511 Ostatnio edytowany przez Wojtkuuu (2014-01-23 18:38:30)

Odp: SM Terror - Podkarpacie

Skoro w silnik nie muszę ładować hajsu to sam bede sie pewnie niedługo za GP rozglądał. Stykniemy sie na bank ;)

512

Odp: SM Terror - Podkarpacie

Na jakiś OFF i ON : D

513

Odp: SM Terror - Podkarpacie

To może zamiast GP szukać na start kół ON %-)

514

Odp: SM Terror - Podkarpacie

[url]http://forum.supermoto.pl/topic26756-kola-supermoto-husqvarna-ktm.html[/url] ? :P

515 Ostatnio edytowany przez Wojtkuuu (2014-01-23 18:51:13)

Odp: SM Terror - Podkarpacie

Widziałem, trochę drogo jak na koła no name %-)

516

Odp: SM Terror - Podkarpacie

wydaje mi się że to fabryczne huski, takie jak ja mam, swoją drogą trochę gumowe : D

517

Odp: SM Terror - Podkarpacie

Czekam na okazje taką jak Russel trafił :P

518 Ostatnio edytowany przez helmex (2014-01-23 22:09:15)

Odp: SM Terror - Podkarpacie

widze piszecie o autodromie w biłgoraju  w sezonie co niedziele tam wpadałem  czesto ktos wynajmował tor i latali ale głównie szlifierki  a jak nie było nikogo to cały tor dla mnie  znam takie fajne przejscie tam od strony rzeki :D  chodziłem tam do szkoły miałem praktyki na  autodromie :D   znam to wszystko jak własną kieszeń  :)  prosze o jakieś pw jak ktoś sie tam bedzie wybierał wrazie problemów  pomoge znam bardzo dobrze kierownika toru :)

ktm 640 06r

kiedys exc 2x525  2x450 lc4 640 xt600

519

Odp: SM Terror - Podkarpacie

Nigdy nie było problemu z kierownikiem toru, chyba że potrafisz negocjować jakieś rabaty ? : D, bo wjazd 50zł, raz w życiu udało mi się wjechać za 25, ale to 2 lata temu ; )

520

Odp: SM Terror - Podkarpacie

cos by dalo rade :)   jak jestem sam to na tygodniu tylko przychodzę podpisuje i za free  ale chyba  nie masz teraz pojęcia  co sie tam dzieje  przez  pewien czas był zakaz wstepu wszystkim pojazdom    sasiedzi skarżyli   ze jest głosno i smród  od driftu   i od wtedy sie pojawiły problemy z kierownikiem  ale chyba i tak juz sie wszystko ułożyło   to nawiosne sie widzimy na biłgoraju ? :)

ktm 640 06r

kiedys exc 2x525  2x450 lc4 640 xt600

521

Odp: SM Terror - Podkarpacie

noo, że był smród i skargi okolicznych mieszkańców to wiem ; ), ja na wiosnę bankowo będę.

To fajne przejście jest w okolicy czerwonej linii? :P
[url]http://www2.pzm.pl/userfiles/2010-pliki/Karting/Tory/tor_karting_bilgoraj.jpg[/url]

522

Odp: SM Terror - Podkarpacie

Wojtkuuu napisał/a:

Czekam na okazje taką jak Russel trafił :P

Czekałem i wyczekałem :D kółka jak talala. Buty gaerne dzisiaj też przytuliłem, ale do pierwszego wyjazdu nie napisze swojego zdania na ich temat. A co do Biłgoraju to na pewno znajdzie się kilku żeby na którymś weekendzie zrobić wypadzik na kilka moto.

523

Odp: SM Terror - Podkarpacie

wasik napisał/a:

noo, że był smród i skargi okolicznych mieszkańców to wiem ; ), ja na wiosnę bankowo będę.

To fajne przejście jest w okolicy czerwonej linii? :P
[url]http://www2.pzm.pl/userfiles/2010-pliki/Karting/Tory/tor_karting_bilgoraj.jpg[/url]

no 10m dalej :D  wjazd na tą scieszke  za mostem  koło tego koscioła i cerkwi :)

ktm 640 06r

kiedys exc 2x525  2x450 lc4 640 xt600

524 Ostatnio edytowany przez wasik (2014-01-24 00:03:58)

Odp: SM Terror - Podkarpacie

tak jak myślałem ; ), 21 kwietnia lataliśmy na moto i właśnie z tego miejsca jacyś goście przyglądali się jeździe a później któryś mądry zaczął ryć ziemie i zajebał pół pasa ziemią podczas gdy inni jeździli, powiedz jeszcze że to od Ciebie to uduszę : D

525

Odp: SM Terror - Podkarpacie

nie nie ja ,czasami  wypadałem  z tego miejsca jechałem na górkę dla samochodów  i tam stałem i sie przyglądałem  taki czarny xt w sm   :D

ktm 640 06r

kiedys exc 2x525  2x450 lc4 640 xt600