3,451

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Panowie o ile się nie mylę to przy zakupach przez internet kupującemu przysługuje 10 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny. Ale patrząc na te przypadki sam nie wiem co bym zrobił.

KTM EXC 450
       SXF 250

3,452

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Albo nie potrafi czytac lub tez najpierw nie sprawdzi co sam posiada(sprężyny) Nie umawialiście sie na ewentualny zwrot wiec tym bardziej z czystym sumieniem mówisz STOP

Sherco st300  Cabestany Replica

3,453

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

maniak napisał/a:

Panowie o ile się nie mylę to przy zakupach przez internet kupującemu przysługuje 10 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny. Ale patrząc na te przypadki sam nie wiem co bym zrobił.

Mylisz się, zwrot towaru kupionego przez internet możliwy jest tylko wtedy kiedy kupujesz od przedsiębiorcy (firmy).
W przypadku zakupu od osoby prywatnej takiej możliwości nie ma.
Chyba, że dogadasz się ze sprzedającym.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

3,454

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

A to przepraszam miałem niepełne informację.

KTM EXC 450
       SXF 250

3,455

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

hacker33 napisał/a:

Mylisz się, zwrot towaru kupionego przez internet możliwy jest tylko wtedy kiedy kupujesz od przedsiębiorcy (firmy).
W przypadku zakupu od osoby prywatnej takiej możliwości nie ma.
Chyba, że dogadasz się ze sprzedającym.

od firmy tak ale pod warunkiem ze jest to zakup a nie licytacja. w przypadku licytacji firma moze sie na ciebie wypiac.

Honda XR650R w jedynej słusznej wersji SM - SXV Forks, Magura caliper
Honda CRF150F
Honda CRF70F na małych brudasach
Honda CRF50F na maleńkich brudasach

3,456

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

vlo napisał/a:
hacker33 napisał/a:

Mylisz się, zwrot towaru kupionego przez internet możliwy jest tylko wtedy kiedy kupujesz od przedsiębiorcy (firmy).
W przypadku zakupu od osoby prywatnej takiej możliwości nie ma.
Chyba, że dogadasz się ze sprzedającym.

od firmy tak ale pod warunkiem ze jest to zakup a nie licytacja. w przypadku licytacji firma moze sie na ciebie wypiac.

No i jeszcze jeśli od firmy kupuje osoba fizyczna - paragon, bo jeśli inna firma - faktura to tez lipa ze zwrotem. Prawo wymaga profesjonalizmu od firm i nimo możliwości zwrotu(poza nie zgodniscią z zamówieniem, wadą itp oczywiście).

Miej wyjeb@ne, a bedzie Ci dane...
MANEY#101 RMPST
Bez Ciśnienia rally team

3,457

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Zna ktoś cenę dorobienia szprych do kół 17? Będę miał same piasty i obręcze. Dobre opinie słyszałem o pewnym majstrze (chyba Król na nazwisko miał), zna ktoś orientacyjne ceny?

MZ SM 125 & DT 125 RE

"Żadne zakazy nie zniszczą Naszej pasji"
"WRC is for boys, group B was for men"

3,458

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

250zł

3,459

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Za jedno czy dwa?

MZ SM 125 & DT 125 RE

"Żadne zakazy nie zniszczą Naszej pasji"
"WRC is for boys, group B was for men"

3,460

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

jedno

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

3,461

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Piaskował ktoś i malował proszkowo ramę i wahacz i jeśli tak to w jakich pieniądzach ?
Ja zapłaciłem 300zł i chyba nie jest to rewelacyjna cena co ? :/

Yamaha YZ 250F

3,462

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Ja za ramę, polki, kierownicę dałem 160 pln z wysylka powrotną w cenie.

Będzie 690 niebawem

3,463

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Wojtek22 napisał/a:

Piaskował ktoś i malował proszkowo ramę i wahacz i jeśli tak to w jakich pieniądzach ?
Ja zapłaciłem 300zł i chyba nie jest to rewelacyjna cena co ? :/

wg mnie cena jak najbardziej normalna.
Za 160zł z wysyłką to się ktoś raczej nie przykładał.
Ja za przygotowanie, zabezpieczenie i 3 warstwy lakieru (podkład, czarny, klar) zapłaciłem okolice 400zł z tego co pamiętam w Katowicach.
Jak z efektu jesteś zadowolony to cena ok.

www.4ride.pl
FE 501 '02 ->FS650 '04 ->Hypermotard 796 '11 ->ZXR 400 '01 ->SXS 540 '03 ->YZ 450F '04 -> SMC 660 '04 -> Hypermotard 1100 '08

3,464

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

ludziska poleci ktoś, jakiś sklep z akcesoriami w trójmieście? Najlepiej w Gdyni. Potrzebuję kominiarki i rękawic.

Honda fmx 650

3,465

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

W Gdyni chyba słabo. Kask / gogle / rękawice kupiłem w Motorismo w Gdańsku (Grunwaldzka 345). W okolicy masz tam też Larssona, Moto Akcesoria, a nieco głębiej w mieście KTMa i Marvel. Z drugiej strony, w Rumi jest Intermotors. Tak czy srak, asortyment jak dla mnie był najbardziej spoko w Motorismo.