2,686

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Policjant ma swój świat i diagnosta ma swój świat...

Pozdrawiam,
Piotrek

2,687

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Ciekawi mnie po prostu jakby robić to wszystko jak należy i bez znajmości tu i tam. Mam pojechać do diagnosty z wymontowaną klatką, która jest spawana do budy

READY TO >> TERROR

2,688

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Tu masz informacje z innego forum:
[url]http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=84475&st=0[/url]

Najlepiej pojechać do firmy/ warsztatu o wystawienie dokumentu, że została zrobiona przeróbka na 2 osobowy samochodu + ewentualnie może wystawią Ci informację, że jest klatka. Potem na stację żeby Ci to podbili i do urzędu.

Pozdrawiam,
Piotrek

2,689

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Wiem że temat może wydawać się śmieszny no ale .Wie ktoś  jak troszkę przytłumić 250 w 2t żeby moc była porównywalna jak w 125 2t mam okazje wyrwać dobry sprzęt w okazyjnej cenie opłaca się robić coś takiego ?

Honda hm w planach crf 2007 replica :D

2,690

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

mallly200sx napisał/a:

Tu masz informacje z innego forum:
[url]http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=84475&st=0[/url]

Najlepiej pojechać do firmy/ warsztatu o wystawienie dokumentu, że została zrobiona przeróbka na 2 osobowy samochodu + ewentualnie może wystawią Ci informację, że jest klatka. Potem na stację żeby Ci to podbili i do urzędu.

Dzięki, dużo wątpliwości rozwianych :) Bede sie jeszcze odzywał, więc bądźcie czujni :D

READY TO >> TERROR

2,691

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Pany obadajcie temat:

[url]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=583497311730407&set=gm.643105985728529&type=1&theater[/url]

Ja nie oceniam czy plagiat itd., oddaje wam to do oceny

Wyluzuj stary co sie tak marszczysz?

2,692

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

ziomeg napisał/a:

Pany obadajcie temat:

[url]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=583497311730407&set=gm.643105985728529&type=1&theater[/url]

Ja nie oceniam czy plagiat itd., oddaje wam to do oceny

Zawartość chwilowo niedostępna

KXF 250 '14

2,693

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Jakiś typ na koszulce umieścił napis "supermoto.pl" ale już usunał ".pl" więc już po temacie ;)

a tak wgl. ma ktoś jakieś zbędne, zużyte byle nie ukruszone tłoki z moto? najlepiej >400ccm. :)

Wyluzuj stary co sie tak marszczysz?

2,694

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

takie pytanie wie ktoś z was gdzie idzie najłatwiej znaleźć EXC 125 już w specyfikacji SM? I w jakiej cenie można się zmieścić?:)

Yamaha DT 50 SM sezon 2012-2014 - SOLD
EXC 125 Sezon 2014 - 2015 - SOLD
Aprilia RS 125 2015 - 2015 - GIVE BACK
Honda NSR 125 2015 - czeka na sprzedaż :)

2,695

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Gazior napisał/a:

takie pytanie wie ktoś z was gdzie idzie najłatwiej znaleźć EXC 125 już w specyfikacji SM? I w jakiej cenie można się zmieścić?:)

Na małych kołach to na pewno za granicą musisz szukać. Z tego co się orientowałem, to głównie patrz na Niemcy i Włochy.

Kawasaki KX250F

2,696

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Orientujecie się gdzie można pomalować felgi na dwa kolory ? Dzwoniłem do Pawła Króla. ale malują tylko na jeden kolor... szukam jeszcze firmy która anoduje amelinium :) z góry dzięki.

2,697

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

TADGEN, mierzwa2 anodowal u nich nyple

525 EXC

2,698

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Olaff napisał/a:
mallly200sx napisał/a:

Tu masz informacje z innego forum:
[url]http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=84475&st=0[/url]

Najlepiej pojechać do firmy/ warsztatu o wystawienie dokumentu, że została zrobiona przeróbka na 2 osobowy samochodu + ewentualnie może wystawią Ci informację, że jest klatka. Potem na stację żeby Ci to podbili i do urzędu.

Dzięki, dużo wątpliwości rozwianych :) Bede sie jeszcze odzywał, więc bądźcie czujni :D

Niestety, certyfikat na klatkę nie zawsze załatwia sprawę. Tematy z RF są owszem pomocne, ale dużo szczęścia też musisz mieć. Ja mam wystawiony papier na klatkę i przeróbkę auta, w urzędzie i stacjach okręgowych nic nie udało mi się załatwić. Najpierw trzeba zgłosić się do rzeczoznawcy z PZM działającym przy regionalnym AK, żeby wydał ocenę. Dopiero z jego opinią przegląd w okręgówce, papier ze zmianami do dowodu i urząd miasta żeby dokonać zmian w dowodzie. Generalnie na tyle było to upierdliwe, że w obecnej rajdówce ani nie mam w dowodzie zmian związanych z klatką ani swapem silnika - na zawodach nikt na to nie patrzy.

Pozdrawiam

2,699

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

czarnysm610 napisał/a:

TADGEN, mierzwa2 anodowal u nich nyple

Dzięki wielkie za namiar :))

2,700

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

HuskyRider450 napisał/a:
Olaff napisał/a:
mallly200sx napisał/a:

Tu masz informacje z innego forum:
[url]http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=84475&st=0[/url]

Najlepiej pojechać do firmy/ warsztatu o wystawienie dokumentu, że została zrobiona przeróbka na 2 osobowy samochodu + ewentualnie może wystawią Ci informację, że jest klatka. Potem na stację żeby Ci to podbili i do urzędu.

Dzięki, dużo wątpliwości rozwianych :) Bede sie jeszcze odzywał, więc bądźcie czujni :D

Niestety, certyfikat na klatkę nie zawsze załatwia sprawę. Tematy z RF są owszem pomocne, ale dużo szczęścia też musisz mieć. Ja mam wystawiony papier na klatkę i przeróbkę auta, w urzędzie i stacjach okręgowych nic nie udało mi się załatwić. Najpierw trzeba zgłosić się do rzeczoznawcy z PZM działającym przy regionalnym AK, żeby wydał ocenę. Dopiero z jego opinią przegląd w okręgówce, papier ze zmianami do dowodu i urząd miasta żeby dokonać zmian w dowodzie. Generalnie na tyle było to upierdliwe, że w obecnej rajdówce ani nie mam w dowodzie zmian związanych z klatką ani swapem silnika - na zawodach nikt na to nie patrzy.


Skąd dokladnie jestes i gdzie robiles klatke?

READY TO >> TERROR