61

Odp: Jeden dostawca opon w supermoto

manio napisał/a:

Dostałeś ją za 10k? ;-))

Aż tak drogie łańcuchy do CRFy to nie są:)

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

62

Odp: Jeden dostawca opon w supermoto

paczek napisał/a:

@ Wybacz crazy :))) swtierdzenie jechać serią , to mogłeś używać jak jechałeś YZ :)

Bart, pojeździ trochę po różnych zawodach, i później sie wypowiedz :) Pojedź za granicę, ( nie tylko na supermoto), popatrz sobie, i  może wtedy zrozumiesz :) Seryjny KTM  SMR a seryny TM SMX 450 w najlepszej specyfikacji ( seryjnej i fabrycznej). to naprawdę spora różnica.

Maniek, stać w miejscu z umiejętnościami czy z przygotowaniem sprzętowym?:) bo to 2 osobne kwestie.
Wydaje mi się , że coś trzeba robić , żeby więcej osób ścigało się w SM. Wzrost kosztów nie pójdzie w parze ze wzrostem frekwencji ...

Co do przygotowań to fakt, w tym roku 1 raz spotkałem się, żeby któryś z zawodników wrzucał śniadania na FB :))))
pozdrawiam

A ty odróżniaj tuningowane motocykle od seryjnych bo gadasz głupoty ze TM nie jest seryjny, ok na starcie już jest dobrze wyposażony ale to nadal seria ale skoro dla ciebie seria to tylko cross+ koła sm...

Koszty zawsze będą w takim sporcie, przewagę można budować zarówno umiejętnościami jak i sprzętowo- takie możliwości daje ten sport.

Nie będę z tobą polemizował bo widze ze napiecie duuuuuze :]

NovoPerformance.pl

carbon.na.allegro.pl
SM450RR!! #88

63

Odp: Jeden dostawca opon w supermoto

Choć nie jestem najlepszym zawodnikiem to i tak będę miał lepsze moto od waszych moim zdaniem wszyscy macie serie :]

SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI

64

Odp: Jeden dostawca opon w supermoto

Prawda jest taka ze sprzet to nawet nie polowa sukcesu,umiejetnosci i psychika sa najwazniejsz.Co z tego ze sprzet z MS jak zawodnik z Polski i chocby dac mu najlepszy sprzet na swiecie to dobry zawodnik go objedzie z miazdzaca przewaga na crosie z seryjnym heblem bez hopingu i na duzych kolach.Wystarczy pojechac na mistrzostwa czech i zobaczyc jak tam lataja na takich motocyklach.

65

Odp: Jeden dostawca opon w supermoto

Temat opon został wyczerpany.

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30