1,096

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

aaaa widziałem dzisiaj DRZ na mieście
aaaaaaaaa
jutro wstawiam bajka na odszczurzanie
nowe zębaty, łanuch, klocki, olej filtry, mycie i bataaaaaaaaaaaaaaa

oszalałem wybaczcie.....

http://p0lish.wordpress.com

1,097 Ostatnio edytowany przez dukeSebo (2010-02-26 21:33:42)

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

he... Gierwi już terroryzuje a kto u nas jest chętny na mały terror? Kto jutro lata? (hm.. nieśmiało stawia pierwsze kroki) :D

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

1,098

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

odswiezam temat bo jakos sie cicho ostatnio zrobilo:/
jeszcze kilka dni i moze juz bedzie pogoda na jakies polatanie...moze.

1,099

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

zamówiłem zębatki talona do swojego motarda. 3 tygodnie czekania... Kibel panowie. W przyszłym tygodniu ma być tarcza hamulcowa mm. Jutro wyjmuję gaźnik i reguluję zawory i myślę że na początku kwietnia już będę mógł wyjeżdżać. A afryką to ganiałem nawet wczoraj. Nawet na ten ziąb ta Afra jest dużo lepsza od SM. No i na gumę też idzie. Sterroryzowałem grochowską wczoraj głosnym wydechem i gumą na dwóch biegach, hehehe.

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

1,100

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

omg ale mam już ciśnienie XD
zróbcie wiosnę panowie, bo ja nie wytrzymam...

100% Supermoto

1,101

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

ehh
nowy moto, nowe ciuchy.....

już marze o jeźdżeniu w jerseyku i środku lata

"Jak dla mnie możesz sobie ich k**** kupić nawet 15 i żadnego nie umieć odpalić"

1,102 Ostatnio edytowany przez dukeSebo (2010-03-13 01:31:44)

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Zamiast tylko gadać... wystawia się moto i lata :D  W czym problem panienki? szukacie kwadratowych...
Latałem w czwartek, latałem w piątek... jeżeli nie spadnie śnieg w sobotę hm.. :)  też będę latał. ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

1,103

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

i spadł
ja się cieszę bo nie wyjadę jeszcze ze 2 tyg czekając na części :D

http://p0lish.wordpress.com

1,104

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

dukeSebo napisał/a:

Zamiast tylko gadać... wystawia się moto i lata :D  W czym problem panienki? szukacie kwadratowych...
Latałem w czwartek, latałem w piątek... jeżeli nie spadnie śnieg w sobotę hm.. :)  też będę latał. ;)

I to jest słuszna koncepcja!

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

1,105

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

gierwi napisał/a:
dukeSebo napisał/a:

Zamiast tylko gadać... wystawia się moto i lata :D  W czym problem panienki? szukacie kwadratowych...
Latałem w czwartek, latałem w piątek... jeżeli nie spadnie śnieg w sobotę hm.. :)  też będę latał. ;)

I to jest słuszna koncepcja!

jeździłem we wtorek i w czwartek, ale palce idzie odmrozić... poza tym ja jeździć nie umiem i się boję że zaliczę glebę :D wolę jak jest cieplej, to mi daje większą pewność i spokój ducha ;)

100% Supermoto

1,106

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Spe3dy napisał/a:
gierwi napisał/a:
dukeSebo napisał/a:

Zamiast tylko gadać... wystawia się moto i lata :D  W czym problem panienki? szukacie kwadratowych...
Latałem w czwartek, latałem w piątek... jeżeli nie spadnie śnieg w sobotę hm.. :)  też będę latał. ;)

I to jest słuszna koncepcja!

jeździłem we wtorek i w czwartek, ale palce idzie odmrozić... poza tym ja jeździć nie umiem i się boję że zaliczę glebę :D wolę jak jest cieplej, to mi daje większą pewność i spokój ducha ;)

Podgrzewane manetki - tego potrzebujesz :cool:

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

1,107

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

i 2 worki soli, które będziesz sobie puszczał przed koła jeżeli masz jeszcze śnieg w okolicy;)

"Jak dla mnie możesz sobie ich k**** kupić nawet 15 i żadnego nie umieć odpalić"

1,108

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Co w tej pogodzie za oknem jest nie tak?
Nakładliście sobie głupot do głowy z zakończeniem sezonu i z jego rozpoczynaniem. Lata się zawsze gdy są do tego warunki. (suchy i czarny asfalt)

Ps. Gierwi może to kwestia "kryzysu wieku średniego" że nam się chce a młodzieży już nie ;)  może też być tak... że pod męskimi nickami na stronie, ukrywają się same dziewczyny :D

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

1,109

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

dukeSebo napisał/a:

może też być tak... że pod męskimi nickami na stronie, ukrywają się same dziewczyny :D

no to drogie anie klęsa ;/ rozpracowali nas  trzeba uciekac do sasiedniej wsi .. :(

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

1,110

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

:lol:  :lol:  :lol:

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"