4,201

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

jezeli jak tak jak mówi tovias mósisz krecić walkiem zdawczym i  najlkepiej  koszem i wtedy wbijac biegi.
programator to taki walek z rowkami ktory prze obrót steruje wodzikami.

ktm 640 06r

kiedys exc 2x525  2x450 lc4 640 xt600

4,202 Ostatnio edytowany przez wyrzyk969 (2015-02-15 11:02:48)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

A próbowałeś ruszać zdawczą przy wbijaniu? Miałem taki przypadek, że nie szło na sucho bez tego

Edit: Helmex mnie ubiegł hehe też macie z tym spam zabezpieczeniem, że po kilka-kilkanaście razy trzeba wpisac?

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology

4,203

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Tak kręcilem wałkiem gdzie przychodzi zebatka, nawet koszem bo akurat mam rozebrany i tez nic..

evolution09x, dnia 27 Maj 2013 - 17:20, napisał:
Nie wiem nawet co to tłok.

Stań przed dużym lustrem, rozepnij rozpór, odchyl nieco nachy i patrz uważnie... to jest tłok... cylinder wygląda inaczej i bywa przeważnie noszony pod spódnicami... :)

4,204 Ostatnio edytowany przez levis (2015-02-15 11:18:28)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

w skrzyniach motocyklowych biegów w miejscu się nie wbija - musi być ruch nie tyle na wale, co na skrzyni biegów i dopiero wtedy przebijać biegi.

uroki skrzyni kłowej :-)

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

4,205

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

jak niemoże wbić biegu to lub pomylił  kola zebate  lub co bardziej prawdopodobne pomylił rowki na programatorze bardzo latwo to zrobić poprostu wodziki  nie przesuja prawidlowo kol  czasem nawet moga zazebic dwa biegi naraz.  przeważnie mamy 3 wodziki i 3 rowki jest bardzo latwo pomylic który gdzie dla laika.  z czego ten silnik ?

ktm 640 06r

kiedys exc 2x525  2x450 lc4 640 xt600

4,206

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

No ale ruch koszem powinien to załatwić? chyba, że źle myślę..

evolution09x, dnia 27 Maj 2013 - 17:20, napisał:
Nie wiem nawet co to tłok.

Stań przed dużym lustrem, rozepnij rozpór, odchyl nieco nachy i patrz uważnie... to jest tłok... cylinder wygląda inaczej i bywa przeważnie noszony pod spódnicami... :)

4,207

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

jak bedzie zle zlożony   to nawet i ruch planetami nic nie zmieni :)    ruch koszem pomaga tylko wbić  bieg imitacja pracy cilnika poprostu.

ktm 640 06r

kiedys exc 2x525  2x450 lc4 640 xt600

4,208

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

ktoś się orientuje, czy zjazd z prymasa tysiąclecia na Łomianki/Gdańsk jest już otwarty ?

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

4,209

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Kumpel szuka jakiejś sety z papierem. Jest coś pokroju EXC (oprócz husqvarny) do kupienia z kwitami? Głównie enduro, ale sm też wchodzi w gre

READY TO >> TERROR

4,210 Ostatnio edytowany przez punk891 (2015-02-15 18:07:31)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Exc i wr'ki są najpopularniejsze, reszta z papierem ( tm, gas gas itp. ) to u nas jednak egzotyki.

Kawasaki KX250F

4,211

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Olaff napisał/a:

Kumpel szuka jakiejś sety z papierem. Jest coś pokroju EXC (oprócz husqvarny) do kupienia z kwitami? Głównie enduro, ale sm też wchodzi w gre

[url]http://olx.pl/oferta/gas-gas-ec-125-nowy-tlok-nie-ktm-suzuki-yamaha-beta-sherco-CID5-ID7T50r.html#17540b8991[/url]

Jak dla mnie strzał w 10. Z częściami no problem.

4,212

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

http://images70.fotosik.pl/617/94f8aa844a3fceffgen.jpg

Mam tak ustawione jak na rysunku i wtedy mam luz , więc chyba jest dobrze ? W instrukcji nie ma więcej oprócz tego zdjecia na temat ustawienia czegokolwiek w skrzyni przy rozpoławianiu . Pomoże ktoś ?

evolution09x, dnia 27 Maj 2013 - 17:20, napisał:
Nie wiem nawet co to tłok.

Stań przed dużym lustrem, rozepnij rozpór, odchyl nieco nachy i patrz uważnie... to jest tłok... cylinder wygląda inaczej i bywa przeważnie noszony pod spódnicami... :)

4,213

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Wsadz silnik, odpal na szybko na stojaku i wtedy sprawdz. Ja tez ostatnio probowalem na sucho sprawdzic to nie szlo wbic wyzej niz 3 a na odpalonym sa wszystkie

4,214

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Hmm GG. Widzialem gdzieś.foty jak śmigałeś z gasi Jaca, ale to juz pewnie były ćwiary, co? Trzeba bedzie sie blizej przyjrzeć marce

READY TO >> TERROR

4,215

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Ta, był to EC 200, teraz ziomek lata na EC 300. Bardzo okazyjne ceny mają te maszyny, ale ciężko sprzedać. Oglądałem ceny części zamiennych i są bardzo rozsądne. W Opolu ponoć wszystko załatwią. Ten egzemplarz już dawno wpadł mi w oko, chciałem nawet jechać ale trochę inaczej sobie rozplanowaliśmy i jest EXC :)