76

Odp: VII runda MP i PP Runda Toruń 29.09.13

+1

KTM 450 SMR
#49 S2 Mistrzostwa Polski

77

Odp: VII runda MP i PP Runda Toruń 29.09.13

Powiem że runda w Toruniu będzie najlepszą rundą w dziejach supermoto.pl obsługa toru będzie znała kolory flagi będzie dobry sędzia zawodów  spiker z poznania każdy z zawodników dostanie dwa talony na katering   tor będzie przygotowany na max-a .
Ale właściciele toru powiedzieli że jak runda się nie zwróci chodziarz na zero to w przyszłym roku nie będzie tam się odbywała żadna runda supermoto .
Więc proszę w swoim imieniu i w imieniu właścicieli toru o frekwencje bo niedługo nie będzie   gdzie organizować rund i zostanie tylko Koszalin może Bydgoszcz .

SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI

78

Odp: VII runda MP i PP Runda Toruń 29.09.13

wiśnia84 rm-z napisał/a:

Ale właściciele toru powiedzieli że jak runda się nie zwróci chodziarz na zero to w przyszłym roku nie będzie tam się odbywała żadna runda supermoto .
Więc proszę w swoim imieniu i w imieniu właścicieli toru o frekwencje bo niedługo nie będzie   gdzie organizować rund i zostanie tylko Koszalin może Bydgoszcz .

trochę to dziwne co napisałeś bo chyba runda nie jest za bardzo dochodowa, kasę mają raczej z treningów w ciągu sezonu a te mogły by być bardziej dostępne np. nie dzielone z kartami co 15 minut

79 Ostatnio edytowany przez wiśnia84 rm-z (2013-09-12 00:11:28)

Odp: VII runda MP i PP Runda Toruń 29.09.13

Materka napisał/a:
wiśnia84 rm-z napisał/a:

Ale właściciele toru powiedzieli że jak runda się nie zwróci chodziarz na zero to w przyszłym roku nie będzie tam się odbywała żadna runda supermoto .
Więc proszę w swoim imieniu i w imieniu właścicieli toru o frekwencje bo niedługo nie będzie   gdzie organizować rund i zostanie tylko Koszalin może Bydgoszcz .

trochę to dziwne co napisałeś bo chyba runda nie jest za bardzo dochodowa, kasę mają raczej z treningów w ciągu sezonu a te mogły by być bardziej dostępne np. nie dzielone z kartami co 15 minut

Jak chodzi o twoje pytanie to nie ten temat tu są Mistrzostwa Polski i Puchar PZM a nie tor Toruń tam możesz zadawać takie pytania kiedy i jakie treningi i z kim i z czym   .
A przede wszystkim zawodnikom też powinno zależeć trochę na tych zawodach .

SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI

80

Odp: VII runda MP i PP Runda Toruń 29.09.13

Wiśnia przestań pierd....ć , właśnie to jest ten temat, sam zaczołeś ten wątek. Podzielam uwagi Materki, poza tym wkurwia mnie takie podejście i tylko mogę domyślać się czym to jest spowodowane, organizowana jest ostatnia runda, dwa tygodnie przed nie można ustalić z nimi ani jednego konkretnego terminu do trenowania, mam tu na myśli ludzi którzy mają do Torunia ponad 150-200km, bo oczywiście terminy są ale po godzinie 17 raptem na dwie trzy jazdy po 15 min. Mało tego w dzień przed zawodami zrobili treningi od 16 i co podejrzewam , że to będą treningi bez terenu no chyba że "Prezes Wiśnia" pozwoli aby reszta ludzi też zaznała "smaka" w terenie. I to nie są wymysły z nieba bo tak było na poprzedniej rundzie organizowanej w Toruniu. Niech zorganizują nam normalne treningii a napewno runda nie wyjdzie im na minusie, bo każdy z nas wyłoży nie małą kasę aby przyjeżdżać tam i trenować zwłaszcza, że jest to ostatnia runda i każdy chce uzyskać jak najlepszy wynik oraz dobrze bawić się. Sorki napisałem to, bo wkurwiam się już na to wszystko, tylko wybrańcy mogą dużo jakby to była walka o miliony zł, nic od kilku dni nie mogę zdziałać aby choć trochę potrenować na tym torze. Myślę że nie jestem odosobniony (chyba że jest inaczej to mnie zgnojcie). Ogólnie mówiąc są robione dziwne zagrywki, i to dzieje się od jakiegoś czasu. Sorki że taki ferment zasiałem ale musiałem to wylać z siebie.

Husqvarna FS 450 nr 99, CRF250R nr 999

81

Odp: VII runda MP i PP Runda Toruń 29.09.13

wiśnia84 rm-z napisał/a:

...Ale właściciele toru powiedzieli że jak runda się nie zwróci chodziarz na zero to w przyszłym roku nie będzie tam się odbywała żadna runda supermoto .

Z chodziarzem przesadziłeś :)

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

82

Odp: VII runda MP i PP Runda Toruń 29.09.13

Crazy napisał/a:
wiśnia84 rm-z napisał/a:

...Ale właściciele toru powiedzieli że jak runda się nie zwróci chodziarz na zero to w przyszłym roku nie będzie tam się odbywała żadna runda supermoto .

Z chodziarzem przesadziłeś :)

+1 :)

Kto się targuje ten się szanuje :)

83

Odp: VII runda MP i PP Runda Toruń 29.09.13

trawer napisał/a:

Wiśnia przestań pierd....ć , właśnie to jest ten temat, sam zaczołeś ten wątek. Podzielam uwagi Materki, poza tym wkurwia mnie takie podejście i tylko mogę domyślać się czym to jest spowodowane, organizowana jest ostatnia runda, dwa tygodnie przed nie można ustalić z nimi ani jednego konkretnego terminu do trenowania, mam tu na myśli ludzi którzy mają do Torunia ponad 150-200km, bo oczywiście terminy są ale po godzinie 17 raptem na dwie trzy jazdy po 15 min. Mało tego w dzień przed zawodami zrobili treningi od 16 i co podejrzewam , że to będą treningi bez terenu no chyba że "Prezes Wiśnia" pozwoli aby reszta ludzi też zaznała "smaka" w terenie. I to nie są wymysły z nieba bo tak było na poprzedniej rundzie organizowanej w Toruniu. Niech zorganizują nam normalne treningii a napewno runda nie wyjdzie im na minusie, bo każdy z nas wyłoży nie małą kasę aby przyjeżdżać tam i trenować zwłaszcza, że jest to ostatnia runda i każdy chce uzyskać jak najlepszy wynik oraz dobrze bawić się. Sorki napisałem to, bo wkurwiam się już na to wszystko, tylko wybrańcy mogą dużo jakby to była walka o miliony zł, nic od kilku dni nie mogę zdziałać aby choć trochę potrenować na tym torze. Myślę że nie jestem odosobniony (chyba że jest inaczej to mnie zgnojcie). Ogólnie mówiąc są robione dziwne zagrywki, i to dzieje się od jakiegoś czasu. Sorki że taki ferment zasiałem ale musiałem to wylać z siebie.

Trawer spróbuje odpowiedzieć na wszystko co napisałeś .
Po pierwsze innego terminu nie mieli tylko tą niedziele w sobotę  treningi bez kartów od 16 do 21 na 90 % będzie teren .
Po drugie jak chodzi o treningi wolne to w tygodniu zawsze można podjechać i jeździć z terenem lub bez . 
Po trzecie prezes wiśnia zawsze jest za otwarciem terenu choć nikt przed księciem trawerem nie rozwinie czerwonych dywanów by mógł wjechać na odcinek terenowy  .
Po czwarte jakie dziwne zagrywki bo nie wiem co ci nie pasuje bo zawsze kręcisz nosem na wszystko .

SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI

84

Odp: VII runda MP i PP Runda Toruń 29.09.13

Tak tak , było widać to przed III rundą, przestań ciemnotę wciskać.

Husqvarna FS 450 nr 99, CRF250R nr 999

85

Odp: VII runda MP i PP Runda Toruń 29.09.13

Panowie. Bez złośliwości proszę.

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

86

Odp: VII runda MP i PP Runda Toruń 29.09.13

trawer napisał/a:

Tak tak , było widać to przed III rundą, przestań ciemnotę wciskać.

Ale co dokładnie widziałeś przed trzecią rundą ?

SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI

87

Odp: VII runda MP i PP Runda Toruń 29.09.13

Ok Crazy, odpuszczam

Husqvarna FS 450 nr 99, CRF250R nr 999

88

Odp: VII runda MP i PP Runda Toruń 29.09.13

Przypominam aby nie tylko zapoznać się z torem ale też z jego okolicami...
http://s9.postimg.org/nihpcf49r/aaaa.jpg

100% koncentracji = 100% satysfakcji - moje małe enduroooo - #997 rejsing
O nas http://www.youtube.com/watch?v=z5LUptOcE_o&feature=youtu.be
Part 1  http://www.youtube.com/watch?v=l-6jEjyYJpg
Part 2  http://www.youtube.com/watch?v=PWdubyCHfnQ

89

Odp: VII runda MP i PP Runda Toruń 29.09.13

hermes napisał/a:

Przypominam aby nie tylko zapoznać się z torem ale też z jego okolicami...
http://s9.postimg.org/nihpcf49r/aaaa.jpg

nie klepie:). Ostatnio pół kilo zebraliśmy

rmz 250
gas gas txt 250

90

Odp: VII runda MP i PP Runda Toruń 29.09.13

Eeee tam, nie ma co tak do końca narzekać na treningi na avixie... Fakt że ostatnio wszystkie weekendy zajęte ale jak tam byliśmy kilka razy to zawsze była profeska, latanie z terenem, latanie nocą na legalu do 22:00 - włączają latarnie itd., obsługa wporzo itd., myśle że gdyby wbić sie tam w weekend w min. 8-12 moto to nawet jak by był trening kartowy to by nas puścili na zmianę, a jak mają przyjechać dwa SM i blokować 30 kartów to sie nie dziwie że im nie na rękę. Apropo nadchodzącej rundy to może jakiś grupowy trening na następny weekend? My może będziemy już od piątku(5moto) ale gdyby zdeklarowało sie jeszcze z 10 SM na so i nd to może dało by sie ugadać z nimi? Razem przez dwa dni zostawimy u nich z 3-4tys zł, myśle że nie pogardzą...

Miej wyjeb@ne, a bedzie Ci dane...
MANEY#101 RMPST
Bez Ciśnienia rally team