826

Odp: Kogo widziałem jadącego SM ?

mack1111 napisał/a:
REDRANGERPWNZ napisał/a:

dzisiaj, zielona gora, 17:15, zolte supermoto (drz?), okolice humanistycznego kampusu UZ, kierownik w czarnej bluzie z czerwonymi napisami na plecach (nakurwiajacy terror). ktos kojarzy?

it' s me :DDDD akurat dawno nie latalem w tej bluzie a jednak mnie ktos wypatrzył :D

PW :P

05' Suzuki DR-Z 434 SM
06' Huska SM 125 - sold

827 Ostatnio edytowany przez Kordzik (2013-10-28 22:42:06)

Odp: Kogo widziałem jadącego SM ?

ponsi napisał/a:

Kordzik czy to twoje Moto Guzzi stało na parkingu w Rosówku podczas zawodów motocrossowych?? Oglądałeś czy starowałeś?? ;-)

Hehe za stary jestem i patrząc na to jak śmigali pewnie i za tchórzliwy na karierę sportową :D
Ale to mój czerwony ciągnik tam zaparkował.


ps. widziałem jeszcze kolesia w bluzie forumowej ale chyba na  DRZ żółtym nie na bergu więc to chyba nie ty?? Jakoś nie zdążyłem podbić pogadać bo zawody się zaczęły.

Ps. niedługo będę pewnie w szczecinie po mojego berga bo szykują go na przyszły sezon w serwisie w aprilli.

pzdr
Kordzik

KTM 690 Enduro,   KTM EXC 200 :)

828

Odp: Kogo widziałem jadącego SM ?

Kraków  dzisiaj 17:55 na Mogilskiej koło komendy policji pomarańczowy 690 SMC czerwony kask
Chyba na akrapie z carbonową końcówką

Czemu ten Pan pojechał? - https://bit.ly/2VlprSp

829

Odp: Kogo widziałem jadącego SM ?

Kordzik napisał/a:
ponsi napisał/a:

Kordzik czy to twoje Moto Guzzi stało na parkingu w Rosówku podczas zawodów motocrossowych?? Oglądałeś czy starowałeś?? ;-)

Hehe za stary jestem i patrząc na to jak śmigali pewnie i za tchórzliwy na karierę sportową :D
Ale to mój czerwony ciągnik tam zaparkował.


ps. widziałem jeszcze kolesia w bluzie forumowej ale chyba na  DRZ żółtym nie na bergu więc to chyba nie ty?? Jakoś nie zdążyłem podbić pogadać bo zawody się zaczęły.

Ps. niedługo będę pewnie w szczecinie po mojego berga bo szykują go na przyszły sezon w serwisie w aprilli.

pzdr
Kordzik

w bluzie to był Belzebub a ja z Adaskiem też krążyliśmy gdzieś w pobliżu, tym razem bez moto, a co do kariery sportowej to szykuje się nam klasa amator SM więc może jeszcze nic straconego. A jak będziesz po moto to daj znać przegonimy bergi po mieście.

DR 350 (93r) / Husaberg FE 501 2002 SM + Brudasek

830

Odp: Kogo widziałem jadącego SM ?

30.10, godz. 12, wrocław, koło grunwaldzki center xtx 660 niebieska.

831

Odp: Kogo widziałem jadącego SM ?

WAWA, prymasa z kasprzaka, dzisiaj, pare minut przed 9, prawdopodobnie czarne xtx
Kilka dni wczesniej na olbrachta czarne suzuki dr 650se na 17stkach
Jakoś w październiku na wysokości wola parku pomarańczowe lc4 na blachach BSI, kierownik ze świateł poszedł na gumie

motoslide.com

832 Ostatnio edytowany przez toivias (2013-11-08 22:14:46)

Odp: Kogo widziałem jadącego SM ?

Pomarańczowy w forumowej bluzie, dzisiaj w Katowicach okolice 15-16 na Brynowskiej/Mikołowskiej. Kto to ? :>

www.4ride.pl
FE 501 '02 ->FS650 '04 ->Hypermotard 796 '11 ->ZXR 400 '01 ->SXS 540 '03 ->YZ 450F '04 -> SMC 660 '04 -> Hypermotard 1100 '08

833

Odp: Kogo widziałem jadącego SM ?

dzisiaj, radom, okolo 15, z malczewskiego na wernera, KTM LC4, ladnie braaapie :P Ktos z forum ? :D

Husqvarna 510 SM

834

Odp: Kogo widziałem jadącego SM ?

toivias napisał/a:

Pomarańczowy w forumowej bluzie, dzisiaj w Katowicach okolice 15-16 na Brynowskiej/Mikołowskiej. Kto to ? :>

Ja leciałem ale jakoś o 13 i bez bluzy.

KTM SMC 690

835

Odp: Kogo widziałem jadącego SM ?

peran napisał/a:

dzisiaj, radom, okolo 15, z malczewskiego na wernera, KTM LC4, ladnie braaapie :P Ktos z forum ? :D


Witam!
To ja leciałem,odpisywałem w twoim temacie ale chyba nie widziałeś.

836

Odp: Kogo widziałem jadącego SM ?

dopiero zauważyłem :D

marcinlc4 masz PW

Husqvarna 510 SM

837

Odp: Kogo widziałem jadącego SM ?

W pierwszy dzień świąt ok. 17 koło Radisona w Szczecinie czarna DR-Z a za nią gościu na starej RSV 1000.
Ktoś z forum??


pzdr
Kordzik

KTM 690 Enduro,   KTM EXC 200 :)

838

Odp: Kogo widziałem jadącego SM ?

ożywie troszke temat :P
dzisiaj ok. 14:30 kole szkoły w Komornie , zielona xr'ka

Simson s51 -> Suzuki GN250 -> Suzuki DRZ 400

839

Odp: Kogo widziałem jadącego SM ?

grucha napisał/a:
toivias napisał/a:

Pomarańczowy w forumowej bluzie, dzisiaj w Katowicach okolice 15-16 na Brynowskiej/Mikołowskiej. Kto to ? :>

Ja leciałem ale jakoś o 13 i bez bluzy.

Ty wczoraj podrywałeś moto na Mikołowskiej? Pełen szacun, że Ci się chce jeździć w taką smętną pogodę ;)

www.4ride.pl
FE 501 '02 ->FS650 '04 ->Hypermotard 796 '11 ->ZXR 400 '01 ->SXS 540 '03 ->YZ 450F '04 -> SMC 660 '04 -> Hypermotard 1100 '08

840

Odp: Kogo widziałem jadącego SM ?

Kordzik napisał/a:

W pierwszy dzień świąt ok. 17 koło Radisona w Szczecinie czarna DR-Z a za nią gościu na starej RSV 1000.
Ktoś z forum??

Raczej nie, widziałem tą samą DRZ'ę parę dni temu i jeszcze wczoraj przy Radku : jakoś między 15-16 , ostatnia latająca DRZa w Szcz.

Hardcore - it's more than music...