3,676

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

wrum wrum panowie co tam ;P
Prawko na moto zdane za 1szym , czas WKOŃCU szukać jakiegoś supermociaka ;))

Simson s51 -> Suzuki GN250 -> Suzuki DRZ 400

3,677

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

I co wybrałeś?

Sherco st300  Cabestany Replica

3,678

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

miało być standardowo drz , ale po tym jak w tym roku ceny poszły ostro do góry to się rozmyślam jeszcze
No ale raczej nie wyczyn na początek

Simson s51 -> Suzuki GN250 -> Suzuki DRZ 400

3,679 Ostatnio edytowany przez Dukers (2014-08-27 11:23:32)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Hej mam szybkie pytanie.
Za niedlugo moge isc na A2, ale mam już A1
Z tego co wiem nie musze zdawac teorii
Jak to jest z badaniami? Musze robic? Bo teraz 2 stówki trzeba placic to za A2 i B zaplace 4"stówy - troche lipa.
I ile trzeba mieć wyjezdzone w osrodku godzin zeby przystapic do egzaminu ( bo ponoc trzeba cos przejezdzic, a le nie calosc )

Pozdr :)

3,680

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Badania mają okres ważności, który w przypadku twoich na A1 na pewno już minął.

3,681 Ostatnio edytowany przez Hustler13 (2014-08-27 11:52:32)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Tak musisz robić badania, za to wystarczy jeden swistek na dwie kategorie. U mnie badanie 7 dyszek, chodź w trzech innych miejscach wlasnie 2 stówy. W lok-u nie masz wykładów ani nic, na a2 robisz 10 godzin a na B 20. Po ukończeniu jazd egzamin i siemano. O tyle dobrze, że kurs kosztuje połowę hajsu, ja za dwie kategorie + badanie wytargowalem na 1100, gdzie samo B kosztuje 1350.

KXF 250 '14

3,682 Ostatnio edytowany przez Dukers (2014-08-27 12:37:15)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

karol128 napisał/a:

Badania mają okres ważności, który w przypadku twoich na A1 na pewno już minął.

15 lat jest okres badan, co 15 je trzeba powtorzyc ( moj przypadek 2028 r)


Hustler13 napisał/a:

Tak musisz robić badania, za to wystarczy jeden swistek na dwie kategorie. U mnie badanie 7 dyszek, chodź w trzech innych miejscach wlasnie 2 stówy. W lok-u nie masz wykładów ani nic, na a2 robisz 10 godzin a na B 20. Po ukończeniu jazd egzamin i siemano. O tyle dobrze, że kurs kosztuje połowę hajsu, ja za dwie kategorie + badanie wytargowalem na 1100, gdzie samo B kosztuje 1350.

Dzieki za info :)

A czy moge wyrobic badania na A2 i B bez pojscia na na (na nauke jazdy np pojde pozniej niz na a2)B np? Zebym juz potem nie placil kolejnych 200 zl ? :)

3,683 Ostatnio edytowany przez b0unceR (2014-08-27 13:59:47)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

uhm nie jestem 100% pewny , ale zdaje się , że jeśli chcesz na jedną kategorię pójść później niż na drugą , to będziesz musiał podwójnie robić badania i wyrabiać 2 osobne profile kierowcy.
Bo ja np. robiłem badania na obie kategorie na raz (płaciłem tylko za jedne badania i dostałem tylko 1 kartkę od lekarza) i później gdy wyrabiałem profil kierowcy to miałem na papierku napisane , że na B i A2. Kursy robiłem jednocześnie , więc wystarczyło , że wpisał mnie tylko raz.
Jeśli Ty np. teraz najpierw sobie pójdziesz na A2 , a dopiero poten na B , to będziesz miał 2 osobne kursy , instruktor będzie Cie musiał 2 razy osobno wpisać do kursu , przez co będziesz musiał mieć wyrobione 2 osobne profile kierowcy = 2 osobne badania.
Chyba , że lekarz pójdzie Ci na rękę , machnie oba badania za jedną cenę , ale wypisze Ci na 2 kartkach , jedną na A2 i jedną na B.

Ale to tylko takie gdybanie ;p

Simson s51 -> Suzuki GN250 -> Suzuki DRZ 400

3,684

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Aaa ok dzieki za takie wstępne info jeszcze mam troche czasu. Reszty dowiem sie w szkole, bo tam gdzie chce isc na motocykl, to nie uczą na B, a więc na B i tak musialbym szukac drugiej szkoly. Pozdr :)

3,685

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

15 lat jest okres badan, co 15 je trzeba powtorzyc ( moj przypadek 2028 r)

Nie o taką ważność mi chodziło:) Kilka miesięcy można badania wykorzystać później trzeba robić nowe, więc potrzebujesz nowych.

3,686

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Aaaa nie skumałem :P juz nie pamietam niczego - powylatywało mi z głowy, ale wieeeelkie dzięki za tak szybki i obszerny opis :)

3,687

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Potrzebuje zrobić wlepy sztuk ~20-30, prosta sprawa pięć literek i rameczka, ale wlepy musza być dobrej jakości i na mocnym kleju, jak ktoś tutaj sie tym trudzi to czekam na PW

READY TO >> TERROR

3,688

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Czy takie coś kupię w castoramie, praktikerze, l-m?
http://www.gaz-tech.com/sklep/galerie/t/tlumik-drgan-m4_2045.jpg

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

3,689

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Hacker takie coś kupiłem w pierwszym lepszym sklepie z tłumikami samochodowymi i innymi pierdołam.

3,690

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

tylko w sobotę nie łatwo o takie sklepy

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD