46

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

A naprawić się tego jakoś nie da? Jakie zamienniki wchodzą w grę? Przecież dorobienie takiej klapki jeżeli to jakieś tworzywo nie powinno być aż takie drogie.

Części silnikowe, odzież motocyklowa oraz akcesoria jeżeli czegoś potrzebujesz napisz do nas ! sklep@RRmoto.pl

4SR SIDI ALPINESTARS NOLAN LS2 X-LITE MOTUL IPONE SBS NISSIN AXO FLY PROGRIP

47

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Sa zamienniki za ok 200-300zl

WSK 125 (odrestauruje się) - Honda CB450S - Suzuki GS500E - Suzuki SV650S - KTM LC4 Duke II - KTM LC4 640SM - KLX300R - enduro zajawka

48

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

A takie pytanie rzedu newbie: wiadomo, czarny cyngielek ssania tzn cold start raczej wiadomo do czego sluzy i kiedy sie go uzywa. A czerwony? 'hot start?' Kiedy nalezy z niego korzystac?

Ducati 748s

49

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Jak zglebisz/zdusisz na swiatlach / wpadniesz tylko po bulki do sklepu. Ja uzywam do paru min po zgaszeniu. Pozniej odpalam bez

50

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Koledzy ile płynu chłodniczego wchodzi do ktm 690 smc r?

51

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

fonek napisał/a:

Koledzy ile płynu chłodniczego wchodzi do ktm 690 smc r?

1,2l podaje google

[url]http://www.manualslib.com/manual/90448/Ktm-690-Enduro-Eu.html?page=155[/url]

52

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Dzięki kolego

53

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Dopiero teraz widzę że to dział KTM ale chyba w innym nie ma takiego tematu, może by do ogólnego przenieść ?

A teraz do rzeczy, moje moto to HM więc ma dodane bajery typu licznik, światła itd. o ile oświetlenie działa spoko to licznik już nie i pytanie numbero uno, skąd zazwyczaj brany jest sygnał na obrotomierz? Bo od prędkości wydaje mi się że znalazłem.

Pytanie drugie, czy ktoś widział kiedyś gdzieś, a najlepiej posiada serwisówkę, czy tam manual konkretnie do HM crf ?

Części silnikowe, odzież motocyklowa oraz akcesoria jeżeli czegoś potrzebujesz napisz do nas ! sklep@RRmoto.pl

4SR SIDI ALPINESTARS NOLAN LS2 X-LITE MOTUL IPONE SBS NISSIN AXO FLY PROGRIP

54

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Sygnał do obrotka może być brany z cewki?

WSK 125 (odrestauruje się) - Honda CB450S - Suzuki GS500E - Suzuki SV650S - KTM LC4 Duke II - KTM LC4 640SM - KLX300R - enduro zajawka

55

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Wretched napisał/a:

Dopiero teraz widzę że to dział KTM ale chyba w innym nie ma takiego tematu, może by do ogólnego przenieść ?

A teraz do rzeczy, moje moto to HM więc ma dodane bajery typu licznik, światła itd. o ile oświetlenie działa spoko to licznik już nie i pytanie numbero uno, skąd zazwyczaj brany jest sygnał na obrotomierz? Bo od prędkości wydaje mi się że znalazłem.

Pytanie drugie, czy ktoś widział kiedyś gdzieś, a najlepiej posiada serwisówkę, czy tam manual konkretnie do HM crf ?

To jest temat o ktm nie o hondzie.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

56

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Koledzy jaki płyn chłodniczy polecilibyście do SMC R? MOTUL Motocool Expert wystarczy?

57

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Petrygo itp. - zaoszczędzisz kilka złotych.

58 Ostatnio edytowany przez Signe (2014-12-29 16:30:47)

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Petrygo dobre do auta. Prestone. 1L za 17zl kupowalem chyba ostatnio.

Pytanie od razu.

Sztyca z dolnej polki jest jakos wprasowana czy na gwint? Da sie wyciągnąć na prasie?
J

WSK 125 (odrestauruje się) - Honda CB450S - Suzuki GS500E - Suzuki SV650S - KTM LC4 Duke II - KTM LC4 640SM - KLX300R - enduro zajawka

59

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Ja tez leje prestone, nawet kolor taki sam jak Motul i tep wrzenia też w miarę podobna do Motula.

KXF 250 '14

60 Ostatnio edytowany przez pol_lol (2015-01-17 11:31:29)

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Pomyłka tematu.