16

Odp: Jeden dostawca opon w supermoto

Wydaje mi się , że jest to prosty sposób na wyrównanie szans- zmniejszenie kosztów

KTM 450 SMR
#49 S2 Mistrzostwa Polski

17

Odp: Jeden dostawca opon w supermoto

GoldenTyre zrezygnował z powodów marketingowych. Stwierdzili że w odpowiedzi na zarzuty o słabą jakość a mocne plecy, stwierdzili że odpuszczają.
Co do jednej marki to wyrównanie szans z jednej strony, a w moim przypadku nie czułem gorzej innych opon niż Dunlop i Pirelli ( w kolejności którą podałem).

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

18

Odp: Jeden dostawca opon w supermoto

Jestem za, wszyscy niech jeżdżą na Goldspeedach.... Ja na Michałach;-)) mam zapas na cały sezon:-)
Pomysł fajny ale trochę juz późno na takie roszady.

Miej wyjeb@ne, a bedzie Ci dane...
MANEY#101 RMPST
Bez Ciśnienia rally team

19

Odp: Jeden dostawca opon w supermoto

Maney pomysł jest na sezon 2015 ;) jak już wyjeździsz te 50 kompletów Michałków :)

KTM 450 SMR
#49 S2 Mistrzostwa Polski

20

Odp: Jeden dostawca opon w supermoto

paczek napisał/a:

Maney pomysł jest na sezon 2015 ;) jak już wyjeździsz te 50 kompletów Michałków :)

A, to spoko. Na wszelki wziąłem 60kpl ;-)

Miej wyjeb@ne, a bedzie Ci dane...
MANEY#101 RMPST
Bez Ciśnienia rally team

21

Odp: Jeden dostawca opon w supermoto

Dobrze wiedzieć ;) jak nie będę mógł Cie dogonić na Metzelerach twardych , to wpadnę po komplet ;)))

KTM 450 SMR
#49 S2 Mistrzostwa Polski

22

Odp: Jeden dostawca opon w supermoto

paczek napisał/a:

Dobrze wiedzieć ;) jak nie będę mógł Cie dogonić na Metzelerach twardych , to wpadnę po komplet ;)))

Dobrze ze mówisz, zapraszam. Zaraz je włożę do miski z olejem co by dobrze przeszły .... ;-)

Miej wyjeb@ne, a bedzie Ci dane...
MANEY#101 RMPST
Bez Ciśnienia rally team

23

Odp: Jeden dostawca opon w supermoto

Ja też Was zapraszam po kalendarze!

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

24

Odp: Jeden dostawca opon w supermoto

Wczoraj z chęci konfrontacji moich wyobrażeń na ten temat zapytałem u źródła czyli w Pirelli :) Rozmowa potwierdziła, że jest dokładnie tak jak myślałem. Otóż w przypadku pucharów markowych gdzie jest organizator inny niż PZM jest to jak najbardziej możliwe. W przypadku wyścigów organizowanych przez PZM jest to nie do przepchnięcia z jednego prostego powodu. Nikomu z PZM nie chce się nad tym pochylić bo nie ma z tego monety. Pomijam już fakt, że ilość opon która byłaby potrzebna  na cały sezon to mniej więcej tyle ile zużywa duży team w MŚ więc dla koncernu oponiarskiego nie jest to jakiś super emciu deal. Pirelli próbowało coś takiego zrobić z wyścigami drogowymi w PL całkiem niedawno ale było zbyt dużo chętnych z wyciągniętymi rączkami i temat padł.

25

Odp: Jeden dostawca opon w supermoto

szwinia napisał/a:

Wczoraj z chęci konfrontacji moich wyobrażeń na ten temat zapytałem u źródła czyli w Pirelli :) Rozmowa potwierdziła, że jest dokładnie tak jak myślałem. Otóż w przypadku pucharów markowych gdzie jest organizator inny niż PZM jest to jak najbardziej możliwe. W przypadku wyścigów organizowanych przez PZM jest to nie do przepchnięcia z jednego prostego powodu. Nikomu z PZM nie chce się nad tym pochylić bo nie ma z tego monety. Pomijam już fakt, że ilość opon która byłaby potrzebna  na cały sezon to mniej więcej tyle ile zużywa duży team w MŚ więc dla koncernu oponiarskiego nie jest to jakiś super emciu deal. Pirelli próbowało coś takiego zrobić z wyścigami drogowymi w PL całkiem niedawno ale było zbyt dużo chętnych z wyciągniętymi rączkami i temat padł.

Standard w polsce

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

26

Odp: Jeden dostawca opon w supermoto

Ok, jeżeli ktoś z PZM chciałby to ogarnać ? to Pirelli jest za?

KTM 450 SMR
#49 S2 Mistrzostwa Polski

27

Odp: Jeden dostawca opon w supermoto

Obawiam się że już nie :) Pirelli miało dogadane tematy transmisji w tv, miało dużego sponsora związanego z rynkiem napojów energetycznych, sami deklarowali duże wsparcie i odbili się od ściany. Z rozmowy wynikało, że nie bardzo chcą się maczać w syfie, bo wbrew pozorom Włosi lubią jasne tematy i rozwiązania inne niż oficjalne ich zupełnie nie interesują.

28

Odp: Jeden dostawca opon w supermoto

szwinia napisał/a:

Obawiam się że już nie :) Pirelli miało dogadane tematy transmisji w tv, miało dużego sponsora związanego z rynkiem napojów energetycznych, sami deklarowali duże wsparcie i odbili się od ściany. Z rozmowy wynikało, że nie bardzo chcą się maczać w syfie, bo wbrew pozorom Włosi lubią jasne tematy i rozwiązania inne niż oficjalne ich zupełnie nie interesują.

To trzeba w końcu zrobić drugą ligę :), tylko jest mały problem kto by się tego podjął

Husqvarna FS 450 nr 99, CRF250R nr 999

29

Odp: Jeden dostawca opon w supermoto

Trzeba wstawić swojego człowieka do Pirelli to może coś ugra :)
Jak ktoś znajdzie dojście do Zarządu Pirelli to ja znajde człowieka, którego mozna im wstawić.

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

30

Odp: Jeden dostawca opon w supermoto

Największym kosztem w tej zabawie jest chyba paliwo na dojazdy.. a nie te opony.. Proponuje zorganizować jednego dostawcę wachy.. Widziałem już kogoś z namiotem ORLEN na wyścigach, pewnie ma dojście...

NovoPerformance.pl

carbon.na.allegro.pl
SM450RR!! #88