp: Puchar Polski a starty zagraniczne

Takim Krajem jest nasz zachodni sąsiad :) Ale fakt jest taki, że bez licencji A nie wyrobi się lic. FIM Więc z dwojga złego lepszym rozwiązaniem jest to co teraz zostało zapisanie niż to co było kiedyś.

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

55 Ostatnio edytowany przez zural_Jedrzej (2015-04-30 13:44:03)

Odp: Puchar Polski a starty zagraniczne

Crazy napisał/a:

Trawer i zural_Jedrzej to że startowaliście za granicą i nie mieliscie przymusu startu w klasie Mistrzowskiej to nie znaczy, że nie ma gdzieś na świecie kraju, w którym każą jechać z najlepszymi. Być może jest to jakieś państwo w Azji, czy w południowej Afryce. Ale jeśli jest i będziecie chcieli tam wystartować to wtedy wspomnicie słowa Tomasza ;)


Nie korzystałem nigdy z tego udogodnienia :) zawsze mierzyłem i mierze wysoko i startowałem w klasie mistrzowskiej za granicą :) a jeżeli ktoś ma aspirację na stary zagraniczne niech robi A i licencje FIM i na legalu ubezpieczony może latać , własnie po to jest podział na licencje B- amator stary krajowe  "A- zawodowiec" :) starty zagraniczne

56

Odp: Puchar Polski a starty zagraniczne

Tak przy okazji tematu za parę dni impreza w Green Garden Pula w Chorwacji. Zamiast latać koło komina czy z pepikami polecam. Wpadnie paru ziomali z włoch i rozmiecie temat.

pozdrawiam, samson
www.farmapomyslow.pl

57

Odp: Puchar Polski a starty zagraniczne

samson napisał/a:

Tak przy okazji tematu za parę dni impreza w Green Garden Pula w Chorwacji. Zamiast latać koło komina czy z pepikami polecam. Wpadnie paru ziomali z włoch i rozmiecie temat.

Przetrzyj szlak skoro jesteś na miejscu.
PS. Tylko wstydu nie narób.

https://www.facebook.com/tsunamiagataipiotr?ref=hl
# 86 Wuju - Tsunami SM

58

Odp: Puchar Polski a starty zagraniczne

Byłem w okolicy ale nie znaleźli dla mnie klasy żadnej. Dziwne, że nie przemyśleli, że ktoś chciałby skuterem wodnym wystartować ;)

pozdrawiam, samson
www.farmapomyslow.pl

59

Odp: Puchar Polski a starty zagraniczne

samson napisał/a:

Byłem w okolicy ale nie znaleźli dla mnie klasy żadnej. Dziwne, że nie przemyśleli, że ktoś chciałby skuterem wodnym wystartować ;)

Faktycznie dziwne tym bardziej że tyle się mówi że zagranica otwarta i tolerancyjna jest dla wszystkich ;-)

100% koncentracji = 100% satysfakcji - moje małe enduroooo - #997 rejsing
O nas http://www.youtube.com/watch?v=z5LUptOcE_o&feature=youtu.be
Part 1  http://www.youtube.com/watch?v=l-6jEjyYJpg
Part 2  http://www.youtube.com/watch?v=PWdubyCHfnQ