31

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Znam taśmę klejącą lub silikon (Excel, Outex)
http://www.ronin-cycles.com/data/ronin-cycles/product/20130327_48cf7b.jpg
Znam system piast FABA/DID z drążoną obręczą i chyba oringami
http://www.fa-ba.com/UserFilesFCK/image/Menu%20Moto/M02_3161_1.jpg
Znam system Alpina z nyplami z oringami
http://2479a52abb8084f6f9fe-a26bcd381df50daddd16be398d37c636.r18.cf1.rackcdn.com/catalog/product/cache/1/image/600x600/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/t/u/tubeless_1.jpg
Znam system KTM z gumową uszczelką wokół całej obręczy
http://i251.photobucket.com/albums/gg298/jryota/Parts/B7yDOdgEGkKGrHqJlUEyjCIpwBM1OZZMTg_12.jpg

ale podkładki pod nyple nie widziałem.

Jak chcesz koła bez dętek to niebawem będę coś takiego robił i będę miał na sprzedaż taki patent.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

32 Ostatnio edytowany przez Majster128 (2014-12-19 08:18:58)

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Zapewne bardziej skuteczna będzie taśma. Nyple pracują, oringi parcieją.

Wymiany korbowodów, naprawa wałów, wymiarowanie cylindrów, tulejowanie, szlify cylindrów. Remonty i tuning silników, serwis zawieszeń. Prostowanie kolektorów wydechowych. Części i akcesoria. tel. 607198003
WWW.MOTO-KORN.PL

33

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

A jaką taśmę stosuje się do uszczelnienia takiej obręczy ?

Części silnikowe, odzież motocyklowa oraz akcesoria jeżeli czegoś potrzebujesz napisz do nas ! sklep@RRmoto.pl

4SR SIDI ALPINESTARS NOLAN LS2 X-LITE MOTUL IPONE SBS NISSIN AXO FLY PROGRIP

34

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Nie mów! Chociaż w tym temacie mamy szansę być pierwsi!

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

35

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Gdzies mi sie rzucilo w oczy cos takiego ale nie pamiętam gdzie. Outex znam i kosztuje ponad 120$. Hacker chodzi mi właśnie o takie jakby płaskie oringi bezpośrednio pod nyple a obręcz one maja dodatkowo jeszcze podkladke metalowa żeby nie zjezdzal ich nypel. Ten fartuch mam zamiar zastosować jak sie uda behra zapleść na te talony ale na przód cos trzeba wymodzić.

WSK 125 (odrestauruje się) - Honda CB450S - Suzuki GS500E - Suzuki SV650S - KTM LC4 Duke II - KTM LC4 640SM - KLX300R - enduro zajawka

36

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Nie możesz dać podkładki/uszczelki pod nypel bo
primo nie dokręcisz nypla odpowiednim momentem
drugie primo taki nypel będzie się odkręcał

zobacz sobie w alpinach, tam masz oring nie pod główką nypla tylko na jego przelocie przez obręcz i dodatkowo sprężynkę zabezpieczającą na zewnątrz nypla

Taśma do uszczelnienia obręczy jest zajebista ale i zajebiście droga. Kosztuje prawie tyle co nową obręcz goldspeeda
Mój zestaw będzie taki jak outex tylko nie za 500zł tylko 100zł

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

37

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

mam ktm sx525 z rozrusznikiem. Aku puste tak wiec pedwnie brak jakiegokolwiek ladowania. Co potrzebuje zeby pociagnelo swiatla tj led z tylu i jakas postojowka z przodu?

38

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Amerykańce uszczelniają taśmą 3m [url]http://www.conrad.pl/?websale8=conrad&pi=545971&gclid=Cj0KEQiAts-kBRCbgrXc1rnXw7MBEiQAnFqTdiyAZ5KF9A6H-SDvI8GThP0y30Gw5_7VFymEQTzSGvMaAuHE8P8HAQ[/url]

I u większości osób się sprawdziła. Tylko to musi się kilka osób złożyć bo taśma ma 16,5m a to starczy na pięć kompletów kół i wtedy wyjdzie tanio bo za 250zł eksperymentować to się średnio opłaca.

Hacker jak coś pewnego wymyślisz za 100zł to biorę:)

39

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

ja kupuję właśnie tę taśmę 3m
ale ona kosztuje 250zł za przód i 400zł za tył
więc wyjdzie 650zł za oba koła ale faktycznie obie taśmy mają 16,5 metra a na jedne koło wychodzi jakieś 1,6m więc jedna rolka starczy na jakieś 10 kół

50mm jest za wąska na tył i trzeba kupić 75mm

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

40

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Hacker to ja zamawiam u ciebie kilka metrów na przód i pewnie tyl tez dodatkowo.

WSK 125 (odrestauruje się) - Honda CB450S - Suzuki GS500E - Suzuki SV650S - KTM LC4 Duke II - KTM LC4 640SM - KLX300R - enduro zajawka

41

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

A może mi ktoś przypomnieć temat o jakiejś blaszce, przesłonie jakoś tak w gaźniku od CRF? Pamiętam tylko że to jakiś problematyczny element, drogi i jak się spsuje to będzie syf. Wie ktoś co mam na myśli? :D

Części silnikowe, odzież motocyklowa oraz akcesoria jeżeli czegoś potrzebujesz napisz do nas ! sklep@RRmoto.pl

4SR SIDI ALPINESTARS NOLAN LS2 X-LITE MOTUL IPONE SBS NISSIN AXO FLY PROGRIP

42

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Przesłona przepustnicy:
[url]http://imageshack.com/f/849/img2249t.jpg[/url]

Wymiany korbowodów, naprawa wałów, wymiarowanie cylindrów, tulejowanie, szlify cylindrów. Remonty i tuning silników, serwis zawieszeń. Prostowanie kolektorów wydechowych. Części i akcesoria. tel. 607198003
WWW.MOTO-KORN.PL

43

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Na czym polega magia tego elementu ? Nie ma dostępności, chora cena? Robi bum z silnika ?

Części silnikowe, odzież motocyklowa oraz akcesoria jeżeli czegoś potrzebujesz napisz do nas ! sklep@RRmoto.pl

4SR SIDI ALPINESTARS NOLAN LS2 X-LITE MOTUL IPONE SBS NISSIN AXO FLY PROGRIP

44

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Problem dotyczy wszystkich FCR-ów.
Oryginał jest drogi ale są "zamienniki" tanie.
Problem jest też inny, że w FCR 'wyrabia" się korpus.

Pozdrawiam,
Piotrek

45

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Dostępne
Chora cena
Robi bum z silnika:)

Element naturalnie zużywający się nie wymieniany może narobić bałaganu.
Ze względu na cenę OEM 500zł mało kto wymienia, raczej czeka na bum:)

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD