3,526

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

hary979 napisał/a:

Jestem w UK i jak sami wiecie znalezienie sprzęta z homologacją nie jest tu problemem. Byłby to mój pierwszy większy motocykl i dlatego pytam. Moto bym też często wjeżdżał w teren więc DRZ raczej odpada jak na swoją wage a poza tym bardziej odpowiada mi charakterystyka full crossa. Ludzie śmigają 125 w 2t więc czemu nikt nie ma wyczyna o poj 250 w 4t jak to ta sama klasa?

Ale ty chcesz moto do MX, enduro czy w teren chcesz jechać na małych kołach ?

Pozdrawiam,
Piotrek

3,527

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Chcę moto do supermoto w 60% a po zmianie kół  moto w teren czasami tor. 450 w terenie mnie zabije, rozniesie i rozszarpie.

3,528

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

hary979 napisał/a:

Chcę moto do supermoto w 60% a po zmianie kół  moto w teren czasami tor. 450 w terenie mnie zabije, rozniesie i rozszarpie.

Czyli podsumowując chcesz dwa moto a nie jedno, bo takie rzeczy to tylko w erze mieli

3,529

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

+1

Ewentualnie ta nieszczęsna DR-Z SM/E :)

Pozdrawiam,
Piotrek

3,530

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

hary979 napisał/a:

Chcę moto do supermoto w 60% a po zmianie kół  moto w teren czasami tor. 450 w terenie mnie zabije, rozniesie i rozszarpie.

Ja tu widzę, jakiegoś hard'a w 125 np. EXC, WR.

3,531

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Dzięki chłopaki za odpowiedzi, muszę jeszcze pomyśleć z czego odpuścić z terenu czy drogi ale wydaje mi się że odpadnie teren i wtedy myślicie że np yzf 450 bym ogarnął? Ogarnięcie jako takie z motorami mam bo i brachol miał rmz 250 jak i kumpel cr 125 ale znowu nie chce się męczyć jazdą, nie chce być pod moto cały czas:P

3,532

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

W jednej angielskiej gazetce testowali przeróbkę Sherco 2,5i na małe koła i była OK. DCR robi takie cuda

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

3,533

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

hary979 napisał/a:

Dzięki chłopaki za odpowiedzi, muszę jeszcze pomyśleć z czego odpuścić z terenu czy drogi ale wydaje mi się że odpadnie teren i wtedy myślicie że np yzf 450 bym ogarnął? Ogarnięcie jako takie z motorami mam bo i brachol miał rmz 250 jak i kumpel cr 125 ale znowu nie chce się męczyć jazdą, nie chce być pod moto cały czas:P

Na pewno jakoś byś tam na niej jechał, ale czy jest sens kupować fulla, skoro i tak by Cie objechała DRZ'ta ?
Zastanów się nad czymś słabszym skoro ogarnięcie masz "jako takie".

3,534

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

No i widzisz :P dlatego mówię o 250 w 4t :P koniec offa z mojej strony, peace, dzięki za odpowiedzi

3,535

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

poszukaj, a może znajdziesz drz E , możesz ją sobie jakby co przerobić na sm jeśli miałbyś gotówke. Idealny wg. mnie

Simson s51 -> Suzuki GN250 -> Suzuki DRZ 400

3,536

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

a tam idealny. W teren za ciezki. 250 optimum.

[IMG]http://img845.imageshack.us/img845/9062/katradom2.jpg[/IMG]

3,537

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

250 optimum do sm? Chyba żartujesz.

Pozdrawiam,
Piotrek

3,538

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Przypominam iż zacny kolega radez latał ćwiarą po bemowie ( tyle że to bardziej ghymkana z terenem). Na miasto wyżyłowana 250 odpada bo to często remonty wyjdą. Zostaje 250 wrx + kostki. Majkmen niech się wypowie. Ja to mam zdanie że co do wszystkiego do niczego

Huśka 510 sm + yzf 250 + busik na 3 moto + spore chęci do spalania etyliny

3,539

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

gierwi napisał/a:

W jednej angielskiej gazetce testowali przeróbkę Sherco 2,5i na małe koła i była OK. DCR robi takie cuda

W/w sprzęt ma 102,5 kg na sucho i 33 kunie, więc DRZ-tę wciągnie nosem w terenie i na torze. A na co dzień da radę na dojazdy do pracy.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

3,540

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

gierwi napisał/a:
gierwi napisał/a:

W jednej angielskiej gazetce testowali przeróbkę Sherco 2,5i na małe koła i była OK. DCR robi takie cuda

W/w sprzęt ma 102,5 kg na sucho i 33 kunie, więc DRZ-tę wciągnie nosem w terenie i na torze. A na co dzień da radę na dojazdy do pracy.

My piszemy o wersji E. Chcialbym to zobaczyć. Chyba przeceniacie możliwości ćwiary. WR 250x to nie typowa wyczynowa ćwiara.

Pozdrawiam,
Piotrek