46

Odp: Jeden dostawca opon w supermoto

paczek napisał/a:

Według mnie już ma :) nawet w PP same mocne konie , nawet w specyfikacji z MŚ :)

Paczek a czego ty sie tak boisz?? Nowy motocykl z big borem masz przygotowany jak ta lala jest oraz sponsor na opony tez. A wiekszosc jedzie na 450

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

47

Odp: Jeden dostawca opon w supermoto

metys napisał/a:
paczek napisał/a:

Według mnie już ma :) nawet w PP same mocne konie , nawet w specyfikacji z MŚ :)

.

maniek-rr312 napisał/a:

A czy ktokolwiek taki motocykl obecnie posiada??

nie wiem. Myślałem, że Twojemu nie dużo brakuje:)

Seryjny z kartonu bez modyfikacji

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

48

Odp: Jeden dostawca opon w supermoto

maniek-rr312 napisał/a:

Seryjny z kartonu bez modyfikacji

to ja rezerwuje koła i zawias:). Dobra już nie spamuje bo bana mi dadzą:)

rmz 250
gas gas txt 250

49

Odp: Jeden dostawca opon w supermoto

Zawias z kartonu. Kazdy moze taki kupic i z nim odebrac motocykl. Kola dokupione z katalogu firmy na A

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

50

Odp: Jeden dostawca opon w supermoto

maniek-rr312 napisał/a:
paczek napisał/a:

Według mnie już ma :) nawet w PP same mocne konie , nawet w specyfikacji z MŚ :)

Paczek a czego ty sie tak boisz?? Nowy motocykl z big borem masz przygotowany jak ta lala jest oraz sponsor na opony tez. A wiekszosc jedzie na 450

Maniek, strachu i pieniędzy to ja nigdy nie miałem :))

Maniek , tu chodziło mi o Twoją dawną huskę ;)
A co do TM... hmmm ten motocykl cięzko nazwać ,,seryjnym" :) To fabryczny koń topwo przygotowany w standardzie :))) A seryjny to brzmi, jak byś jechał CRF-ą z kołami SM :)))

KTM 450 SMR
#49 S2 Mistrzostwa Polski

51

Odp: Jeden dostawca opon w supermoto

Moze utniemy wszystkie niedomowienia co do mojej ex Husqvarny. Jest to motocykl przygotowany w specyfikacji takiej jak motocykl braci C. z MŚ lecz pamietajmy ze poprzedniej generacji i odnoszenie sie ze ktos nim jedzie i ma przewage jak choooj to jest w bledzie. Obecnie nowe motocykle sa mocne a nawet bardzo mocne.  Zeby kupic teraz motocykl w pelni z MŚ trzeba by wydać ok 30-50 tys euro

Co do tego zeby byl jeden dostawca opon to raczej kiepski pomysl. W końcu jedziemy w MP i tu kazdy niech stara sie jak najlepiej przygotowac a kazda uzyskana przewaga nad konkurencja jest na plus nawet ta sprzetowa. To sa zawody a nie caritas. Jezeli chcecie stac w miejscu z umiejetnosciami to zorganizujcie sobie puchar markowy i caly czas w jednym gronie klepcie sie po plecach mowiac ze jest zajebiscie. Trzeba w pewnym momencie odroznic zawody od zabawy.

Takie sa moje osobiste przemyslenia :)

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

52

Odp: Jeden dostawca opon w supermoto

paczek napisał/a:
maniek-rr312 napisał/a:
paczek napisał/a:

Według mnie już ma :) nawet w PP same mocne konie , nawet w specyfikacji z MŚ :)

Paczek a czego ty sie tak boisz?? Nowy motocykl z big borem masz przygotowany jak ta lala jest oraz sponsor na opony tez. A wiekszosc jedzie na 450

Maniek, strachu i pieniędzy to ja nigdy nie miałem :))

Maniek , tu chodziło mi o Twoją dawną huskę ;)
A co do TM... hmmm ten motocykl cięzko nazwać ,,seryjnym" :) To fabryczny koń topwo przygotowany w standardzie :))) A seryjny to brzmi, jak byś jechał CRF-ą z kołami SM :)))

O czym ty mowisz? Ciezko powiedzieć seryjny? A ktm SMR jest mniej czy bardziej seryjny od TMa?  Nie widzę problemu. Mamy wprowadzić " janosikowe" ? Nakaz używania Max. Jednego kompletu opon? Wąchać tylko 95. Kevin leciał na specjalnej mieszance i w takim razie nie moze do nas przyjeżdżać bo nie mamy z Nim szans? To sport motorowy, wymaga jakichś nakładów finansowych itd. Jeden sie ściga na takim a drugi na takim motocyklu. Jeden ma kpl opon na sezon a drugi ma 20 kpl. Myśle ze na naszym podwórku sm jednak głownie w grę wchodzi to czy ktos trenuje czy nie.. A maszyna jest zaraz na drugim miejscu.. Ja chciałbym zeby te wyścigu wyglądały profesjonalnie, zeby każdy trenował- podnosil swój poziom. W ten sposób bedziemy mogli krok po kroku zbliżać sie do Europejskiego poziomu... Przed tym sezonem widzę przygotowania zawodników jakiego nie widziałem od 5 lat gdy bawię sie w SUPERMOTO.. Oby tak dalej! Trenujcie wszyscy więcej a bedzie nam sie lepiej ścigalo a nie szukacie wymówek.. Ze szanse są nie równe.. Jeszcze nie teraz, jeszcze nie na tym poziomie rozgrywek, moze kiedyś.. Pozdrawiam

NovoPerformance.pl

carbon.na.allegro.pl
SM450RR!! #88

53

Odp: Jeden dostawca opon w supermoto

paczek napisał/a:

A seryjny to brzmi, jak byś jechał CRF-ą z kołami SM :)))

Odczep sie od CRFy z kołami SM :)

metys napisał/a:

przygotowanie sprzętu jeszcze przez min. 10 lat nie będzie miało większego znaczenia

Prawda.
Wystarczy aby ktoś z nas wystartował za którąkolwiek granicą i od razu znajduje swoje miejsce w szeregu. Na końcu. Jaką maszyną by nie jechał.

Bart03 napisał/a:

Przed tym sezonem widzę przygotowania zawodników jakiego nie widziałem od 5 lat

Wczesniej nie bylo fejsbuka ;)

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

54

Odp: Jeden dostawca opon w supermoto

@ Wybacz crazy :))) swtierdzenie jechać serią , to mogłeś używać jak jechałeś YZ :)

Bart, pojeździ trochę po różnych zawodach, i później sie wypowiedz :) Pojedź za granicę, ( nie tylko na supermoto), popatrz sobie, i  może wtedy zrozumiesz :) Seryjny KTM  SMR a seryny TM SMX 450 w najlepszej specyfikacji ( seryjnej i fabrycznej). to naprawdę spora różnica.

Maniek, stać w miejscu z umiejętnościami czy z przygotowaniem sprzętowym?:) bo to 2 osobne kwestie.
Wydaje mi się , że coś trzeba robić , żeby więcej osób ścigało się w SM. Wzrost kosztów nie pójdzie w parze ze wzrostem frekwencji ...

Co do przygotowań to fakt, w tym roku 1 raz spotkałem się, żeby któryś z zawodników wrzucał śniadania na FB :))))
pozdrawiam

KTM 450 SMR
#49 S2 Mistrzostwa Polski

55

Odp: Jeden dostawca opon w supermoto

Wydane mi sie ze puchar markowy nie pomoze w rozwijaniu umiejetnosci oraz przyblokuje rozwijanie sie za granica ze wzgledu na slaby sprzet.

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

56

Odp: Jeden dostawca opon w supermoto

Jechałeś w Pucharze R1... Ty, Korobacz, Waldek Chełkowski, Kondratowicze... i chyba nie są to źli zawodnicy :)
Kosiniak w r6 cup ...

Temat opon jednego producenta i pucharu wrzuciłem bardziej z ciekawości jakie jest Wasze zdanie, i z jakimi problemami można się zderzyć ;).

KTM 450 SMR
#49 S2 Mistrzostwa Polski

57

Odp: Jeden dostawca opon w supermoto

Tak ale to bylo przed MP a robic puchar dla zawodnikow ktorzy juz jada mp to bzdura. Puchar jest fajna sprawa ale dla zawodnikow klasy pucharowej.

Spoko fajnie by bylo gdyby powstal puchar i zainteresowal nowych zawodnikow tym sportem i pozwolil startowac za niskie pieniadze.

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

58

Odp: Jeden dostawca opon w supermoto

metys napisał/a:
paczek napisał/a:

Według mnie już ma :) nawet w PP same mocne konie , nawet w specyfikacji z MŚ :)

.

maniek-rr312 napisał/a:

A czy ktokolwiek taki motocykl obecnie posiada??

nie wiem. Myślałem, że Twojemu nie dużo brakuje:)

Ale zajebiscie, mega w ch*j, będę miał SuperMoto prawie jak z MŚ;-)))

Miej wyjeb@ne, a bedzie Ci dane...
MANEY#101 RMPST
Bez Ciśnienia rally team

59

Odp: Jeden dostawca opon w supermoto

paczek napisał/a:

@ Wybacz crazy :))) swtierdzenie jechać serią , to mogłeś używać jak jechałeś YZ :)

Yz byla bardziej stuningowana niz gola CRF, do ktorej nie mam nawet hebla i zielonego pojecia jak sie ustawia pneumatyczny zawias.
Tak się targowałem, że Kaczka mi ją nawet bez łańcucha przywiózł.

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

60

Odp: Jeden dostawca opon w supermoto

Crazy napisał/a:
paczek napisał/a:

@ Wybacz crazy :))) swtierdzenie jechać serią , to mogłeś używać jak jechałeś YZ :)

Yz byla bardziej stuningowana niz gola CRF, do ktorej nie mam nawet hebla i zielonego pojecia jak sie ustawia pneumatyczny zawias.
Tak się targowałem, że Kaczka mi ją nawet bez łańcucha przywiózł.


Dostałeś ją za 10k? ;-))

Miej wyjeb@ne, a bedzie Ci dane...
MANEY#101 RMPST
Bez Ciśnienia rally team