1

Temat: treningi supermoto Poznań

Witam. Wie ktoś może czy bedzie mozna trenować w tym sezonie na karting Poznań? Maniek coś pisal ze cos się ociągają ze zrobienirm terenu. Czy mimo braku terenu bedzie mozna trenowac?

crf 250r
ktm 450 smr #34

2

Odp: treningi supermoto Poznań

Szczerze wątpię. Od dwóch lat nie ma treningów supermoto.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

3

Odp: treningi supermoto Poznań

Jakby były treningi to 380 stała by w garażu a nie w piwnicy:)

Sądzę, że nawet jak kiedyś wznowią to będzie to kosztować tyle, że i tak nikt nie pojedzie.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

4

Odp: treningi supermoto Poznań

Przeciez polozyli nowy dywanik jaki problem tam wposcic motocykle? Chyba że ma byc tylko karting. Tor pod nosem i nie mozna jezdzic ALE LIPA!

crf 250r
ktm 450 smr #34

5

Odp: treningi supermoto Poznań

Niestety jest problem, można jeździć ale tylko na moto popołudniach lub Speed-day i tylko na dużym torze, jakiś czas temu się zastanawiałem żeby pojechać SM ale to nie była by przyjemność ani dla mnie ani dla mojego motocykla.

KTM 450 SMR
#58

6

Odp: treningi supermoto Poznań

Wystarczy byc w AW i posiadac licencje i wjazd jest za free.

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

7

Odp: treningi supermoto Poznań

maniek-rr312 napisał/a:

Wystarczy byc w AW i posiadac licencje i wjazd jest za free.

Maniek jaka jest wysokość składki w AW ? Rozumiem że nie ważne jaki rodzaj licencji ?

KTM 450 SMR
#58

8

Odp: treningi supermoto Poznań

Licencja SM a skladka to chyba 60zl czy jakos tak

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

9

Odp: treningi supermoto Poznań

No proszę Cię! Kiedy można wjechać na mały tor?

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

10

Odp: treningi supermoto Poznań

Wiadomo coś więcej o tych treningach na małym torze?

11

Odp: treningi supermoto Poznań

Fajnie by było gdyby nas wpuszczali na mały tor nawet bez offroadu, ale czy tak będzie...

12

Odp: treningi supermoto Poznań

Jak na razie nawet motopopołudnia zniknęły z kalendarza toru poznań.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

13

Odp: treningi supermoto Poznań

Panowie wpuszczą nas ale musi się zebrać grupa ludzi chętnych na jazdy. Kiedyś były treningi a pokazywały się 2 max 3 osoby i dlatego zrezygnowali.
Jak będzie większa grupa to można coś załatwić

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

14

Odp: treningi supermoto Poznań

ja co prawda nie mam 100% supermoto (xtx660) ale na treningi sie pisze, mieszkam bardzo blisko toru, szkoda go nie wykorzystać. Warto byłoby zebrać jakąs większą ekipe...

15

Odp: treningi supermoto Poznań

Jestem chetny :)

crf 250r
ktm 450 smr #34