3,886 Ostatnio edytowany przez DanielLaskowski99 (2014-12-01 22:39:46)

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Bartek_125 napisał/a:

DanielLaskowski99 jak byś jechał na to rozpoczęcie to daj znać :D Mogę poprowadzić przez jakieś wioski pola lasy tak 18km przed czewą :d

ja do Częstochowy mam jakieś 50km drogą wiec sam odemnie na pewno nie bd jechał jak nikt nie bd chciał jechać z okolic to nie pojadę bo wiem ze się stracę i samemu to nie frajda :D a powiedz mi jak by się zajechało na miejsce kapy nic nie zrobią :D ?

Motoryna->Skuter4t(CHINAPOWER)->DerbiSenda50(SM)->YamahaTzr50(stunt)->(OBECNIE)HondaCr12504r.

3,887

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Teoretycznie całe miasto pełne glin. Ale głównie pilnują porządku. Widziałem crossówki latajace no kole na mieście no ale raczej policja by takich starała się wyłapać. A wiadomo że szanse marne :D Jeśli chodzi o sam przejazd środkiem od 1 Alei pod sam kościół to możesz jak najbardziej crossówką. Nikt nie zwraca uwagi na to co tam jedzie nawet jak ma 1 koło czy 3, czy ma blache czy nie, czy ma wydech czy tez nie :D

Do jasnej góry da się dojechać drogami bardziej zadupiowatymi i nie trzeba cisnąć się w miasto. Później EW. przejść się czy przejechać w aleje da rade :D

Dr.Bigos 0,7

Częstochowa okolice pisac !

3,888

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

crossem na jasną górę :]   dobre :]

3,889

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

maciek_mx napisał/a:

crossem na jasną górę :]   dobre :]

Nie zdziwiłbym się wycieczką dookoła Polski. :P

3,890

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Dukers napisał/a:
maciek_mx napisał/a:

crossem na jasną górę :]   dobre :]

Nie zdziwiłbym się wycieczką dookoła Polski. :P

4 remonty po drodze :)

Dwu rurka ●0●
https://www.facebook.com/Enduroodcinateam?notif_t=page_invite_accepted
https://www.youtube.com/channel/UCYV8bbKRwrZfIIc8wr4fhyA

3,891

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Terror na rowerze :D
Oskar Sontag summer 2014: [url]http://youtu.be/DLdmOSlvlTg[/url]

READY TO >> TERROR

3,892

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Olaff napisał/a:

Terror na rowerze :D
Oskar Sontag summer 2014: [url]http://youtu.be/DLdmOSlvlTg[/url]

Chyba Ci sie dzialy pojebaly

romet pony -> senda -> rm125 -> dr-z e400 -> wr400 -> crf450 -> fzs600 & sm690

3,893

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Sorry za OT ale Daniel... wez k***a chlopie pisz po ludzku... A nie "bd" "sh" itp... bo az oczy bola...

3,894

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Panowie wiem ze dzisiaj wigilia ale jedzie ktoś gdzieś z okolic katowic??? wrazie czego pisać 513587996 bo umre z nudów a do kolacji trochee czasu zostało

SuperMoto --> the new powerfull DRUG! :D

3,895

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Jest ktoś chętny z okolic miejscowości Wielowieś 44-187 powariować w terenie? :)

Motoryna->Skuter4t(CHINAPOWER)->DerbiSenda50(SM)->YamahaTzr50(stunt)->(OBECNIE)HondaCr12504r.

3,896

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Może nie Wielowieś ale tak w okolicach moglibyśmy się kiedyś spiknąć :D

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

3,897

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

A jest tu w okolicy gdzie latać w ogole ?:D

Aprilia sr50 ->Sachs ZX125 ->Husqvarna SM125S -> KTM LC4 640 2003 -> HUSQVARNA TE 450 -> CBR 600RR

3,898

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

"Bunkrów nie ma...." :D W zimę do latania jakiegoś wyszukanego terenu nie trzeba a i tak jest frajda :D

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

3,899

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Daniken wolałbym poczekać teraz na plusowe temperatury :) , myślę że długo nie będzie trzeba czekać na to :D porobię ci zdjęcia pewnej miejscówki lub nagram filmik z niej, tor enduro i pewien odcinek mx :p więc tam by dało rade się wyszaleć :D dobre podjazdy przewrócone drzewa kamienie banda no raj :D

Motoryna->Skuter4t(CHINAPOWER)->DerbiSenda50(SM)->YamahaTzr50(stunt)->(OBECNIE)HondaCr12504r.

3,900

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

No to czekam na jakieś fotki i film :)

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.