16

Odp: Suzuki DR-Z 400 E Big bore 434 Pilne

Jak cena?

Pojedź, zobacz, w ciemno nie kupuj...

Pozdrawiam,
Piotrek

17

Odp: Suzuki DR-Z 400 E Big bore 434 Pilne

za 8k do oddania z papierami . 
Nie chce jechać 220 km w 1 stronę na marne , mówił że stan idealny ale przez telefon to tak można.

18

Odp: Suzuki DR-Z 400 E Big bore 434 Pilne

rok produkcji?

Pozdrawiam,
Piotrek

19

Odp: Suzuki DR-Z 400 E Big bore 434 Pilne

2003

20

Odp: Suzuki DR-Z 400 E Big bore 434 Pilne

jak mi teraz powiedziała osoba która wykonywała remont  cylek  to NACHMAN pojemność 400!  nie 434ccm czy to dobry cylek ??

21

Odp: Suzuki DR-Z 400 E Big bore 434 Pilne

Nie ma takiej firmy jak nachman.
To jakiś wymysł polskich sprzedawców (zapewne olka). Pod tą nazwą kryje się przepakowany cylinder innej firmy.
Pytanie jakiej u Ciebie - domyślam się, że psychic. Czyli cylinder made in tajwan lub china.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

22 Ostatnio edytowany przez marko123 (2014-08-13 18:09:02)

Odp: Suzuki DR-Z 400 E Big bore 434 Pilne

Jak się ma ten cylinder psychic do oryginału bo według sprzedawców niczym nie odbiega.. ? Ile kilometrów zrobię na takim zestawie ? Na jakimś forum wyczytałem że ktoś  w wersji SM zrobił  na tym 22tys. km jest to realne w wersji E ?

23

Odp: Suzuki DR-Z 400 E Big bore 434 Pilne

Rozmawiałem z osobą która handluje zestawami cylindrowymi do drz i ma psychic, athena, works i mówił że  psychic jest warty swojej ceny, dobra jakość w stosunku do ceny, może być troszkę słabszy jakościowo od swoich droższych konkurentów ale niewiele. Sprzedał kilka takich zestawów i nikt jeszcze nie narzekał. Lecz mówił że do wersji E przydał by się lepszy tłok niż Namura. Ale już nic nie zrobię namura zamontowana.  Na moim miejscu bralibyście takie moto podsumowując   remont dotyczył  :
-korba oryginalna za 495 euro   
-cylinder psychic
-tłok namura
-zawory vertex
-rozrząd DID
do tego nowy napęd i akumulator

+ papier wbite 29KW

łącznie włożone w moto ponad 4 tys...

24

Odp: Suzuki DR-Z 400 E Big bore 434 Pilne

Ja jak widzę motocykl świeżo po remoncie to mnie wygina.
Chyba, że to ktoś w miarę zaufany lub znajomy. Cena jak za cały motocykl jest spoko jednak nikt Ci nie powie tak kupuj lub nie nie kupuj nie widząc tego motocykla.

Remont dość dziwny.
Wszystkie części jak najtańsze oprócz korby. Cena pasuje do całego wału ale na pewno nie do korby która w serwisie kosztuje 659zł.
Cały wał 2952zł

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

25

Odp: Suzuki DR-Z 400 E Big bore 434 Pilne

hacker33 napisał/a:

Czyli cylinder made in tajwan lub china.

Tajwan.
Mimo wszystko nicasil na tym cylindrze jest o wiele lepszy od regenerowanej powłoki.

Wymiany korbowodów, naprawa wałów, wymiarowanie cylindrów, tulejowanie, szlify cylindrów. Remonty i tuning silników, serwis zawieszeń. Prostowanie kolektorów wydechowych. Części i akcesoria. tel. 607198003
WWW.MOTO-KORN.PL

26

Odp: Suzuki DR-Z 400 E Big bore 434 Pilne

Co do docierania ile km docierać drz i jak jeździć ?

tutaj info z serwisówki (docieranie nowego moto) jak to jest z używanym ?

[url]http://scr.hu/1vil/l1su6[/url]

27

Odp: Suzuki DR-Z 400 E Big bore 434 Pilne

Docierać jak najszybciej :) Na ostro. Ja tak docierałem.
[url]http://www.mototuneusa.com/break_in_secrets.htm[/url]

Pozdrawiam,
Piotrek