2,671

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Co rozumiesz pod pojęciem nie istnieje w polskim prawie? Fotele tylne wiadomo do wyciągnięcia

READY TO >> TERROR

2,672

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Jak zamontujesz hak to musisz jechać na przegląd i do WK zgłosić i adnotacje w dowodzie Ci wpiszą.

Wyluzuj stary co sie tak marszczysz?

2,673

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Klatka bezpieczeństwa może być w samochodzie i diagnosta nie przyczepi ci się do tego.  Jeżeli będziesz startował tym samochodem w zawodach typu "gsmp" to będziesz przechodził oddzielny przegląd przez pzm I  Wtedy klatka bezpieczeństwa musi być zbudowana zgodnie z załącznikiem fia bądź oddać to firmie która zrobi ci klatke i wystawi na nią homologację.

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

2,674 Ostatnio edytowany przez Olaff (2014-01-12 17:04:26)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Z tym hakiem to podrzuciłem przykład czy po zamontowaniu klatki trzeba jechać na przegląd jak to jest w wypadku haka

edit
Pisząc tego posta Ponczo już dodał odpowiedź, dzięki

READY TO >> TERROR

2,675 Ostatnio edytowany przez maniek-rr312 (2014-01-12 17:35:10)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Kiedys mi chcieli zabrac dowod rejestracyjny jak jechalem autem rajdowym przez miasto. Powod zmiana homologacji auta tj. Klatka i brak siedzen oraz wszystkich wnetrznosci auta.

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

2,676 Ostatnio edytowany przez Kula (2014-01-12 18:01:55)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Panowie może mi ktoś tak na szybko w skrócie powiedzieć czy warto wziąć pod uwagę go pro hero 3 white?

Jak ona ma się do Hero 2?

Pytam bo się tak zastanawiam czy by sobie jej nie zamówić w Play zamiast telefonu (wyszła by mnie 200 zł).

Edit.

Dobra trochę pogmerałem i wygląda na to, że white to prawie to samo co Hero 1 więc chyba średni warto.

Kula daje fula :D 
     
http://www.youtube.com/watch?v=FdCnQNuojUw

2,677

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Dokładnie, lepiej wziąć Hero2, bo to to samo co hero 3 silver, a w playu widziałem je w podobnych cenach.

2,678

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Hmm, muszę zweryfikować ile kosztuje i czy wogóle mają silver

Kula daje fula :D 
     
http://www.youtube.com/watch?v=FdCnQNuojUw

2,679

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

maniek-rr312 napisał/a:

Kiedys mi chcieli zabrac dowod rejestracyjny jak jechalem autem rajdowym przez miasto. Powod zmiana homologacji auta tj. Klatka i brak siedzen oraz wszystkich wnetrznosci auta.

I jak sie skonczylo?

READY TO >> TERROR

2,680

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Olaff napisał/a:

Po zamontowaniu haka holowniczego trzeba sie udać na przegląd i jest wprowadzona jakaś zmianka w dowodzie (??) nie jestem do końca rozeznany w temacie więc tutaj pytanie. Czy po wrzuceniu klatki bezpieczeństwa do auta trzeba coś gdzieś zgłaszać, zrobić specjalny przegląd?

Tak musisz wbić w dowód. Przegląd na stacji ok 30 zł, w urzędzie o dziwo nic nie chcieli za wbicie :)
Co do klatki to, żeby było to "legalne" klatka musi mieć homologację, a takie zazwyczaj koło 10k kosztują.

KXF 250 '14

2,681

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Podobno, jak masz pełną klatkę, to musisz jechać w kasku.

2,682

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Podobno jak wrzucisz klatke i zarejestrujesz samochód na 2 osobowy to nie ma opcji żeby się doczepili do klatki (podobno). Wiem że tutaj pare osób robiło rajdówki dlatego pytam

READY TO >> TERROR

2,683

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Zależy jak policjantowi czapka stanie, jeden się doczepi, inny zapyta co po maską.

DRZ400SM, KTM 990 ADV

2,684

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Dokładnie. Raz mi zabrali dowód za "klatkę" innym razem jak miałem dzwona to stwierdzili, że klatka jest ok. Nawet ubezpieczyciel o dziwo- bez gadania dodał kilka tysięcy za "specjalne wyposażenie"- zwykłe OC sprawcy.

Generalnie da się zalegalizować auto z klatką ale nikt tego nie robi.

Pozdrawiam,
Piotrek

2,685

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Jeśli dowód zabierają powiedzmy za zbyt głośny wydech to na nastepne badanie trzeba sie udać z cywilizowanym wydechem wtedy diagnosta wystawia kwitek i jest ok, a jak zabierają dowód za klatke to co?

READY TO >> TERROR