571

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

Może jak chcemy logo takie jak LUC 1 to niech się ludzie zdeklarują kto byłby skory dołożyć się do zbiórki kasy
jak jest to koszt 300zł a przy 30 osobach wyjdzie po 10 zł więc nie pieniądz a można coś fajnego stworzyć można oczywiście wykorzystać prace prelude przy tworzeniu tego logo jeżeli się zgodzi.

572 Ostatnio edytowany przez PRELUDE2000 (2014-01-29 10:01:38)

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

Pawulon CRF 450 napisał/a:

wykorzystać prace prelude przy tworzeniu tego logo jeżeli się zgodzi.

Nie mam nic na przeciwko - ważne abyśmy mieli w końcu logo :)

JERY napisał/a:

Zanim zaczniecie kombinowac z wygladem strony, zbierzcie najpierw ludzi ktorzy by ta strone na bierzaco redagowali, bo innaczej beda newsy sprzed 5 lat w nowej szacie a nie o to chyba chodzi?

Cross-c1 napisał/a:

A co do redagowania, to myślę że każdy z forumowiczów mógłby pisać artykuły, tylko dawać gotowe moderatorom do przeczytania ewentualnie poprawienia, albo do odrzucenia artykułu. Bo wiadomo że nie ma szans by grupka dajmy 5 ludzi przez cały czas miała ochote, czas, material by pisać:)

I to według mnie jest sensowne rozwiązanie które może się okazać złotym środkiem na naszej stronie. Gdyby strona miała kod otwarty i każdy (bez wyjątku, bez liczby postów itp.) miałby możliwość i serce by napisać o supermoto to wydaje mi się że strona w końcu zaczęłaby żyć. Teksty byłyby wówczas sprawdzane przed opublikowaniem na stronie przez moderatorów (nie wiem czy obecni zgodzili by się na takie rozwiązanie). Mogło by to doprowadzić do naprawdę ciekawej sytuacji - pisali by młodzi użytkownicy o swoich pierwszych krokach na SuMo, amatorzy opisujący pierwsze stary w Pucharze i atmosferę w depo, uliczni terroryści latający na gumie, czy doświadczeni zawodnicy opisując treningi i starty w Mistrzostwach w kraju i za granicą. Każdy kto chciałby coś opisać miałby taka możliwość. Wspominając stare materiały np Brzozy o nauce gumowania czy doświadczeniach z LC4 lub Marka Kozerawskiego o terrorze w zaroślach pamiętam że czytało się to z wielkim zainteresowaniem.

JERY napisał/a:

Ale moim zdaniem można by dołożyć taki fajny rysunek jak ma Luc1.

Kiedyś przy próbie promocji motoRspot.pl pisałem do Tomka Leśniaka - twórcy postaci Jeż Jerzy, miniatur "Polska Mistrzem Polski" czy genialnego teledysku do utworu "Każdy ponad Każdym" WWO - wtedy niestety Tomek był strasznie zajebany robotą, ale może tym razem uda się mu pochylić nad jakimś rysunkiem.
Dam znać jak uda mi się coś ustalić.

573

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

Zrobmy tak. Wybierzemy teraz z tego co zalatwil prelude. Pozniej zrobimy rozeznanie czy byli by chetni na sciepe. Jak beda to damy im nasze logo , foty sm, rysunek luc1 na wzor i niech sie mecza. Moze wkomponuja rysunek w nasze nowe logo i ono zostanie. Moze zaproponuja cos zupelnie innego to sie zrobi glosowaie czy zostaje stare czy jednak nowe. Jak komus nie bedzie sie podobala koncepcja karykatury doklejonej do naszego logo, to nie bedzie go uzywal i zadowoli sie samym logo ktore teraz wybierzemy jako oficjalne. Moze uda sie dojsc do sytuacji, ze bedziemy mieli oficjalne logo i rysunek, ktore bedzie mozna uzywac razem lub rozdzielnie. Wiekszego kompromisu sie chyba nie da wypracowac.

[IMG]http://img845.imageshack.us/img845/9062/katradom2.jpg[/IMG]

574

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

A więc głosujmy i działajmy dalej.

575

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

JERY napisał/a:

Zrobmy tak. Wybierzemy teraz z tego co zalatwil prelude. Pozniej zrobimy rozeznanie czy byli by chetni na sciepe. Jak beda to damy im nasze logo , foty sm, rysunek luc1 na wzor i niech sie mecza. Moze wkomponuja rysunek w nasze nowe logo i ono zostanie. Moze zaproponuja cos zupelnie innego to sie zrobi glosowaie czy zostaje stare czy jednak nowe. Jak komus nie bedzie sie podobala koncepcja karykatury doklejonej do naszego logo, to nie bedzie go uzywal i zadowoli sie samym logo ktore teraz wybierzemy jako oficjalne. Moze uda sie dojsc do sytuacji, ze bedziemy mieli oficjalne logo i rysunek, ktore bedzie mozna uzywac razem lub rozdzielnie. Wiekszego kompromisu sie chyba nie da wypracowac.

Złoty środek na nasz brak zdecydowania :D Jestem jak najbardziej za ! Tylko żeby nie było tak że zrobi się ściepę a zamiast loga jakiś kleks będzie który nie przypasuje większości do gustu.

-Co to ?
-Supermoto....
-Co? 
                        Husqa SM 570R

576

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

Posluchalem Prelude i obejrzałem teledysk WWO. Mysle ze facet zna sie na robocie i byle muminka nie narysuje. Jesli padlo by na niego.

[IMG]http://img845.imageshack.us/img845/9062/katradom2.jpg[/IMG]

577

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

Niestety Tomek ponownie nie jest w stanie pomóc w temacie rysunku - szkoda bo mam wrażenie że jego styl w rysunku idealnie by wkomponował się w koncepcję takiej miniatury. Trzeba szukać kogoś innego :(

578

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

i co temat znowu gaśnie ?

Aprilia sr50 ->Sachs ZX125 ->Husqvarna SM125S -> KTM LC4 640 2003 -> HUSQVARNA TE 450 -> CBR 600RR

579

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

Najwięcej głosów do tej pory zebrał:

nr. 2 - 36 głosów

na drugim miejscu nr. 5 - 33 głosy

na trzecim nr. 13 - 17 głosów

https://www.bikepics.com/members/81

580

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

Nie glosow tylko pkt bo glosow bylo 20 na krzyz. Zastanawiam sie, czy wybieranie loga przez 20 osob dla calego forum jest dobrym pomyslem.

[IMG]http://img845.imageshack.us/img845/9062/katradom2.jpg[/IMG]

581

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

poczekajcie jeszcze trochę, może ktoś coś doda. Dobre logo nie robi się 10 min. :)

CBR 125R ---> GSX-F 650 ---> KTM 640 Prestige/Grizzly 700

Softy [PL], instrukcje, mapy do systemów nawigacyjnych w BMW na chomiku: Sledz2424

582

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

To moze innaczej. Kto bylby chetny na zrobienie zrzutki i oplacenie grafika ktory zrobi nam logo w stylu Luc1 ? Wstepnie liczymy na 10zl od lebka

[IMG]http://img845.imageshack.us/img845/9062/katradom2.jpg[/IMG]

583

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

ja mogę się zrzucić ale nie na logo w stylu luc1

584

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

Ode mnie na pewno 10,- PLN bez kłopotu.

585 Ostatnio edytowany przez JERY (2014-02-06 18:23:21)

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

A jakie logo bys widzial Materka?

Prelude 10,-
jery 10,-

[IMG]http://img845.imageshack.us/img845/9062/katradom2.jpg[/IMG]