4,186

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

do fcr i do pwk...ogólnie pasuje do wszystkiego:)

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

4,187

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Widział ktoś gdzieś do kupienia taki uchwyt do gogli na tył kasku do trzymania paska od gogli żeby nie spadały?

WSK 125 (odrestauruje się) - Honda CB450S - Suzuki GS500E - Suzuki SV650S - KTM LC4 Duke II - KTM LC4 640SM - KLX300R - enduro zajawka

4,188

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

pytanie z innej beczki. czy dysza ktora jest wkrecona w gaźnik ale ma wylamany element zaznaczony na czarno bedzie rozkalibrowana czy nie?
pytam bo wkrecilem dysze i dokrecajac ja z delikatnym oporem stala mi sie taka tragedia. wydaje mi sie ze rozmiar dyszey jest zawarty w elemencie ktory jest "nadziurkowany". potrzebuje w miare szybkiej odp bo nie wiem czy moge skladac moto i wymienic dysze przy kolejnej okazji mycia gaźnika czy czekac na dysze i koniecznie ja wymienic przed zlozeniem maszyny

PunBB bbcode test

4,189

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Sama przepustowość dyszy imo zalezy od jej srednicy wewnętrznej.

WSK 125 (odrestauruje się) - Honda CB450S - Suzuki GS500E - Suzuki SV650S - KTM LC4 Duke II - KTM LC4 640SM - KLX300R - enduro zajawka

4,190

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

wg mnie będzie latać, jak "dziurka" w środku jest nienaruszona.

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

4,191

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

W hornecie mam wyłamaną jedną dyszę i wszystko jest ok

EXC 300 TPI 2019

4,192

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

tylko jak polatasz z taką dyszą i się lekko zapiecze to się nie lada napocisz aby ją wykręcić
wymień ją lepiej czym prędzej abyś nie zakładał tematu jak wykręcić połamaną dyszę.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

4,193

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

jak to jak wykręcić? elektroda 1.6 i przycykać nakrętkę :) hehe

-Indywidualne okleiny z własnym wzorem cały motocykl. Zainteresowanych zapraszam na PW.
-Spawanie wydechów, aluminium, metali kolorowych, usuwanie wgniot z dyfuzorów, piaskowanie i toczenie dorabianie zamienników itp. Zainteresowanych zapraszam na PW.
No price counts, counts a common passion and your joy ; ))

4,194

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

jak w fcr przyspawasz naktetke do dyszy wolnych obrotów to  kupuje  Ci skrzynke piwa :D  bedzie delikatnie rozkalibrowana.  wczoraj w fcr 39 identycznie mi sie ulamala i jednak troszke tej rureczki  sie odlamalo. czyli bedzie mniejsze tarcie  sciane i pójdzie troche wiecej paliwa ale to  pewnie nie bedzie czuc. ja juz mialem problem z wykreceniem urwanej dyszy. wykretak jak igla dal rade,

ktm 640 06r

kiedys exc 2x525  2x450 lc4 640 xt600

4,195

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

pls o pomoc w sprawie hamulców w temacie mojej Apki w garażu - thx

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

4,196

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Małe pytanko,  przy rozpolawianiu silnika 4t nie ustawiłem na początku luzu (wymieniałem wałek zmiany biegów ) i nie wiem dokładnie czy czasem nie przestawiłem czegoś w skrzyni bo teraz wychodzi na to, że mam 3 biegi.  Dokładnie nie sprawdzałem bo musiałem iść na chatę , ale chyba są tylko 3 i pytanie czy jeśli, rzeczywiście coś ruszyłem przy rozpolowionym silniku mogło się tak stac że straciłem dwa biegi?

evolution09x, dnia 27 Maj 2013 - 17:20, napisał:
Nie wiem nawet co to tłok.

Stań przed dużym lustrem, rozepnij rozpór, odchyl nieco nachy i patrz uważnie... to jest tłok... cylinder wygląda inaczej i bywa przeważnie noszony pod spódnicami... :)

4,197

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

sprawdz najpierw ile maszy tych biegów. mogles pomylic rowki na programatorze.

ktm 640 06r

kiedys exc 2x525  2x450 lc4 640 xt600

4,198

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Chodzi ci o tą 'zębatkę ' z takimi wypustkami na które nachodzi końcówka walka zmiany biegów? Jeśli tak to myślę, że jest dobrze bo na tej niby zębatce jest takie wcięcie które według serwisówki jest dobrze ułożone . Czeka mnie znowu rozpolawianie silnika?

evolution09x, dnia 27 Maj 2013 - 17:20, napisał:
Nie wiem nawet co to tłok.

Stań przed dużym lustrem, rozepnij rozpór, odchyl nieco nachy i patrz uważnie... to jest tłok... cylinder wygląda inaczej i bywa przeważnie noszony pod spódnicami... :)

4,199

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Rozumiem, że próbujesz wbijać biegi kiedy masz świeżo złożony silnik na stole?

www.4ride.pl
FE 501 '02 ->FS650 '04 ->Hypermotard 796 '11 ->ZXR 400 '01 ->SXS 540 '03 ->YZ 450F '04 -> SMC 660 '04 -> Hypermotard 1100 '08

4,200

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Dokładnie tak. Bylem przed chwila sprawdzić na jakiej pozycji jest programator z wrzucony luzem i to wcięcie znajduje się chyba na swoim miejscu bo styka się ono z takim jakby 'koleczkiem' na sprężynce (nie wiem jak to nazwać ).  Co o tym sądzicie?  ułoży się po odpaleniu?

evolution09x, dnia 27 Maj 2013 - 17:20, napisał:
Nie wiem nawet co to tłok.

Stań przed dużym lustrem, rozepnij rozpór, odchyl nieco nachy i patrz uważnie... to jest tłok... cylinder wygląda inaczej i bywa przeważnie noszony pod spódnicami... :)