16

Odp: Puchar Polski a starty zagraniczne

Pytam ogólnie, narazie to bym pojechał tam być dublowanym bez szansy nawiązania walki :D

Husqy SMR-R 450

17

Odp: Puchar Polski a starty zagraniczne

ktm36213621 napisał/a:
Crazy napisał/a:
dr Gonzo napisał/a:

Kalendarz Polski to propozycja czy stan rzeczywisty? na stronie pzm nic nie znalazłem.

Od 2015 PZM to Wuju.

nie przesadzajmy PZM to PZM a Wuju to Wuju

A, Maniek to co?
Czesi to ponoć naród który wyjątkowo trudno wyprowadzić z równowagi... Rzęchowi tylko raz w życiu to sie udało.
Wchodzę w to, jaka tam jest najbardziej bez cisnieniowa klasa w której można startować z lic. A?

Miej wyjeb@ne, a bedzie Ci dane...
MANEY#101 RMPST
Bez Ciśnienia rally team

18

Odp: Puchar Polski a starty zagraniczne

manio napisał/a:
ktm36213621 napisał/a:
Crazy napisał/a:

Od 2015 PZM to Wuju.

nie przesadzajmy PZM to PZM a Wuju to Wuju

A, Maniek to co?
Czesi to ponoć naród który wyjątkowo trudno wyprowadzić z równowagi... Rzęchowi tylko raz w życiu to sie udało.
Wchodzę w to, jaka tam jest najbardziej bez cisnieniowa klasa w której można startować z lic. A?

z licencją A to chyba będzie klasa S2

NovoPerformance.pl

carbon.na.allegro.pl
SM450RR!! #88

19

Odp: Puchar Polski a starty zagraniczne

manio napisał/a:
ktm36213621 napisał/a:
Crazy napisał/a:

Od 2015 PZM to Wuju.

nie przesadzajmy PZM to PZM a Wuju to Wuju

A, Maniek to co?
Czesi to ponoć naród który wyjątkowo trudno wyprowadzić z równowagi... Rzęchowi tylko raz w życiu to sie udało.
Wchodzę w to, jaka tam jest najbardziej bez cisnieniowa klasa w której można startować z lic. A?

powiedz lepiej co Rzęch zrobił że Knedla z równowagi wyprowadził ;-)

HUSKA FC 250 / 2018
HUSKA FS 450 / 2018
HUSKA FS 450 / 2021

20 Ostatnio edytowany przez trawer (2015-01-09 08:25:43)

Odp: Puchar Polski a starty zagraniczne

Maney muszę Cię zmartwić tam w każdej klasie zapierdalają :), ale jest miło, zwłaszcza jak poczęstują Cię swoim "syropem na kaszel" :)
Z licencją A startujesz w kazdej klasie która Ci odpowiada, S1, S2, weteran 35+, weteran 40+, MX. Do licencji A musisz mieć międzynarodową ale na większość rund dawaliśmy tylko naszą licencję i przechodziło. Oprócz miłej obsługi przy rejestracji i odbiorze technicznym czasami dadzą szampana na dobry początek. Odbiór techniczny przez cały sezon robi jeden i ten sam gość którym jest przemiłym starszym panem :)

Husqvarna FS 450 nr 99, CRF250R nr 999

21

Odp: Puchar Polski a starty zagraniczne

manio napisał/a:
ktm36213621 napisał/a:
Crazy napisał/a:

Od 2015 PZM to Wuju.

nie przesadzajmy PZM to PZM a Wuju to Wuju

A, Maniek to co?
Czesi to ponoć naród który wyjątkowo trudno wyprowadzić z równowagi... Rzęchowi tylko raz w życiu to sie udało.
Wchodzę w to, jaka tam jest najbardziej bez cisnieniowa klasa w której można startować z lic. A?

Maniek to Maniek.
Powinieneś lecieć S1. Na kierownice zamontować zegarek włączyć stoper i odliczać czas kiedy Ci których już nie widzisz w przodzie pojawia się nagle w tyle. Pierw myślisz jestem pierwszy jak to się stało hmm jestem to jestem nie ważne jak. Niestety to trwa bardzo krótko po czym jak stado bawołów nadjeżdżają oraz przechodzą z każdej strony i szybko znikają. Znów tracisz ich obraz z przodu ale teraz już jesteś świadomy co nastąpi niebawem. Taki obraz obserwowałem dwa lata temu jako widz na jednej rundzie.
PS. Ja lecę S2

https://www.facebook.com/tsunamiagataipiotr?ref=hl
# 86 Wuju - Tsunami SM

22

Odp: Puchar Polski a starty zagraniczne

ktm36213621 napisał/a:

PS. Ja lecę S2

A ja polecę 35+. Może mnie dopuszczą.

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

23

Odp: Puchar Polski a starty zagraniczne

Crazy napisał/a:
ktm36213621 napisał/a:

PS. Ja lecę S2

A ja polecę 35+. Może mnie dopuszczą.

Nie chciałem iść aż tak daleko dlatego S2 wybrałem ale w sumie hmm 35+ jest ok Weteranie

https://www.facebook.com/tsunamiagataipiotr?ref=hl
# 86 Wuju - Tsunami SM

24

Odp: Puchar Polski a starty zagraniczne

Temat startów z lic B za granicą już był poruszany. Wiele hałasu o nic i PZM jasno odpowiedział, że nie ma takiej opcji. Regulujatorem tutaj jest FIM nie PZM. Gdyby się udało chętnie do Czech wpadnę.

pozdrawiam, samson
www.farmapomyslow.pl

25

Odp: Puchar Polski a starty zagraniczne

samson napisał/a:

Temat startów z lic B za granicą już był poruszany. Wiele hałasu o nic i PZM jasno odpowiedział, że nie ma takiej opcji. Regulujatorem tutaj jest FIM nie PZM. Gdyby się udało chętnie do Czech wpadnę.

Wuju nie strzępi języka bez kozery. Więc nie ma co gadać, że kiedyś nie było można. Są sposoby.

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

26

Odp: Puchar Polski a starty zagraniczne

Jeżeli Wuju ma taką moc sprawczą to chwała mu za to. Czekam na taką opcję od dawna ;)

pozdrawiam, samson
www.farmapomyslow.pl

27

Odp: Puchar Polski a starty zagraniczne

Jedziemy te s2 na czechy mam nadzieje, ze nas tam nie rozjada i cos sie powalczy :d

SUZUKI RMZ 450
   #94

28

Odp: Puchar Polski a starty zagraniczne

mack1111 napisał/a:

Jedziemy te s2 na czechy mam nadzieje, ze nas tam nie rozjada i cos sie powalczy :d

Musisz mieć lic. A żeby wystartować w Czechach

NovoPerformance.pl

carbon.na.allegro.pl
SM450RR!! #88

29

Odp: Puchar Polski a starty zagraniczne

Bart03 napisał/a:
mack1111 napisał/a:

Jedziemy te s2 na czechy mam nadzieje, ze nas tam nie rozjada i cos sie powalczy :d

Musisz mieć lic. A żeby wystartować w Czechach

A ty co z "fim"u jestes, że wiesz? Jak sie da.... to sie da i wystartuje ;) po to jest własnie ten temat

SUZUKI RMZ 450
   #94

30

Odp: Puchar Polski a starty zagraniczne

mack1111, Bart03 nie twórzcie biblii z tematu pytanie było konkretne:
Czy ktoś z PP byłby zainteresowany startem w zagranicznych zawodach jeżeli było by to możliwe?

Ps. Trzymajmy się tematu

https://www.facebook.com/tsunamiagataipiotr?ref=hl
# 86 Wuju - Tsunami SM