2,566

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

To nie do auta:)
Chciałem to wstawić do moto ale już poradziłem sobie w inny sposób.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

2,567

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Życzenia ode mnie muszą być nieco inne niż wszystkie, a więc drogie mordki

Dziś Mikołaj jest nie w sosie, Elf przeleciał mu gosposię, W akcji zemsty dziad brodaty, ruchnął wszystkie inne skrzaty, Renifery oburzone bo ich tyłki też ruszone, a więc życzę ci wszystkiego Najlepszego by Mikołaj cię nie "tego" ;D

W skrócie, Wesołych Świat ! :D

2,568

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Wachy w zbiorniku,
winkli bez liku,
lśniącego chromu,
motocykla w domu,
sezonu długiego,
paliwa taniego,
jazdy po krzaku
znów wachy w baku
dobrych oponek
pełnych skarbonek
przyczepnych zakrętów
mocy prezentów
panienek gołych
i Świąt Wesołych :))

UrbanStreetWorkshop
#444 KTM 530EXC Supermoto
         KTM 300EXC enduro
https://www.youtube.com/user/yamahadt1998

2,569 Ostatnio edytowany przez Olaff (2013-12-27 22:00:33)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

" SKRADZIONO mi wczoraj (czwartek 26 grudnia) samochód pod Cinema-City w Katowicach (PUNKT44). Auto najpewniej wróciło do Sosnowca albo Dąbrowy, prawdopodobnie złodziej przejeżdżał nim przez Zagórze około 18:00. SEAT LEON 2006r., kolor czarny, pakiet FR. Z przodu miał czarną ramkę od grilla i charakterystyczne BORDOWE SKÓRY w środku. Nie zdążyłem się do niego przyzwyczaić. Nie jestem optymistą, ale pokrywam większą nadzieję w Fejsie niż w policji. Udostępniajcie jak możecie. Dla znalazcy 5 tys. PLN się należy. tel. 668 570 939 "

https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1480677_711413175559576_1243788533_n.jpg

https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/1499442_711413482226212_902240704_n.jpg

READY TO >> TERROR

2,570

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Mam rozumieć ze kupiłeś go nie dawno, a sprzedawca miał 1 komplet kluczy... zgadłem?
Łamać złodzieja.

2,571

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

To nie moja fura, to cytat z innego forum

READY TO >> TERROR

2,572

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Kurde szkoda ładny seat .Może i to będzie chamskie ale ja bym się nie dotykał auta z sosnowca (oczywiście żart i sosnowiec to nawet spoko miasto )

Honda hm w planach crf 2007 replica :D

2,573

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Jak masz paszport..

READY TO >> TERROR

2,574

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Prośba do ekipy ze Śląska, wyjaśnij ie mi proszę o co chodzi z Sosnowcem? Kiedyś za czasów SHARP Skins często jeździłem na Śląsk z załogą z Łodzi i Warszawy na koncerty i zawsze były tam konflikty z chłopakami z Sosnowca. O co chodzi???

2,575

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Ogólnie chodzi o to że sosnowiec to taka trochę rumunia polski .


Poszedłem sobię po gta V bijatyki gwałty kradzieże a ledwo co doszedłem do sklepu z grami w  sosnowcu

Honda hm w planach crf 2007 replica :D

2,576

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

hahahaha jaki hejt na sosnowiec haha^^ O co dokładnie chodzi hm...nwm może to wina mojego rocznika,że nwm jake są korzenie tego konfliktu aczkolwiek zawsze mianem sosnowca się najgorsze mianowało tak więc :P Pejwul w pierwszym zdaniu bardzo ładnie to nakreślił ^^

Yamaha DT 50 SM sezon 2012-2014 - SOLD
EXC 125 Sezon 2014 - 2015 - SOLD
Aprilia RS 125 2015 - 2015 - GIVE BACK
Honda NSR 125 2015 - czeka na sprzedaż :)

2,577

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Gazior Ty czasem czytasz co piszesz?

READY TO >> TERROR

2,578

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

bo SOSNOWIEC TO JUZ ZA GRANICĄ tam trza paszport, i maske

Aprilia sr50 ->Sachs ZX125 ->Husqvarna SM125S -> KTM LC4 640 2003 -> HUSQVARNA TE 450 -> CBR 600RR

2,579 Ostatnio edytowany przez PRELUDE2000 (2013-12-28 00:28:04)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Mam wrażenie że konflikt o którym pisałem sięga znacznie głębiej - czasy o których mowa to połowa lat 90, ale jak widać temat do dzisiaj wciąż aktualny.

2,580 Ostatnio edytowany przez Dukers (2013-12-28 00:30:11)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Olaff napisał/a:

Gazior Ty czasem czytasz co piszesz?

Polać mu  +.

PRELUDE2000 napisał/a:

Prośba do ekipy ze Śląska, wyjaśnij ie mi proszę o co chodzi z Sosnowcem? Kiedyś za czasów SHARP Skins często jeździłem na Śląsk z załogą z Łodzi i Warszawy na koncerty i zawsze były tam konflikty z chłopakami z Sosnowca. O co chodzi???

Historycznie to dwa zupełnie inne obszary. Katowice znajdowały się na terenie państwa niemieckiego, Sosnowiec – najpierw należał do zaboru pruskiego, a później rosyjskiego. Przez lata antagonizmy w dużej mierze polegały na innym poglądzie na etos pracy i solidność. Ślązacy – głównie robotnicy i przemysłowcy, funkcjonujący w małych i zamkniętych środowiskach nie utrzymywali kontaktów z Zagłębiakami.

Przeszłość
Jak tłumaczy dr Tomasz Słupik z Uniwersytetu Śląskiego po wojnie w 1945 roku wielu Polaków przyjeżdżało na Śląsk na tzw. szaber, czyli przywłaszczanie sobie pozostawionego mienia. Komuniści nie postrzegali Ślązaków jako Polaków, tylko pół-Niemców, co dodatkowo prowokowało antagonizmy. Ślązacy posługiwali się innym ( obcym) językiem, nie mogli liczyć na awans społeczny. Niewielu wtedy także kończyło studia.

To, co różni Zagłębie i Śląsk to także odmienny kod kulturowy. Zagłębiacy, w większości wyłącznie ludność napływowa nie wytworzyli tak odrębnej i wyrazistej kultury jak Śląsk. Tutaj można wskazać wiele przykładów. Ślązacy mają choćby swojego zajączka, który w Wielkanoc przynosi im prezenty, swoją gwarę czy jedyne w swoim rodzaju biesiady piwne. W tym miejscu warto też wspomnieć, ze mieszkańcy Śląska to "hanysi", natomiast cała reszta, łącznie z Zagłębiem to "gorole".

Teraźniejszość
Dziś to sąsiedztwo wygląda trochę inaczej. Z jednej strony fora internetowe pękają od kąśliwych żartów dotyczących mieszkańców obu miast (choć z przewagą żartów o mieszkańcach Sosnowca), z drugiej od ostrej, żeby nie powiedzieć chamskiej połajanki pomiędzy rywalizującymi ze sobą klubami sportowymi.


Skąd się biorą ludzie w Sosnowcu? Przejeżdżają przypadkiem.

Dlaczego Hitler nie zamykał żydów w Sosnowcu? Bo on też miał ludzkie odruchy.

Rybak z Katowic wyłowił złotą rybkę . Tradycyjnie ta się odzywa: -Masz jedno życzenie. -Chcę by Sosnowiec zniknął z mapy Polski. Rybka zaczyna płakać, krztusi się i ledwo mówi przez łzy: -Dobra masz jeszcze dwa!

[url]http://natemat.pl/78849,katowice-i-sosnowiec-czyli-sasiedzka-milosc-na-zarty[/url]  - żeby nie było ;)